Имате ли проблеми със съседите си...

  • 3 385
  • 94
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 393
Никога не съм имала проблем със съседите. Щях да реагирам доста неприятно ако някой ми беше правил забележки за ревящо бебе.

# 16
  • Мнения: 46 553
Когато беше бебе в блока имаше бум от купони  Crazy а някой ми беше направил проблем, а щях да  #2gunfire Laughing тъкмо заспи детето и яко музика, басове, които тресат пода, направо се побърквах Confused но тя беше кротко бебе (след като мина на поискване). преди това, когато се опитвах да й сложа режим беше ревлива, но се отказах, защото видях, че я мъча  Tired даже една съседка като ме засече с количката се учуди, мислила си, че бебето я гледа някоя баба, защото от нас не се чува нищо Laughing

# 17
  • Мнения: 1 586
Не са ми правили забележка за сега ама само да се опитат.............. Mr. Green
обаче,съседите да нас направо прекаляват,то викане,то тропане,то чалги,то боища.............. NaughtyМай скоро ще ги гонят.............. Mr. Green

# 18
  • София
  • Мнения: 1 603
Не, разбира се.
Не съм си и помисляла, че на някой може да му хрумне да се сърди, че бебка плаче. Има ли такива хора ?

# 19
  • Мнения: 966
мойте съседи не са казвали нищо,но от съседната къща ми казаха че много плачела  Shocked   #Cussing out което доста ме учуди ама им казах че това е работата на бебета  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Не. И ако имах, щях да ги навра в кучи гъз.  Twisted Evil Това не е нарочно и не може да се контролира, така че да си гледат работата им кажи   Twisted Evil
Peace

# 21
  • Мнения: 3 205
Не, никога не сме имали проблеми.

# 22
  • Монтана
  • Мнения: 220
Не съм имала подобни проблеми,струва ми се абсурдно да се очаква,че едно бебе няма да плаче.  smile3506

# 23
  • Мнения: 2 131
Когато Алекс беше по-малък и, респективно, по-често се случваше да плаче, не сме имали проблеми. Никой не се е оплакал. Сега по-скоро чуват мен като му се карам, че прави бели  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 681
Ами имам,ама не те от мен,а аз от тях.Имаме едни съседи които постоянно се карат и викат и мноооого тропата,абе какво правят тия хора незнам  #Cussing out Още като бях бременна можех спокойно да си слушам новините по БТВ от тяхния телевизор,все едно ми е до ухото  ooooh! Луда работа  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 439
Не, даже когато ги предупреждаваме и се извиняваме, ако са го чували нощем, като се пробуди да реве, винаги са ни казвали, че няма никакъв проблем и да не се притесняваме изобщо. Аз съм се дразнела от разни шумуве, но няма как, хора сме и ако им се спи, ще спят

# 26
  • Мнения: 4 784
Когато бебето е плачело, никой не се е оплакал. Иначе проблеми си имаме, над нас живее един луд, който провежда "еженощни" ремонти на апартамента си и ни влудява.

# 27
  • Мнения: 4 753
Мойто почти не реве, ама и да ревеше какво да направя...   33uu

# 28
  • София
  • Мнения: 1 847
Сега се сетих, че в началото след раждането на малките от горе доста често се случваше да ни тропат, но явно вече са свикнали  Confused
Но сигурно сме случили на съседи, че като ревнат и тримата.....честно не знам как ни издържат понякога

# 29
  • в белята
  • Мнения: 536
С бебка съседите нямат проблеми ама тя с тях да.От къщата на калкан така слушат музика сякаш съм я пуснала в нас и тои винаги на обяд или след 22 часа става това действие. #Cussing outТо и аз съм била тийнейджър и аз обичам да слушам високо музика ама не в тия часове!!!сега съм се заканила че ще закарам малката при бабай и започвам и аз ответен тормоз та да видим дали ще им хареса Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт