Празнувахте ли първия рожден ден на детето си

  • 10 100
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
Моят син има  днес рожден ден, но ще го празнуваме в неделя на Великден. Ще имаме торта, обаче с две свещички, едната незапалена. Когато бяхме малки със сестра ми и още ни слагаха свещички на тортите, майка ми винаги слагаше по една свещичка повече и я оставаше незапалена /не знам защо така, обаче и аз мисля така да правя, може би за това, че навършва 1 годинка и започва втората/.

# 76
  • София
  • Мнения: 1 535
Естествено че ДА. Дори беше Великден.
Събрахме баби, кръстници... май за толкова имаше място в къщи. И свещичката си духна  Peace
Та аз всеки месец на датата, на която се роди празнувах - как да пропусна годинката  Crazy

# 77
  • Мнения: 2 897
Разбира се, че да.

# 78
  • София
  • Мнения: 44 246
празнувахме и свещичка духа....а защо да не духа???

# 79
  • София
  • Мнения: 618
Два пъти - с деца и с роднини. Имаше и торта и свещичка
Та аз всеки месец на датата, на която се роди празнувах - как да пропусна годинката  Crazy
  Peace

# 80
  • Сърцето ми, завинаги в Истанбул
  • Мнения: 806
Аз няма търпение да дойде другата седмица да направим парти по случай 1 годинка на Селин! Peace
А мен ме кръстиха на 13г., сестра ми на 17г. Peace
Търкулнала се поредната глупост! hahaha

# 81
  • Мнения: 2 448
Празнувахме  го, да.
Подобни суеверия не ме вълнуват.

# 82
  • Мнения: 1 006
Празнувахме го, разбира се.....

не вярвам в подоби неща, даже де не кажа, че и въобще не знам какво точно са измислили  по този повод...

# 83
  • Мнения: 3 334
Поредната такава тема.

Това са ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!



подкрепям Peace

# 84
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Естествено, че го празнувахме  Peace

# 85
  • София
  • Мнения: 7 158
Празнувахме го, естествено.

# 86
  • Мнения: 132
Разбира се, че го празнувахме, то си беше цяло събитие за родата..., а за кръщенето, за първи път чувам, че има възрастово ограничение  newsm78
И аз така имаше яка организация а кръщането правихме на 15 август след година

# 87
  • Мнения: 354
БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ И МНЕНИЯТА ВИ  Peace

# 88
  • Мнения: 115
За големият празнувахме. Малкият скоро ще стане на 1 година и силно се надявам да можем да го
 отпразнуваме!
Това са чисти суеверия!
Какво му има на първият и на четиридесетият  Thinking Рождени дни, като всички останали.
Аз се кръстих 2002 г. и не мисля, че съм закъсняла. Човек може да се кръсти по всяко време!
Пък и тези задушници, нито ги знам, нито ме интересуват! То оставаше и с тях да се съобразявам. Нито знам кой ги е измислил, нито защо!

# 89
  • Мнения: 3 069
Разбира се, че се празнува РД на детето.
Всяка година, да са ни живи и здрави!
Това са поредните бабини работи.

На твое място бих поговорила със свещенник.Той знае най-добре!

Общи условия

Активация на акаунт