Стара Загора 50 - Юбилейна информационно-историческа срещу пет лева...

  • 25 327
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2
здравейте,момичета!незнам дали е уместно да пиша във темата. някой има ли мнение за д-р Мима Димитрова?не съм от Ст.З., записах се на консултации при нея, ходила съм два пъти, дали е добър специалист?

# 241
  • Мнения: 29
абе народе, къде се преместиха народните танци? аз ходих няколко пъти в този клуб на "христо ботев", ама после започнах работа и... та вчера отивам след 1000 организации и голямо бързане, а то затворено и никой няма. да не сте сменили часа или мястото?
а в 10 ОУ продължават ли хорцата?

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 10:23 от mamazaika

# 242
  • Мнения: 6 243
за народните танци чух, че в 10то училище продължават, но хореографът май бил напуснал. Кой ги води сега - не знам.

Иначе има народни танци във вторник и четвъртък в сградата на ДНАто. Почват около 17:45 - 18 ч.

# 243
  • Мнения: 29
за народните танци чух, че в 10то училище продължават, но хореографът май бил напуснал. Кой ги води сега - не знам.

Иначе има народни танци във вторник и четвъртък в сградата на ДНАто. Почват около 17:45 - 18 ч.

ей, мерси много!
да не ти обяснявам каква гледка бях вчера пред затворената сграда облечена с клинчето си и с маратонките в торбичка. Wink
ще отида да видя за какво става въпрос в дна-то.

# 244
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
зА НАРОДНИТЕ ТАНЦИ - нАНКО СЕ ПРЕМЕСТИЛ В 7-МО ОСН. У-ЩЕ . Там също има народни танци.
Роси добре дошла на родна земя Wink

# 245
  • Мнения: 29
зА НАРОДНИТЕ ТАНЦИ - нАНКО СЕ ПРЕМЕСТИЛ В 7-МО ОСН. У-ЩЕ . Там също има народни танци.
Роси добре дошла на родна земя Wink

нали нанко беше в този клуб на "христо ботев"? много съм зле с имената. на мен ми хареса как води и доста добре си поскачвахме.
а дните и часовете дали са същите?

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 11:02 от mamazaika

# 246
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Ами незнам Нанко какво и къде е водил преди  Crazy но докато бях на фризьор една дама доста го хвалеше и така разбрах за народните танци.
Седмо осн. у-ще се намира на ул. м-р Каладжиев....над ул. Васил Левски..под сладкарница "Шоколад" е.

# 247
  • Мнения: 29
Ами незнам Нанко какво и къде е водил преди  Crazy но докато бях на фризьор една дама доста го хвалеше и така разбрах за народните танци.
Седмо осн. у-ще се намира на ул. м-р Каладжиев....над ул. Васил Левски..под сладкарница "Шоколад" е.

мисля, че е същия! доволна бях и смятам утре да отида малко да поскачам. ха дано успея да се организирам и дано да няма промяна в часа, че ще има пак да си вися отпред леко неглиже! Embarassed

Последна редакция: ср, 28 май 2008, 11:19 от mamazaika

# 248
  • Мнения: 619
Искам и аз на народни танцииииии...
Естествено няма кога  Rolling Eyes

# 249
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Искам и аз на народни танцииииии...
Естествено няма кога  Rolling Eyes
А какво ще правиш на сватбата тия дни?
Щеше да идваш...

# 250
  • Мнения: 177
Здравейте,мами.Искам да попитам знаете ли какви празненства ще има за 1 юни,защото се двоумя къде да водя малката Simple Smile

# 251
Здравейте момичета искам да попитам има ли такива които посещават Д-р Снежана Узунова???

# 252
  • В събота
  • Мнения: 201
Оф и аз с питане за доктор, ама като дойде неволята... Някой да има телефона на д-р Джелебов? Не съм от СтЗ, а не ми се разкарва напразно с едномесечно бебе и искам да си запазя час... Или пък ако някой знае какво му е работното време и къде, ще съм много благодарна да ми помогнете.

# 253
  • Мнения: 177
аз ходя при Узунова,засега съм доволно,но имам само 3 посещения

# 254
  • Мнения: 6 243
Оф и аз с питане за доктор, ама като дойде неволята... Някой да има телефона на д-р Джелебов? Не съм от СтЗ, а не ми се разкарва напразно с едномесечно бебе и искам да си запазя час... Или пък ако някой знае какво му е работното време и къде, ще съм много благодарна да ми помогнете.
Д-р Джелебов приема в болница "Ритъм" - номерът й според гугъл е 042 615 000. Звънни там и ще ти дадат инфо за дните и часовете.

Освен това приема и в една оптика - намира се срещу СОТ-а, но не й знам името, съответно няма как да потърся номера.

В гугъл излиза следното: д-р Димитър Николов Джелебов. Град, Стара Загора. Адрес, ул. Козлодуй 5. Телефон, (042) 603736, 603006. Мобилен телефон, 088 8303210. Но колко е вярно или актуално - идея нямам.

По другите въпроси не съм компетентна. Видях, че за първи юни ще има нещо на сцената на Кукления театър, но ще е такава навалица, че хич не се загледах за подробностите.

Някой знае ли къде има каланетика в Стара Загора?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт