Стара Загора 50 - Юбилейна информационно-историческа срещу пет лева...

  • 25 314
  • 282
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 149
Хера,благодаря  все пак Hug

# 271
  • Мнения: 2 122
Здравейте, позволявам си да пиша отново тук, защото както вече разбирам, май всички тук сте наясно, че ако всичко е наред Стефания ще става кака края на януари.
Само искам да помоля, информацията да не напуска форумските ми познанства, защото в службата още не знаят и много държа аз да съм първата, която ще съобщи.
Иначе предполагам всичко е добронамерено и всички ни желаете всичко най-хубаво.
Хубав ден и весел празник на всички дечица, или онези които се чувстват деца   bouquet

# 272
  • Мнения: 9 486
Честит празник на всички дечица, както и на непорастналите им родители!  bouquet

Бързо оздравяване на болничките Hug

viktori и аз не мога да помогна с инфо по въпроса-ама Експри със сигурност знае Mr. Green

doni972 говореше някои да взимали пример...включвай се и ти Wink

mini_79 честито! Леки и безпроблемни предстоящи месеци ти желая! И аз съм в твоето положение Laughing

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Официално честито на семейството на Мини.
Да сте живи и здрави. Лека и безпроблемна бременност.  Hug

# 274
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да, Мини, права си, хубавите вести идват бързо. Много се радвам за вас и ти желая лека и безпроблемна бременност  bouquet
Сега очакваме и другата нова бременна да се похвали официално, че да не се цъклят хората, чули-недочули  Mr. Green

# 275
  • Мнения: 3 926
Коя е другата бременна??? Искам да зная Grinning Ще се пръсна от любопитство Hug

# 276
  • Мнения: 619
Коя е другата нова бременнааааа-пак нищо не знаааааам  Rolling Eyes
За сватбата-отидох,видях,победих!Изиграх всички видове хора без Еленино,надиграх професионалния танцьор за тортата,мъжът ми стана да играе за пилето,макар,че каза,че ако ще и турско да стане той хоро няма да играе за пиле.Освен това определеното време свърши,а на мен толкова ми хареса с младежа,че по едно време само се надигравахме...  Embarassed

# 277
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Браво, Иве, достойно си се представила! Само дето им трепереше толкова на тия хора  Grinning

А за другата бременна... не ми се вижда редно аз да казвам, но понеже се притеснявам Асето да не се пръсне от любопитство ще си позволя само на нея да драсна едно ЛС. Останалите потрайте още мъничко Stop

# 278
  • Мнения: 11 317
Жадиньо, не е честно! Crossing Arms Само на Асето, а?
Мини, много се радвам за теб! Hug Peace

# 279
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Иииии... ми аз мислех за Асето, че е бременна и ме е страх да не се "пръсне", пък не помислих, че вие вече сте мнозинство тук. Сериозно започвам да се чувствам изоставаща Crazy

# 280
  • Мнения: 6 243
И освен това беше най-хубавата кума. Но понеже е и скромна, няма да си признае сама, затова аз да я похваля. Стилна, сияеща, елегантна!

Радвам се, че сте изкарали хубаво.

# 281
  • Мнения: 619
И освен това беше най-хубавата кума. Но понеже е и скромна, няма да си признае сама, затова аз да я похваля. Стилна, сияеща, елегантна!
Благодаря ти много  Embarassed
Наистина няма да си призная,защото не се смятам за такава...Макар,че след като превзех тортата  добих кумско самочувствие  bowuu

# 282
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Ношата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=299808.0

Иве, както казва Експри - скромността е за тези, които няма с какво друго да блеснат. Я, си отпусни душата и пусни някоя снимка, пък ние сами ще преценим Wink

Общи условия

Активация на акаунт