Най -после да си купя свестни препарати за чистене!-2

  • 231 298
  • 816
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 512
Фугите ми стават бели, като ги намажа с Доместос,  с една гъба концетриран препарат и го разнасяш по фугите, оставяш така да престои по дълго време и после плакнеш и готово, даже почти няма нужда от търкане  Peace

# 571
  • Варна
  • Мнения: 485
Здравейте!
Холът, където спим, си е направо свързан с кухнята, а мивката мирише.. от канала. Постоянно отпушвам - с Тубофло, с Г-н Мускул, но миризмата на канал си остава.

Ще съм ви благодарна да ми препоръчате някакъв освежител за канали, ако има такова чудо.

# 572
  • Мнения: 989
Здравейте!
Холът, където спим, си е направо свързан с кухнята, а мивката мирише.. от канала. Постоянно отпушвам - с Тубофло, с Г-н Мускул, но миризмата на канал си остава.

Ще съм ви благодарна да ми препоръчате някакъв освежител за канали, ако има такова чудо.
Здравей!
Може да опиташ с този препарат http://www.getitbg.com/product/2370/hg-preparat-za-otpushvane-na … enski-kanali.html.
Аз съм много доволна от всички продукти на тази фирма, но точно този не съм го пробвала.

# 573
  • Мнения: 5 297
Аз имам следния проблем та да попитам,ако някой може да ме посъветва-банята ми е нова ,плочките се изчистват добре,но фугите са бели и пожълтяха и досега с нищо не мога да ги избеля.Ползвала съм различни препарати и нищо .Последно съм с Доместос.

Опитай с препарат за баня Massiv, много съм доволна.

# 574
  • Мнения: 411
Привет  Sunglasses
Може ли да ми препоръчате изпитан препарат за почистване на гранитогрес /при мен е бял и  матиран/, който да има в някаква степен импрегниращо действие. Много се цапа този светъл гранитогрес, а ме е страх да не стане като захабен след продължително ползване.

Намерих това е нета:
Lithofin FZ Schutzimprägnierung http://www.ardex.bg/pic/File/products/85_Lithofin%20Produktova%20programa.pdf
Защитен импрегнатор за гранитогрес
Специален импрегнатор на водна основа за първоначално третиране на нови настилки с
полирана повърхност. Водо- и маслоотблъскващото им действие предпазва до голяма
степен от петна и замърсявания и улеснява поддръжката им. Приложим и за обитаеми
помещения,тъй като не се отделят вредни вещества.

Но не съм сигурна дали описанието съответсва на това, което върши в действителност. Ако имате други предложения, моля да споделите  Peace

# 575
  • Мнения: 6 301
Казанчето на тоалетната ми тече, и се е образувала гадна ръждива следа. Пробвах  да го изчистя с "Доместос" ЦИФ , Цилит банг  - не става. Може ли да ми препоръчате нещо, че не мога да го гледам  Sick

# 576
# 577
  • София
  • Мнения: 1 328
Казанчето на тоалетната ми тече, и се е образувала гадна ръждива следа. Пробвах  да го изчистя с "Доместос" ЦИФ , Цилит банг  - не става. Може ли да ми препоръчате нещо, че не мога да го гледам  Sick

Само КИСЛОЛ  Peace

# 578
  • Мнения: 6 301
Казанчето на тоалетната ми тече, и се е образувала гадна ръждива следа. Пробвах  да го изчистя с "Доместос" ЦИФ , Цилит банг  - не става. Може ли да ми препоръчате нещо, че не мога да го гледам  Sick

Само КИСЛОЛ  Peace

Мерси   bouquet

# 579
  • Мнения: 36
Здравейте! Надявам се, че задавам въпроси на подходящото място  Blush
Живеем на първи етаж и в банята много "ухае" от сифона на пода. ВиК идваха да продухват канализацията, но проблема си остава. Има ли някакви препарати, които да пусна да се прочистят тръбите, та поне малко от малко да спре да мирише  ooooh! Така е от 2-3 год., преди нямаше такъв проблем. Сега като пуснат от горните етажи водата, при нас сифона изхвърча като тапа. Ако не беше трагично, щеше да е смешно  Cry

Пробвала съм с различни препарати и с наливане на вода в бездънния сифон, но миризмата си остава.
Единственото спасение е да си смените сифона със специален такъв с клапа против миризма, която не позволява миризмата да се връща в банята.
Явно повечето ти съседи са го направили и затова вонята намира отдушник при вас  Wink

# 580
  • Мнения: 514
Момичета,дали някой може да ми помогне?С какво мога да премахна лепенки от дограма,които не са свалени навреме ConfusedПробвала съм с олио,Циф,Меглио,Роли,но не става!Дали някой е намерил по-лесно решение?Благодаря предварително. Hug

# 581
  • София
  • Мнения: 6 210
Момичета,дали някой може да ми помогне?С какво мога да премахна лепенки от дограма,които не са свалени навреме ConfusedПробвала съм с олио,Циф,Меглио,Роли,но не става!Дали някой е намерил по-лесно решение?Благодаря предварително. Hug
Можеш да ги нагрееш със сешоар, така се сваляли много лесно (не съм го пробвала, но този съвет го помня от предишни теми). Друг вариант е да пробваш с тампонче, напоено с бебешко олио, тоалетно мляко или дори домакинско олио, защото разтваряли лепилото. Това вече съм го пробвала - действа  Laughing.

Редактирам се! Сега прочетох внимателно поста и виждам, че с олио си пробвала, но без успех...

# 582
  • Стара Загора
  • Мнения: 386
Такива лепенки успях да сваля единствено със специален препарат за почистване на копирни машини - Копи Спешъл.
Но за съжаление не се продава в БГ Mr. Green
Съжалявам, но не мога да помогна с друго  Sad

# 583
  • Мнения: 514
Такива лепенки успях да сваля единствено със специален препарат за почистване на копирни машини - Копи Спешъл.
Но за съжаление не се продава в БГ Mr. Green
Съжалявам, но не мога да помогна с друго  Sad

Момичета,дали някой може да ми помогне?С какво мога да премахна лепенки от дограма,които не са свалени навреме ConfusedПробвала съм с олио,Циф,Меглио,Роли,но не става!Дали някой е намерил по-лесно решение?Благодаря предварително. Hug
Можеш да ги нагрееш със сешоар, така се сваляли много лесно (не съм го пробвала, но този съвет го помня от предишни теми). Друг вариант е да пробваш с тампонче, напоено с бебешко олио, тоалетно мляко или дори домакинско олио, защото разтваряли лепилото. Това вече съм го пробвала - действа  Laughing.

Редактирам се! Сега прочетох внимателно поста и виждам, че с олио си пробвала, но без успех...
Благодаря много за съветите,ще пробвам и това,а пък ако успея с нещо,задължително ще споделя! Peace

# 584
  • Мнения: 408
Здравейте! Надявам се, че задавам въпроси на подходящото място  Blush
Живеем на първи етаж и в банята много "ухае" от сифона на пода. ВиК идваха да продухват канализацията, но проблема си остава.

Пробвала съм с различни препарати и с наливане на вода в бездънния сифон, но миризмата си остава.
Единственото спасение е да си смените сифона със специален такъв с клапа против миризма, която не позволява миризмата да се връща в банята.
Явно повечето ти съседи са го направили и затова вонята намира отдушник при вас  Wink
Май се справихме - с ремонта на банята  Mr. Green Освен специални сифони, S-ки на тръбите, отделно направиха и отдушник на самата тръба, който излиза някъде навън. Дано работи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт