За сексуалния нагон при жените

  • 17 523
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 070
И беше супер тъпо, най-вече заради това, че бях пияна. Въпросният после се скъса да ме търси, а аз да го отбягвам.

Аааа щом се е скъсал да те търси значи си се представила на супер ниво нищо че си била пияна. Или може би точно поради това Simple Smile Що не вземеш да пробваш пак да видиш дали още става по тоя начин - пияна и за една нощ.... Simple Smile

Е що да пробвам като не ми е интересно. За ставане - сигурно става, но е и скучно. Не мерси - фалшива водка, Студентски град, фалшиви взаимоотношения, махмурлук и неловко мълчание на сутринта.

# 31
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е що да пробвам като не ми е интересно. За ставане - сигурно става, но е и скучно. Не мерси - фалшива водка, Студентски град, фалшиви взаимоотношения, махмурлук и неловко мълчание на сутринта.
Втресе ме Sick

# 32
  • Мнения: 3 726
Имам си го нагона- периодично. Но, като повечето жени, съм спец в преодоляването на непреодолими неща. Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 408
Поне за мен секса не е само физическо изживяване, което значи, че не ми е все едно с кого ще го правя  Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 2 070
В предишния си живот явно съм била мъж Mr. GreenЧИД, Боре Hug
това ли ти е оправданието Wink Joy

# 35
  • Мнения: 6 993
Ем, случвало ми се е, преди брака. Laughing
Всъщност, аз си мислех, че и с мъжа ми няма да се видим никога повече.

# 36
  • varna
  • Мнения: 676
Случвало се е да забия мъж със ясното съзнание,че ще е за една нощ.Не съм тръгвала на бар специално за това,но ако някой ми е направил впечатление,дали със физика дали с нещо друго,се е случвало.


Аз съм за!Не виждам нищо неестествено в това,като за предпочитане е мераклиите да не са обвързани.

Общи условия

Активация на акаунт