Имате ли проблеми със съседите си...

  • 3 384
  • 94
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Не. А и някой да се беше оплакал едва ли щеше да има смисъл.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не сме имали  Naughty

# 32
  • София
  • Мнения: 1 735
Съседите ми заслужават много повече от бебешки плач #2gunfire #Sniper bash box newsm66
Де да имаше късмет някой нещо да ми каже!

# 33
  • Мнения: 953
Не са ми правили забележка.
Отделно  като излизаме цялата 6 етажна кооперация разбира - то са викове, песни.
Преди три години като се роди бебето на съседите беше някакъв ужас- толкова много плачеше, но не ми е хрумвало  да направя забележка, пък и детенцето ми беше слабост.

# 34
  • Мнения: 4 437
за момента моето бебе е единственото в къщата /семейна кооперация на няколко етажа/ и всички сме роднини.Ами малката е слабост на всички и всички се съобразяват,дори ако е много ревлива им ходим на гости и там кротува Shockedдокато и се радват.
Когато на тях им се роди бебе съм си обещала да върна добрия жест  bouquet

# 35
  • Мнения: 458
Не за плача на децата не сме имали проблеми ,но ми се е намеквало че сега мн. тропат и блъскат вратите.Даже ме попитаха дали са ни  здрави вратите от толкова блъскане ,като уж на шега разбира се Rolling Eyes ooooh!

# 36
  • Мнения: 641
И ние не сме имали проблем със съседите.
А над нас има и друго бебе и си реват в синхрон с нашето, по едно и също време на денонощието  Simple Smile
И както каза Блонди ще ги пратя на едно тъмно място, ако кажат нещо.  Laughing

# 37
  • Мнения: 4 447
Не за плача на децата не сме имали проблеми ,но ми се е намеквало че сега мн. тропат и блъскат вратите.Даже ме попитаха дали са ни  здрави вратите от толкова блъскане ,като уж на шега разбира се Rolling Eyes ooooh!

Това с тропането е съвсем друга история.

# 38
  • Мнения: 75
Не. И ако имах, щях да ги навра в кучи гъз.  Twisted Evil Това не е нарочно и не може да се контролира, така че да си гледат работата им кажи   Twisted Evil
newsm10 newsm48

# 39
  • Мнения: 674
Въпреки че съседите ни са ужасни и правят забележки за какво ли не,
за детето не са казали и дума.А тя имашче ужасни колики и 3 месеца поплака сериозно  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 374
Не сме имали никога такива проблеми,а и не виждам как може някой да ти направи проблем за това,че детето ти реве Rolling Eyes

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми то ние не плачем, но все пак при нас съседите са сезонни Laughing

# 42
  • Мнения: 756
не съм имала проблем със съседите

# 43
  • Мнения: 2 825
Не съм имала проблеми и не мога и да си представя, че някой ще ми каже нещо, защото бебето плачело  Shocked

# 44
  • Мнения: 1 103
И аз не съм имала проблем с съседите Twisted Evil  но ние нашите сме ги тренирали  Mr. Green мъжо се погрижи затова  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт