КГБ = КЛУБ на ГОТИНИТЕ БАБИ - 22

  • 23 270
  • 599
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 3
ААААААААА ЖАБУРЧЕ   АЗ ДА СЪМ СИ СИГУРНА ЧЕ ВИДЯ КАК МЕ ИЗНЕНАДАХА МЕНЕ
МОЖЕ И ТЕБЕ ДА ТЕ ИЗНЕНАДАТ И ДА НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕДОПРЕДИШ ЗНАМ ЛИ  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy


ЛЕКА НОЩ ТАЙНИЧКА
smile3524


ЛЕКА НОЩ И ОТ МЕНЕ ЧЕ СУТРИНТА ЗДРАВУНЧО  МЕ СЪБУДИ РАНО РАНО

# 586
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тайна лека нощ.  smile3524

Ааааа при мен е друга ситуацията , без да ми каже кога , къде и в колко да го взема от Видин или нейде от София , не може да си дойде. То е багаж , то е ад. То са сателит , телевизор , салами , кока-колИ , то са сумати продукти. Та изненада при нас , цък.  Joy Joy Joy

Пуша една цигара и полагам канчето.  hahaha

Съчиних новата агнешка тема , сутринта ще я пусна.  Crazy

# 587
  • София
  • Мнения: 1 740
      Лека нощ и сладки сънища!

# 588
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
      Лека нощ и сладки сънища!

Яжка , лека нощ.  1countingsheep

Лека нощ , момичета!

# 589
  • София
  • Мнения: 1 740
     Добро утро! Шшшт! Тихо, да не събудиме спящите!Който стане да идва отвън на тази маса,за да не вдигаме шум!

# 590
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
, момичета!

Яге ида отвън , да не вдигаме щум вътре.  Crazy Мерси за подредената с толкова
желание и вкус маса.   Hug  bouquet  Hug

Днес съм раннобудна , че преди обяд ще пътувам.  travel На село има събор , та ще ходиме цялото фемили да хапнем , пийнем и малкия да ни поопразни кесийте. Joy Joy Joy

Преди да тръгна ще пусна новата тема.  Hug

За сега лек и хубав ден.

# 591
  • София
  • Мнения: 1 740
      Жабче, къде е селото, в което отиваш? Там имаш ли живи родители? Какво не бих дала да си отида и да намеря моите живи.Но от както почина и татко, не съм стъпвала там, защото много плача и после съм болна.Желая ти весело изкарване.Знам, че ще си щастлива!

# 592
  • Мнения: 179
Добро утро и от мен,Жаб4е приятно изкарване на сбора и после снимки да покажеш photo.Аз глътвам едно бързо кафенце и по4вам да  newsm28 hang 1dishes.Лек и спокоенй ден на вси4ки smile3525

# 593
  • София
  • Мнения: 1 740
      Габи, здравей! Как са дечицата?

# 594
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Габи , Яжка благодаря ви.  Hug
А селото е на 4км. от гр. Сливница - с. Опицвет.
Живи и здрави са наще , ма те са си тук в София , а на село е вуйчо-брат на майка ми.
И понеже той къща , двор и имоти преписа на мен , та затова сега е суматохата и трябва да се помогне за гостите и гозбите.  Peace
То майка е там и е направила печеното агънце със дроб сърмата и супичката , аз само салатката и десерта ще занеса.  Hug

# 595
  • София
  • Мнения: 1 740
      Лек и приятен ден на всички!

# 596
  • Мнения: 179
Яге,здравей  bouquet,децата са добре,слушат и ми помагат с каквото могат.

# 597
  • София
  • Мнения: 15 465
Здравейте момичета!Добро утро и от мен.

Жабка, аз от дете не съм ходила на събор, нямам село.Като деца татко ни водеше в някакво село при негов колега, но не помня къде беше. CryВесело изкарване и не се преуморявай.

Яжке, моите родители, да ми ги пази Господ са живи и здрави, само са на другия край на София .

Габи , лек ден и на теб.Ти днес вместо да почиваш ще чистиш.

Аз снощи уж си легнах рано, но като се облещих заспах чак към 4,30 ч, да няма пълнолуние или от преумора?

# 598
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Тайне , то освен от хапване и пиене , друга преумора нЕма. Най-много портфейла да получи мускулна треска от отваряне и затваряне.  Joy Joy Joy

Момичета пускам новата тема , тъй като трябва да се стягам за път и време не остана.  Hug

Ето я новата тема: ЗАПОВЯДАЙТЕ!!!

# 599
  • София
  • Мнения: 15 465
Благодаря Жабка,Весело изкарване!

Общи условия

Активация на акаунт