кога заведохте вашето бебе на море

  • 7 107
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 212
..... Аз сега си притеснявам повече от миналата година, защото няма да мога да го задържа на едно място.....

И съвсем основателно  Peace
Навеждаш ме и мен на лоши мисли .... и притеснения , не го бях предвидила  Thinking

# 76
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Когато ходихме минала година на море,Меги беше
на 10 месеца,много и хареса и нямаше проблеми.
Все пак се посъветвай с педиатъра на детето. Peace

# 77
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За първи път отидохме на море когато голямата беше на 3 год. Тогава малката беше на 6-7 мес., но не я взехме. Нито пък следващата година- тя отиде за пръв път на море на 2 год. и половина.

# 78
  • Мнения: 2 908
Тази година ще я водим-на 1г и 8 месеца.

# 79
  • Мнения: 1 031
Синът ми беше на 11 месеца, когато за първи път го заведохме на море.

# 80
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
Ние миналата година я заведохме когато беше на 6 месеца и много и хареса тази година сме на линия за морето отново!

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Миналата година не го заведохме, защото беше мъничък, но тази година сигурно ще го заведем на море.

# 82
  • Мнения: 59
Според мен е живо наказание и за детето и за майката. Когато е по-топло на бебето му омръзва да лежи, непрекъснатия вятър, пясъка в очите....... Ние отидохме за сефте на море с нашия юнак, когато беше на 10мес. и половина и издържахме взаимно 3 дни. От там отидохме на Велинград и 7 дена - РАЙ.

# 83
  • по света
  • Мнения: 1 587
На около 10 месеца,изкарахме почти три месеца на морето не сме имали проблеми.Въпроса е какви условия има там където отивате.

# 84
  • Мнения: 1 138
Беше навършил годинка, т.е. миналта година за пръв път видя морето. Много му хареса, надявам се тази година пак да го заведем.

# 85
  • Мнения: 1 409
Заведохме го за първи път на море,когато беше на 1.5 месеца.Не сме го водили на плаж,освен един-два пъти вечер след 18 часа,когато няма слънце.

# 86
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
На 9 месеца ама много не стояхме на плаж-главно следобед след 17 или сутрин до 10 и 30

# 87
  • Мнения: 2 478
Ние живеем на морето.
Миналото лято синът ми беше на 3 месеца,когато започнахме да го водим на плаж.
И така цяло лято.
Под чадъра,намазан с висок фактор слънцезащитен крем,е безопасно.

# 88
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На годинка и 1 месец.

# 89
  • Мнения: 485
Баткото беше на 1,2 год., сега на толкова смятаме да заведем и малката

Общи условия

Активация на акаунт