Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 394
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 1 020
  • гр.София
  • Мнения: 184
И за друго да се похваля -  мъжа ми донесе сухо обезмаслено мляко от което си правим прясно, вчера заквасихме и кисело и стана страхотнооо   chef Културите и пр. пасти да ядат  Wink
Дай инфо откъде, на коя фирма е, ако дадеш и една снимка  sohappy sohappy sohappy

# 1 021
  • Мнения: 1 193
Лео, аз крилцата си ги варя и по-лесно им пада кожата  Wink После си ги овкусявам, с някое измислено сосче  Embarassed
Лени, Дилу мерси за бързото включване   bouquet

# 1 022
  • София
  • Мнения: 5 289
Добра нощ на всички   bouquet Момичета, дайте малко чувство за студ насам!!! Все ми е горещо, цял живот се мъча. Този страничен ефект на режима при мен беше съвсем кратък и от доста време ПАК ми е все горещо...

Пък на чужбинските Дюкеси ще кажа, че ако сте го съвсем закъсали за подсладител, дайте нещо координати и ще ви пратим по пощата - нали трябва да се подкрепяме? Той е евтин и лек, едва ли ще коства особено много  newsm78

Има хора ,които направиха така.Но много малко от тях после успяха да се върнат във втора фаза.Моето лично мнение(ЛИЧНО) е ,че е по-добре да изкарате 2 максимално стриктно,за да стане бързо и да не ви писва.И след това бух в трета.Иначе всичко се размива във времето.

Подкрепям  Peace

Tatitt, а дано си добра орисница.  Embarassed За foli знаем, че е прочута и с това си качество  Embarassed   bouquet

lenny_pld, успех   bouquet , но аз не бих се обвързала с дата. Мисля, че това само ще забави нещата (психологически)

!!! http://biozona.eu/index.php?main_page=index&cPath=10 имат цена за доставка: Доставката при покупка е 5.90 лв. за цялата страна.

ReGe, успех в намирането на баланса между работата и личния живот   bouquet

Дуфалак: НЕ Е РЕЖИМЕН!

Цитат
Орелия

Инвертната захар е глюкоза или фруктоза - фруктозата е въглехидрат, монозахирид, който се съдържа в най-големи количества в плодовете и е 1,4 пъти по-сладък от обикновената захар (захарозата). Гликемичния индекс на фруктозата е около 30 и поради това е особено подходяща за хора, страдащи от диабет. Прекаленото приемане на фруктоза чрез храната или като допълнително приеман подсладител може да доведе до състояние, обозначавано като инсулинова резистентност.

Само, че и друго има - фруктозата има еднакво калорийно съдържание със захарозата.
Захарните алкохоли имат малко по-малко калории, но тъй като са с по-ниска сладост от захарозата, от тях се използват по-големи количества за постигането на сходна степен на сладост. В крайна сметка, калорийното съдържание на посладения със захарни алкохоли десерт не се различава от обикновения вариант, подсладен със захароза.

И става манджа с грозде, хем е подходящо за диабетици, хем не е. Все тая - за нашия режим не става.
Никакви -ози не стават. Вкл. и лактулозата в Дуфалака. Crazy

бонбони Солано: НЕ СА РЕЖИМНИ! - бая народ ги анализира преди мен, да не се повтарям

      chef  chef  chef И сега се сетих да Ви пусна една идея  Peace - тъй като не съм фен на прясното мляко и като купя често ми се разваля, го наливам във формички за лед и го слагам във фризера  hahaha На който му се пие с кафе, просто си вади 1-2 кубчета.   

  mrstraetz

Лека нощ на всички   bouquet

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 23:32 от М-зИленкУтУ

# 1 023
  • Мнения: 2 495
Олелеле, пак не съм чела, а взех че го купих преди малко и даже пих Shocked
Ужас!!!

# 1 024
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Дуфалак-а и не помага.....аз пих в началото....докато не започнах редовната консумация на трици.- нищо не помагаше


  там е истината

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 23:38 от Lady_A

# 1 025
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
 #Crazy ooooh! И аз го пиих тоя Дуфалак - помогна ми много, но.............  #2gunfire #Cussing out

Е, добре, че само веднъж ми се наложи.

Няма вече  Naughty

Зеленкоо  smile3521 ша бъда!

Лени Плд  Hug

# 1 026
  • София
  • Мнения: 1 775
Мацки, много пишете и не мога да смогна да изчета всичко. Само да се похваля, вече съм с 2,5кг по- лека. Късничко започнах да смъквам, но вече има резултат. Наистина първо видях промяната и после се отрази на кг. По време на празниците се наложи екстремно да сменим тапетите на един апартамент ( за 3 дни) и явно и това се отрази на обиколките.
Много целувки и успех на всички  Hug. Радвам се че Ви има   Heart Eyes.

# 1 027
  • Мнения: 940
Нямам нужда от Дуфалак, оправиха се нещата.

Иначе трици ям всяка сутрин

# 1 028

Общи условия

Активация на акаунт