кога заведохте вашето бебе на море

  • 7 109
  • 127
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 5 393
Беше на 11месеца, когато отидохме на море за първи път с него. Много добре му се отрази.

# 91
  • Мнения: 683
ние сме на месец и половина и не знам дали тази година можем да го заведем на море,тогава ще бъдем на около 4 месеца.Притеснявам се,че ще бъдем много малки.Моля ви дайте ми съвет.Предварително ви благодаря.

Това лято ще му е за първи път и ще е на две години и пет месеца. Синът ми е с много бяла и нежна кожа, затова ще ходим от края на юни, юли и август слънцето е много силно. Самата аз вследствие на често излагане на слънце имам много бенки и онко-дерматоложката, при която ходих, за да ми махне 9 изкочили, каза никакво море за детето преди да стане на 3 години.

# 92
  • Мнения: 1 671
Майка ми и баща ми заведоха малкият когато беше на 9 месеца (вече не го кърмех). Много добре му се отрази, върнаха ми го загорял и много щастлив! Цяла зима не ми е боледувал. Сега пак ще го водят.

# 93
  • софия
  • Мнения: 25 468
1 г. 2 мес. Като за първи път ходихме септември. Тази година сме там през август.

# 94
  • софия
  • Мнения: 636
Не сме водили дъщеря ни още на море. Бяхме на Велинград - на спа хотел миналата година. Тя беше на 8м. Сега ми се струва същинско приключение да я заведа някъде на почивка - тя има супер режим, който НАСТОЯВА да спазва направо педантично, та ние не можем да нарушим. Тне знам как ще е с морето-ако стигнем до плажа, добре ще е. Сега в края на месеца ще я водим на Сандански - пак на спа хотел. Като варионт засега предпочитам минералните басейни за деца и умереното слънце. А и тя и мъжа ми са с толкова светла кожа, че май не са хич за море - няма слънцезащитен фактор за такава скандинавска кожа.

# 95
  • Мнения: 15 574
заведохме го миналата година, юни месец. малчо беше на 7 м. не сме имали никакви проблеми - дори стояхме по цял ден на плажа  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 4 397
Синът ми го заведохме малко преди да направи годинка, беше голям кеф и само тичаше към морето да се къпе  Mr. Green  /понеже се роди есента нямаше как по рано/
Дъщеря ми се роди края на април и на 4м. я заведохме и нея, много добре изкарахме и с двамата  Peace

# 97
  • Мнения: 1 114
По принцип няма проблем да отидеш и с новородено на морето. НО....
Ето ти линк към интервю с д-р Мангъров, шеф на Детското инфекциозно:http://www.bghelp.co.uk/forums/showthread.php?t=3800
Склонна съм да се съглася с него, за смисъла от воденето на такова малко дете на море.
Ние пътуваме с дъщеря ми откакто е на 4 месеца, защото няма на кой да я оставяме. Ако имаше, не бих се и замисляла. То не е почивка, а смяна на локацията с детето. Наистина, колкото е по-малко толкова е по-лесно.

# 98
  • Мнения: 439
Точно на първият му рожден ден. Пясъка му хареса много, много. Във водата първо не искаше да влиза, после търчи сам, не можеш да го хванеш и писъци, кеф

# 99
  • София
  • Мнения: 4 588
Миналата година беше много малък и решихме, че няма смисъл да ходим. Тази вероятно ще го заведем. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 339
На 10 месеца беше, е, морето е съвсем различно с бебе, но пак не е за изпускане!

# 101
  • Мнения: 610
Точно навършваше 10мес.беше страхотно не е за изпускане. Peace

# 102
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да бе, море с бебе не е за изпускане Whistling На мен и сега не ми се ходи с децата, но вече не мога да ги излъжа Tired Друго си е по младоженски...

# 103
  • Мнения: 512
И аз бях поставена пред тази дилема с каката - трябваше да ходим на море когато беше на 4-5 месеца, но честно казано не посмях. Отидохме чак на следващата година, но малката я заведохме на 10тия месец и нямаше проблем!  Peace

# 104
  • Мнения: 1 599
За първи път на 1г и 4 м - то тогава беше ад повръщане , диария... а да не говоря ако го бях завела на 4 месеца... а иначе вече на 2 г.като стана  нямахме никакви проблеми

Общи условия

Активация на акаунт