Споделете 63

  • 20 611
  • 984
  •   2
Отговори
# 930
  • Мнения: 17 407
Ели, не се оплаквай!  Не е ли по- добре лилипут, отколкот хич никой да не те поглежда.Mr. Green

# 931
  • Мнения: 4 300
Споделям, че вече съм чистак бърсак ново християнче, вместо довчерашното йевруйче.

# 932
  • Мнения: 2 792
Зефс, разбрахме се почти без думи Simple Smile Наздраве! Simple Smile  Виж обаче Кифлата не може да ме понася....всичко и е лигаво...много е корава...дори и моя грапав и дълъг език не може да я разлигави....Simple Smile

Кифла, всеки флиртува както може и всеки го възприема различно. Едни харесват увиснали цици, други не. Но има едно нещо, което никога не съм правил в живота ми - да се мазня. Никога! Все ми е едно дали ще ми повярваш. Наздраве.
   Добре, признавам снощи бях леко груба, сори за което.
 Не е да не мога да те понасям,не всичко ми е лигаво, хич не съм корава, забелязваш ли колко безпочвени  констатации правиш в един пост ?
  Наздраве!
   

# 933
  • Мнения: 212
Някой да сподели, каква е тарифата за паркинга в мола?

# 934
  • Мнения: 3 405
В кой мол, в кой град?

# 935
  • Мнения: 606
Споделям, че час - два е фрии, после не знам. С други думи - не ме чети.

# 936
  • Мнения: 212
Споделям, че съм много завеяна /сигурно, защото съм руса/ - за Mall of Sofia питах ...

# 937
  • Мнения: 1 072
"Интересни" неща се случват по Пазарджик.  Rolling Eyes

# 938
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Какво е станало в Пазарджик?

РОкси, да не би да се покръсти?


Аууууу, сега прочетох за Пазарджик.  Confused

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 14:17 от Саня

# 939
  • Мнения: 742
Дайте линк за Пазарджик де, или кажете за какво иде реч.

# 940
  • Мнения: 4 300
Да, Саня ( галено ми идва Санита, ама не върви някак Mr. Green). Както каза един приятел- "К'во чакаш, дърта магарица".
И с рокля се сдобих за бъдещото ми кумуване.
И споделям бира с луканка, не е толкова зле колкото звучи.

# 941
  • Мнения: 2 070
Роксано, ти се кръсти щото ще ставаш кума ли? Ще ги венчаете... има ли такова условие. Или вътрешни убеждения.
Може ли да бъде кръстено дете, родителите на което нямат брак, не са венчани, не са кръстени. Достатъчно условие ли е кръстника на детето да е християнин? Може ли да се кръщава извън църква? Предполагам не, освен ако свещеник не се навие... Мн въпроси имам, но що ли питам тук.

Детето цяла сутрин ходи босо, дали утре като идем в Градската няма всички деца да са така. Да е пуснала нова мода.  Laughing
Не е истина как ме изнерви, не ще и не ще да спи, довечера сме на детско парти, а тя в осем вече ще клюма. Приложих тъпо наказание, което няма да я научи да спи, но ще ми спести пари - никакви люлки, пързалки, въртележки, батути, замъци, колички и прочие - до второ нареждане. Нищо по умно не измислих в безсилието си.

# 942
  • Мнения: 4 300
Роксано, ти се кръсти щото ще ставаш кума ли? Ще ги венчаете... има ли такова условие.
 
Да.

Може ли да бъде кръстено дете, родителите на което нямат брак, не са венчани, не са кръстени. Достатъчно условие ли е кръстника на детето да е християнин?
И пак да- аз съм такова дете ( в смисъл нямат църковен брак родителите ми, и аз нямам).

Леееко ми е неудобно, може би за първи път правя нещо за фасон, ама знае ли човек. Може в труден момент, дано не идва никога, да се опра на вярата.

# 943
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Споделям, че това лято явно съм обречена да нося дълги панталони. Единият ми крак взе за проявява ясна тенденция към превтасване.
Да бяха и двата, как да е, но асиметрията ме дразни. Sad

# 944
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Здравейте банда Grinning!
Аз се завърнах от панаирджийски уикенд в Търговище. Детето беше за първи път на такова събитие и много се забавлява. Ние със сестра ми и брат'чедката откачихме снощи след като приспахме децата, оставихме ги на леля ми и преди полунощ се озовахме вдетинени пред атракционните въртележки, екстриими, центрофуги и гондоли. Много яко беше!
Наздраве, на който пие!

Общи условия

Активация на акаунт