Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 401
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 1 193
Амери, я марш в трета -Вейка такава!!! Crazy Mr. Green Hug
Stop ще изчакам Ори, без нея, не мърдам  hahaha
Перле, Сънче, Лени  Heart Eyes
Ако може, някой да ме ориентира, къде да погледна за разрешеното хапване на тофу?
Струва ми се, че някой го спомена  newsm78 Днес като си купувах трици в диетичния, се загледах в такова сирене и кашкавал.
Пак съм си дала книгата, и за това ви тормозя  Hug

# 1 006
  • Мнения: 1 479
Буборок, отделяш белтъците от жълтъците в във висока купа, купуваш един тел за избиване на белтъци - той представлява нещо като пружина, като долната част е по-широка от горната и започваш с нега да биеш! Става бързо и лесно! Аз с миксера не мога, с този тел си разбивам и яйца за омлет и като правя някакви неща!
Успех, ако видя някъде ще ти напиша!

# 1 007
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте и от мен. Вече хич не мога да чета, покрай новата работа. Вечер едва намирам сили да видя детето и да си приготвя нещо за хапване за следващия ден на работа и си лягам.

Ходих на водна гимнастика във вторник с част от групата. Беше хубаво  Wink . За съжаление имам сили и време за веднъж седмично- в най-добрия случай.
Благодарности на Кри    bouquet .

# 1 008
  • Мнения: 7 474
 Thinking Да питам пилешки крилца ядете ли?  newsm78

# 1 009
  • Мнения: 1 193
Thinking Да питам пилешки крилца ядете ли?  newsm78
Да, без крайната част  Peace
Реге, честито ти повишение  Grinning
Зазу  Hug скоро си мислех за теб  Grinning;
Росченка, ще се справиш, във която и да си фаза  Peace Ти си силно момиче  Hug
Лениfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover goodscale

# 1 010
  • гр.София
  • Мнения: 184
Едно пакетче съдържа:

Натурално разтворимо кафе 1.851г.
Сух екстракт от Женшен 0.028г.
Сух екстракт от Зелен чай 0.247г.
L-Карнитин 0.124г.
Хром пиколинат 0.00005г.

Здравей, първите три са си режимни, L-карнинитина предполагам знаеш се взема преди активен спорт, а по този режим, ако не си спортувала, в началото на този режим, това не се препоръчва, но ако си спортуваш редовно, не е проблем да си пиеш L-карнитин - има го и течен и на таблетки, а за последната съставка виж http://www.bb-team.org/articles/870/ и си прецени

# 1 011
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Пфууу, направих си канелени бисквитки, ама нещо  Tired

Може би защото сложих повече пшенични трици - като за проба. Идейки  newsm78

А вие къде ходите на водна гимнастика  Flutter Дали да не се включа и аззз  Party

# 1 012
  • Мнения: 56
здравейте,нямах време да чета че сега се връщам от работа.може ли някой да каже дали може да се пие 2 в 1? на пакетчето пише без захар и обезмаслено сухо мляко.
мерси предварително
лека ви вечер smile3503

# 1 013
  • Мнения: 3 202
Момичета моля ви кажете ми как да разбивам белтъци на сняг. Все не мога да ги нагодя. да се похваля утре ще ми доставят 10 КИЛОГРАМА овесени трици newsm44 moresmile Shocked ще имам за цяла година.....
Joy Joy Joy Joy Честито!
Взимаш миксера и така става.
yani Според мен-да.
ReGe, стевията става за топлинна обработка. Аз я запарвам на чай. Моята е на листенца.

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 22:32 от baci

# 1 014
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Thinking Да питам пилешки крилца ядете ли?  newsm78

Leo,  за близо 3 месеца съм яла само 2 пъти - клъцвам крайната част, правя им  марината, престояват 1 нощ и после в плик - дала съм и рецептата Peace. Не може да им са маха кожата Sad, та за това ги избягвам.

Цитат на: link=topic=292187.msg7498829#msg7498829 date=1210878261
Ако може, някой да ме ориентира, къде да погледна за разрешеното хапване на тофу?
Струва ми се, че някой го спомена  newsm78 Днес като си купувах трици в диетичния, се загледах в такова сирене и кашкавал.
Пак съм си дала книгата, и за това ви тормозя  Hug

amerie , ето ти отговора  Hug
Превод от http://www.forums.supertoinette.com/recettes_270830.docteur_duka … os_questions.html / Въпросите са задавани на Dr. Dukan и той им е отговорил /

В: Може ли да се яде тофу?
О: Да, както в протеиновите, така и в ПЗ-дните

yani, 2 в 1 не може Naughty Сухото мляко съдържа много захар и консерванти. По-добре си пий кафето с обезмаслено прясно мляко 0,1%  Peace

      chef  chef  chef И сега се сетих да Ви пусна една идея  Peace - тъй като не съм фен на прясното мляко и като купя често ми се разваля, го наливам във формички за лед и го слагам във фризера  hahaha На който му се пие с кафе, просто си вади 1-2 кубчета.   


Последна редакция: чт, 15 май 2008, 22:32 от lenny_pld

# 1 015
  • Мнения: 7 474
Не може да им са маха кожата Sad, та за това ги избягвам.


Аз затова се зачудих дали може newsm78

Благодаря ви  Hug Лени, Амери   bouquet

# 1 016
Момичета моля ви кажете ми как да разбивам белтъци на сняг. Все не мога да ги нагодя. да се похваля утре ще ми доставят 10 КИЛОГРАМА овесени трици newsm44 moresmile Shocked ще имам за цяла година.....

Много е важно, когато искаш да разбиеш белтъци на сняг да НЯМА ДОРИ КАПКА ВОДА в съда и бъркалките на миксера да бъдат сухи!! Знам го от опит Stuck Out Tongue Пожелавам ти да успееш със разбиването на белтъците  newsm10 newsm10 newsm10

# 1 017
Извинете за глупавия въпрос ,но могат ли да се дъвчат дъвки  Embarassed

# 1 018
  • Мнения: 56
lenny_pld ,baci ,благодаря много.ще си пия кафе с мляко.
да се похваля за 4 дни паднаха 3 кг. newsm44
 

# 1 019
  • Мнения: 33
Извинете за глупавия въпрос ,но могат ли да се дъвчат дъвки  Embarassed
могат, но да са без захар  Peace
... да се включа и аз, че нещо не свалям тия дни  ooooh! ... ама не се оплаквам де, нали съм член на ГГЗто  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт