Стара Загора 50 - Юбилейна информационно-историческа срещу пет лева...

  • 25 326
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 619
Аз знам за каланетика.
Посещавам и д-р Мима Димитрова и съм предоволна от нея.
На сватбата незнам какво ще правя-Жади ела у нас на гости...

# 256
  • Мнения: 177
на парк"бедечка"ще има някакви празненства,но аз се отказах да излизам с моята на първи.утре ще я заведа на кукле театър,ще представят красавицата и звяра Peace

# 257
  • Мнения: 6 243
Ми като знаеш - кажи де!

Тази сутрин по радиото слушах, че от 12 до 18 ч. на Практикер ще има състезание с колелета на 1 юни. И разни други забавления, ама общо говореха.

# 258
  • Мнения: 42
Здравейте момичета!
Аз съм Вили и от скоро живея в Стара Загора и си търся личен лекар. Дайте предложения PLS. Не искам някакви кой знае какви специалисти, искам да е пекан и да  дава направления, а да не се преви на спец по всичко.
Айде предложете някой,че скоро май и на гинеколог трябва да ходя, а не ми се ходи до Сливен за направление Simple Smile
Благодаря Ви предварително!

# 259
  • Мнения: 855
Някой знае ли къде има каланетика в Стара Загора?

Роси, мисля че при Гери ще останеш доволна  Peace В МГ-то, всеки ден от 18:00ч и 19:20ч, понеделник и четвъртък има и от 16:00ч. Тренировката е един час в който, половин час е разгряване /аеробика и степ, другият половин час е каланетика. Правят се главно упражнения за корема- различни коремни преси и други упражнения натоварващи коремната част, упражнения за бричовата част, външна и вътрешна част на бедрата и упражнения за дупе  Peace Понякога има и за ръце, но рядко. Аз ходя 2 месеца по 2 пъти седмично и досега само веднъж сме правили такива. Иначе аз лично за мен откривам ефект, особено за корема ми  Peace

Иначе за нас- Сисо е с гнойна ангина  Confused Онзи ден като почна да вдига Т, стигна до 41 градуса, бях се побъркала  ooooh! Иначе вече мина най-лошото, 2 дни е без Т и доста живна  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 6 243
Иве, благодаря ти много за информацията. Тя е за една моя приятелка, не е за мен. Аз засега ходя на народни танци в ДНАто, но нещо не успявам да съм редовна, че много често отсъствам от града напоследък.

Горкия Сисо - в тия жеги да вдига температура. Сигурно си се измъчила и ти. Добре, че вече е взело да минава.

# 261
  • Мнения: 619
Аз знам за каланетика в 6-то,нищо повече засега..
Ави е с Т от 3-4 дена...вдига я всеки следобед,вечер почти не спи,само реве милото,засега май имам проблем с едното ушенце...
Стискайте палци за утре,че съм много нервна и притеснена...Ще идват още в 8 часа сутринта  Shocked Shocked  и после се надявам до 10ч да съм се успокоила поне малко...

# 262
  • Мнения: 6 243
Иве, даваш ли й нещо за ушето?
Моят опит е показал, че "Отипакс" дава добри резултати. Дай й панадол тази вечер, за да можете и двете да се наспите. Пък като мине сватбата, ако продължаат оплакванията, най-добре идете на УНГ, да ти е мирна главата.

Айде, приятно изкарване!

# 263
  • Мнения: 619
Ще спи в нашите-Александър не иска да я вземаме където и да е било...
Пратих им Отипакс-само се чудя дали не закъснях,защото още снощи казаха да й го капна,пък аз се ослушах щото милото веднага заспа изтощено от рев...А иначе Панадола си го пие през всичките дни-става ужасно гореща-досега не е вдигала така Т...
Дано да  е приятно...

# 264
  • Мнения: 426
Здравейте,
и Диди е болна, кара шарка, но най-годното е че има една голяма пъпка в окото, която най-много я мъчи.
Иве, приятно изкарване

# 265
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
На фона на всичките тези заболявания на децата  , сега как да им честитя празника?????? Да се оправят бързо , бързо!


Въпреки това - Честит Първи Юни на всички малки  Палавници и на тези  ,  които се чувстват по детски !


Приятно изкарване на Ива!

# 266
4естит да бъде празника и от моето семейство на вси4ки малки и големи де4ица newsm51
И скоро6но оздравяване на болни4ките.И ние сме с температура,не можах да заведа детенце на пикник Weary

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Честит празник на малчуганите и от мен!
Жалко, че толкова болни дечица има точно днес. Пожелавам им бързо оздравяване  bouquet

Иве, стискам палци за хората! Grinning

# 268
  • Мнения: 1 149
Здравейте мами и татковци,
честит празник на вашите малчугани,нека да са ви  здравички и веселички!
Незнам дали  мястото на поста ми да ли е тука,ако не е така моля да ме извините,незнам къде другъде да попитам Cry
Някой от вас може ли да ми препоръча детегледачка,трябва ми спешно.
Ще ви бъда  много  Hugблагодарна ако ми споделите

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Аз се завърнах от Дряново и си изкарахме страхотно. Искам да кажа, че вилата е страхотна и басейна също.
Много болни деца Sad Да се оправят.
Честит празник на всички малчугани Hug
Виктори немога да ти помогна за детегледачката.

Общи условия

Активация на акаунт