Умна Дюканка съм аз - преди да питам чета (ако трябва и на глас) - 102 тема

  • 38 400
  • 1 028
  •   1
Отговори
# 990
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
И в момента се чудя как ще ми е по-малко тежко - ако легна по гръб или по корем?  newsm78

 smile3532 smile3532 smile3532 smile3534

Кажете нещо слабително да пия че вече ми иде да.... #2gunfire

Дуфалак  Peace - много съм доволна!

Един сериозен въпрос: пия противозачатъчни и искам да питам- това проблем ли е? Пия ги за предпазване, а не за лечение. Кажете си мнението. Вредя ли с нещо на действието им...  newsm78

Не мисля, че пречат на режима!  Thinking
Между другото попрехвърлих някои постове-коментирали сте Ствеията, предварително се извинявам, ако повтарям, но става ли за топлинна обработка?

Не, губи сладост!

# 991
  • Мнения: 605
Здравейте момичета  Hug
Първо да кажа ,че аз съм от новите дюканки и на въпросите които зададох ми бе отговорено своевременно и без   341uu
М-Зиленкуту, май на теб обещах да дам отзиви за Стевията - ми....  Sick не бих казала че ми хареса особено Sad, днес за дегустация си направих 2 кафета 1 със Кенди 1 със Стевия - и двете ми горчаха еднакво, ама нали поне Стевията е натурален продукт, ще ползвам нея когато има нужда, ама май по-скоро ще си пия кафето чисто Wink
Tatit, хубаво предложение за новия ми ник, мсиял му още малко и може и да го сменя  Hug
Tatianka, като гледам този красавец на снимката е същия като моя котарак, който оставих да живее при нашите, ама аз съм близо до него - на 10 минути пеша  Heart Eyes
Имам сега един въпрос пак  Mr. Green - нещо да ми кажете за бонбонките Solano без захар  newsm78 Щото аз тия дни глада за сладичко си го убивам главно с тях  Thinking
Аааа, замалко да забравя - хванах и аз от снощната прИмоция  Joy -500 гр., така че вече съм - 1 кг и някакви си грамове в 4 ударен ден  Grinning Ама утре вечер почвам салаткииии  Crazy
Желая ви хубава и режимна вечер newsm51, пък аз отивам пак да си правя канелени сладки  newsm68

# 992
  • Мнения: 831
Ори Hug
Фоли Hugобичам твойта пръчица,ето сега липсва още едно килце hahaha hahaha hahahaВещи,една кореция,моля в таблицата-64кг.
Елена,честито ти четримесечие Peace
Добре дошли на новичките Hug
Вероника smile3501честити четири месеца.Добър резултат Peace
Я да се   поФала  Mr. Greenднес имах страшно много комплименти.Първо се озяпах Laughingи си помислих :какво им става на тез хора, все едно някой ги беше отприщил  newsm78как пък се случи в един и същи ден да ми забележат разликата hahaha .Всъщност стана ми приятно.

# 993
  • Мнения: 1 417
Охоооооооо,ама писане smile3501 smile3501 smile3501
Темата е спокойна  bowuu
Ори,добре дошла в трета !Е и аз от януари кисна в нея ,а и още един месец имам newsm78
Амери,идвай вече!Загуби се. Rolling Eyes
Росченка, Hug
Щях да пиша ,ама излизам.
Поздрави на всички.Специално за чатърките.http://img132.imageshack.us/img132/5599/koki1pd2.jpg
Полейте ги и те няма да са толкова оклюмали.. hahaha Joy Joy Joy Joy Joy

# 994
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
dulcemulce  Peace

Да се включа и аз за днес и то пак с едно питане:много ли греша като си позволявам от време на време да хапвам по 2-3 бонбона "Солано" за деня?На тях пише : "БЕЗ  ЗАХАР".В съдържанието пише ,че в 100 гр. има 315 Ккал. -10 бонбона са 30  гр. ,т.е. в 1 бонбон има около 9 Ккал.

Ако не ме лъже спомен, някъде в предишни теми някой беше казал, че в тези бонбони има много въглехидрати и сметана  newsm78.
И май не стават за режима!
М даааа, сега видях и съставките - масло, сметана  ooooh! - НЕ СТАВАТ  Naughty

Перлеееее  hahaha hahaha

# 995
  • Мнения: 1 479
Здравейте!
Правих си дюкански крем-карамел и изядох една купичка - супер!
Днес съм протеинов ден и съм яла само пилешко на скара, малко извара и крема и бая вода!
Нещо не съм и много гладна!
Видях силиконовите форми в сайта, в някой магазин дали няма?
Не съм прочела всичко и с това ще се занимая!
Освен Дуфалак, може и сена, може и чая на билкооп, чая сание, чай Инхуа...

# 996
  • Мнения: 605
Бързам да се поправя, видях че вече са коменирани Солано-то на предната страница, ама аз докато изчета 15 стр. изписани от сутринта и ... публикувах докато още бях на 45-та стр.  Mr. Green
За усещането за студ - и аз го имам, ама тъкмо ще се орегулирам малко, че в офиса на всички им студено а на мен все топло  ooooh! - ей сега ще влезнем в синхрон  Grinning Освен това леко оглупявам от диетата  hahaha
И за друго да се похваля -  мъжа ми донесе сухо обезмаслено мляко от което си правим прясно, вчера заквасихме и кисело и стана страхотнооо   chef Културите и пр. пасти да ядат  Wink

# 997
  • Мнения: 1 479
Вита Голд сме пили с майка ми и нямаше никаква файда, даже майка ми получи сърцебиене и го спряхме!

# 998
  • Мнения: 876
Вита Голд сме пили с майка ми и нямаше никаква файда, даже майка ми получи сърцебиене и го спряхме!
И леля ми получи сърцебиене и вдигна кръвно май!И се отказа!Ако беше толкова лесно да се отслабне с кафенце нямаше да има дебели хора!А и изборът им рекламни лица да са Драго и Камелия за мен е крайно неудачен!Драго отслабна с ксеникал ,а Камелия не е имала никога наднормено тегло!Що за глупост?
А и на мен ми се разхлопва понякога сърцето от Кола-лайт!Реших да я понамаля,че иначе понякога по 2л не ми мърдаха!  Embarassed

# 999
  • Мнения: 940
Нещо тази вечер имам тежест в стомаха, проблем с 00-та, и леко сърцебиене. Съмнявам се, че е от режима. Но то малко ядене ли не падна днес Simple Smile

Ще взема Дуфалак, дано да помогне.

# 1 000
  • Мнения: 42
Сно6ти за мъже говорихме днес за я дене е добре тогава да се запи6а и аз,
на пазар ходих,режимни храни купих и се започна едно готвене  food002 като за световно
тирамису измаисторих не особенно вкусно Mr. Green и сега печа риба мерлуза с чесън и горчица
мъжо 6те не 6те и той 6те е режимен.
Зле съм със главата хич не помня разсеяна съм но 6те го отдам на режима ooooh!
Хайде,че 6те започва опусту6аването на чиниите.
ПРЕГРЪТКИ newsm53

# 1 001
  • Мнения: 3 640
Реге, радвам се да те видя!  Hug Честито повишение и успех!   bouquet Опитвай се да балансираш нещата - почивай малко повече и се забавлявай малко повече. Peace
Дулчемулче, Ривелка, честити намаления!  Hug

Лека нощ на всички и до утре!  Heart Eyes

# 1 002
  • Мнения: 1 479
Колата- лайт много я обичам, но също се старая да не прекалявам, въпреки че не ми става сърцебиене или нещо друго!
И днес пих 2-3 чаши!
Нещо ми се спи адски и ви пожелавам приказна вечер, девойки!

# 1 003
  • my own world....
  • Мнения: 1 076
Далка, ядеш ли трици?

# 1 004
  • Мнения: 52
Момичета моля ви кажете ми как да разбивам белтъци на сняг. Все не мога да ги нагодя. да се похваля утре ще ми доставят 10 КИЛОГРАМА овесени трици newsm44 moresmile Shocked ще имам за цяла година.....

Общи условия

Активация на акаунт