Разпети Петък е...

  • 4 492
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 17 546
Мацко, няма ли вече кокошкарник бе?
Ами нема  Confused
Ами нема и да има... но това е друг въпрос. Ма там не ръсеше такива щуротии из темите бе! Па и Вальо не висеше все във фитнесите. Ае земи се в ръце и стига вади мухлясали теми на преден план щото се чудиш какво да правиш, моля те най-учтиво! Като ти кажат пет човека нещо, замисли се дали пък не е вярно!

# 76
  • Мнения: 606
Мацко, няма ли вече кокошкарник бе?
Ами нема  Confused
Ами нема и да има... но това е друг въпрос. Ма там не ръсеше такива щуротии из темите бе! Па и Вальо не висеше все във фитнесите. Ае земи се в ръце и стига вади мухлясали теми на преден план щото се чудиш какво да правиш, моля те най-учтиво! Като ти кажат пет човека нещо, замисли се дали пък не е вярно!
Ами аз казах вече,че незнаех,че е такъв проблем.Разбрах вече.Спрях се,ама тук повечето не спират да ме нападат заради това.

# 77
  • Мнения: 2 401
Е па ний направо развалихме темата


Абе мацка, все се каня да те питам: Що така си се нацупундрила на аватара? Дай некоя по-така приветлива  снимчица.

# 78
  • Мнения: 7 723
Е па ний направо развалихме темата


Абе мацка, все се каня да те питам: Що така си се нацупундрила на аватара? Дай некоя по-така приветлива  снимчица.
Не мога да разбера кво й е? newsm78
Ангелско е някак... Crazy Grinning

# 79
  • Мнения: 606
Е па ний направо развалихме темата


Абе мацка, все се каня да те питам: Що така си се нацупундрила на аватара? Дай некоя по-така приветлива  снимчица.
Виднага  Laughing

# 80
  • Мнения: 2 386
Точно в тази тема ли...  Confused

Но...запис!  Mr. Green  Joy

# 81
  • Мнения: 4 435
А това Вальо ли е? Laughing

# 82
  • Мнения: 7 723
Ма ти верно нанайси феродо! ooooh!
Уфффффф, нема ли кой да заключи това недоразумение?

# 83
  • Мнения: 606
същия
оспамихме яко темата.аз съм до тук  Stop

# 84
  • Мнения: 2 401

Тоа Вальо много арен ма Ейнджъъъл,  скрий го бърже, че хиените ше го хапнат  заедно с шапката ..

# 85
# 86
  • Мнения: 3 423
Тия дни се чудя, дали сте рода
с Тополинка? Маниери, фасон...

# 87
  • Мнения: 2 386
И аз, честно! Joy Joy Joy

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Я, пак ли ще го разпъват?
А в неделя пак ли трябва да мисля как да поздравявам...

Общи условия

Активация на акаунт