Септемврийчета умни и игриви безспир лудеят в пролетни градини

  • 15 275
  • 284
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 528
4eстит рожден ден Галче.А подаръка ти е напрово прекрасен.Желая ти всичко хубаво най вече здраве  preggoлека бременост и една малка лудетина на Дарко сестричка за да можеш да й  pletka 4470
Ей не се сдръжах и нещо ми накара да влезна за да зърна добрата новина.При нас нищо ново освен че автоматично ни прехвърлят в градината, и сме станали по самостоятелни а разговорливи да не говориме .Майка казва че понякога и докато спи говори като латерна.Все ни пита майка ми и свеки като я правихме да не говорихме,че неможе да й се затвори устатЕМи........... не помня EmbarassedСамо си спомням че като бях  preggo много й товорехме ,демек на колема но сега когато след врем еима второ ням ада му говоря толкова че двама бърборковци  Shocked #Shocked smile3517 ще ме направят сама да си говоря Laughing Всеки ден ви чета но няма много време да драсна че търча по приготовления,че няма и 17 дена ще ме бракуват ище съм втора употреба жена hahaha Joy,по бих казала трета ,втора станах като родих hahaha hahaha hahaha
Лека веер

# 256
  • Мнения: 2 171
Галче, честитоооооооо  bouquet! Ако знаеш как се зарадвах на новината Party. Значи все пак ще бутаме колички заедно Hug. Хайде сега ти пожелавам много лека и безпроблемна бременност Heart Eyes.

Numar, а какви методи за лекуване на третата сливица прилагате? Питам, защото и за Алекс вече двама УНГ ми препоръчаха вадене, но на мен не ми се иска, или поне не на тази възраст. Но положението при нас май е лошо, защото той диша постоянно с отворена уста и много тежко, направо ми е трудно да го слушам Confused.

# 257
  • Мнения: 207
Гал - честито!  Hug

# 258
  • Мнения: 919
Браво бе Галче  - смелчага излезе и ти Hug Hug Hug Цял живот ще го помниш този рожден ден

# 259
  • Sofia
  • Мнения: 4 447
ИХАААА, GALL-че, НОВИНКА  smile3501 newsm44 newsm68 Чак не ми се пише за друго  newsm62 А за Дарко какви сметки бяхте правили, тесотве, овулации. Виж как ставала работата и по-лесно   love001
И между другото да си много, много щастлива и все такъв свежар  newsm51 newsm59

От радост ще засенча мама роси с количество емотикони  Mr. Green

Мариска, ЧЕСТИТО НА КОМАНДИРА на патерица!   bouquet Много да ти се подчинява.
Утре и моят мъж е рожденник  Grinning
deata, преди време правехме сметки пак заедно да бременеем (и Пепа беше в нашата вълна). Аз много искам да имам 2 деца, ама пусто не ми се минава пак през всичко това  Embarassed Само ако нещо много ми докривее в работата, ще се напъна да изкарам едно майчинство  Mr. Green А и годинките се трупат  Sick

# 260
  • Мнения: 1 833
  Галчееееее, много ме зарадва. Да сте живи и здрави с татито, че сте свършили добра работа Laughing На Дарко му пожелавам да стане най-добрия бати на света! Много поводи за честитки бе, а сега
  Да си ни жива и здрава и другата година мама на двама! Hug
  Сънка, честита рожба на семейството Hug
  Уиничка, много ми стана мило, че ще ходиш в същата градина като Али, също като Мечо Пух и Ивчо. Кога пораснахме , бе момичета, че вече и децата ни градина тръгнаха Heart Eyes
   Еви, помним те, помним те, че и те мислим даже! Радвам се, че сте поотпочинали!
  Честито на всички приети в градините, на останалите успех на следващите класирания! Peace
  Лека вечер , дами!

# 261
  • Мнения: 5 393
Галче- супер новина Hug         bouquet 

# 262
  • Мнения: 1 599
ГАЛЧЕ, ДА СИ МИ ЖИВА И ЗДРАВА, ДУША! 



Супер новина, да ти е лека бремеността, всичко ще е ок! Ле, ле направо сърцето ми подксочи от радост! а като казах на Руси, той вика - от кой?  Joy Поздрави Иван! Второто по-лесно го избачка   Hug

# 263
  • Мнения: 3 595
Астарта при нас положението въобще не е толкова тежко, засега лекуваме с хомеопатия. Надявам се всичко да се размине, другата седмица или по-точно като спадне отока на гърлото ще ходим на УНГ да видим

# 264
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
GALL Няма по хубав подарък от този, които си си направила точно днес, и думите каквито и да ги редя ще са бледи пред чувствата които си изпитала днес....
Пожелавам ти всяка една радост, която си изпитала през този паметен ден да се множи!
Честит двоен Рожден ден!


В чест на всички Вас куражлийки Hug.....ако Ви харесват разбира се Peace
Септемврийски майчета без страх в редиците наши сили нови вливат!
Нови рожбенца без страх септемврийски мами ще родят!
Септемврийски майчици мили, бебенца сладки отново ще имат!

....мен ужасно ме боли глава Confused

# 265
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Пожелавам Ви хубав и спокоен  ден.


....мммм и кафе поднесено по този начин Heart Eyes

# 266
  • Sofia
  • Мнения: 4 447
Ей снощи от вълнение за Гал, забравих да се изкажа за третата сливица - струва ми се, че всички лекари само това имат в главата. Като чуят, че боледува често детето и хайде трета сливица да вадим. На мен ми е  малко странно newsm78

# 267
  • Мнения: 529
Добро утро, мацки  Heart Eyes

Съни, по "снимката" се вижда, че ти е минала главата  Joy

Пак да благодаря за пожеланията, трогнах се и чак ми е криво, че ми мина рожденият ден вече  Mr. Green вчера: торти, свещички, цветя, балони ехеейй, а днес - бачкане  Whistling Crossing Arms

Вчера и аз водих Дарко на УНГ - платих 24 лева за удоволствието една лелка да го погледне на две - на три и да ми предпише едни нови капки за нос, които се правят в аптеката (но не са Коларгол)  newsm78. Освен това каза да ги слагаме поне 8 дни, което означава, че трябва да сглобявам още една седмица комбинации кой как ще го гледа. Но не спомена за трета сливица нищо. Обясни, че това си е нормално. Дори не ми каза тези секрети какви са: алергия, вирус, бактерия, друга флуора и фауна .... не поиска и секрет да вземем   Naughty

 
  

# 268
  • Мнения: 3 595
Ани точно си го казала  Tired същото като при хидроцефалията, който отиде при неврохирург и го оперират, оказва се обаче, че далеч не всички са за операция  ooooh! Как щяха да ми оперират детето без причина  Crossing Arms Един познат лекар ни беше казал, че един месец им дали някакво съвсем минимално заплащане и им орязали заплатите, защото лекарите не си намерили пациенти и болницата нямала приходи  Shocked Сега как да им повярвам, че това което ми приказват е вярно, а не въпрос на интереси  newsm78

# 269
  • Мнения: 2 171
Аз като се сетя как ме засили един УНГ да оперираме на Алекс сливиците, дори тръгна да ми пише направление за хоспитализация #Cussing out. Аз му казах, че не мога да взема такова решение от днес за вчера и плюс това съм бременна и не ми се стои в болница бременна с оперирано дете. А той ми вика: "Ми то като родиш съвсем няма да ти е до това!" ooooh!. Ужас! Май и аз най-накрая ще пробвам с хомеопатия, защото ми писна вече от капки, които не помагат. А на всичкото отгоре Алекс не боледува кой знае колко - за цяла зима е изкарал една ангина и един отит, но носа му е вечно запушен Sad.

Общи условия

Активация на акаунт