Споделете 63

  • 20 611
  • 984
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 052
Къси панталонки, потник и боси крака-това бе и моят тоалет.
Детето-оставено да се приспива, след малко ще отида да проверя какво прави.
Панталонките по-тясни от миналата година.
Пия розе-до днес предиобед бях девствена за него.
Чакам Индиана, тази ми е любимата серия.
Не съм гледала Троя-някой ден ще го гледам.
След малко ще съсека една круша за мезе на розето.

# 946
  • Мнения: 1 413
Споделям, че за пръв път от много години ми се случи да рева заради косата си - фризьорката, която си избрах преди два месеца след дълго и упорито търсене и която тогава оряза доста коса, но я оформи добре и обеща, че ще я поддържа в тази форма, за да да стане хем дълга, хем красива - явно има амнезия! Вчера така ме офъка, че доркарвам на комсомолска секретарка деветокласничка от 1988 г.
Трагедия! Май ще си сипа и аз едно, но трябва да е по-силно, уиски с лед!

# 947
  • Мнения: 516
 Умна глава коса не търпи. Wink

# 948
  • София
  • Мнения: 1 176
Само аз ли не гледам Индиана? Заместих филма /без съжаление/ с чаша вино, музика ...

# 949
  • Мнения: 2 212
Флор, тъпа ли ме нарече?

# 950
  • Мнения: 6 993
Снощи с триста зора ме замъкнаха да "спя" на палатка.
От целия екшън най-гот'ни бяха паржолите с въглени Mr. Green
В палатката беше безумен студ, не мигнах цяла нощ.
Особено на носа ми беше много студено!!!!!!
И цяла нощ квакат жаби, тече река, пък на сутринта и птички пеят  #Crazy
Не е като да те приспиват камиони Mr. Green

# 951
  • Мнения: 516
Естер, аз не квалифицирам, аз цитирам.  Mr. Green

# 952
  • Мнения: 2 212
Това е измислено от някой плешив човек, явно. Това си беше квалификация, не цитат   Mr. Green

# 953
  • Мнения: 2 401
Споделям, че за пръв път от много години ми се случи да рева заради косата си ......

Разбирам те прекрасно и искрено ти съчувствам, това са и моите нощни кошмари..
И аз гледам Инди, само попрескачам да видя какво, що.. Drunk

# 954
  • Мнения: 1 413
Не, Естерченце, беше опит да ме утеши Флор, за което съм й много благодарна  bouquet
а ти внимавай с фризьорите!
Първото уиски не помогна почти никак, единствено да бъркам буквите на клавиатурата, щото от яд не съм и яла цял ден...

# 955
  • Мнения: 2 212
Мечтица, аз разбрах, ама нали само понякога съм бяла и добра се хванах за думите й:) Иначе като те прочетох си помислих, че сигурно има някаква причина, поради която да ти се е случило това и сигурно ще я разбереш на по-късен етап...а и това е коса, расте, тъкмо ще се оживи така, а и може някой да се влюби в теб с новата прическа, знаеш ли  Laughing не се коси за дреболии искам да кажа, ще мине и замине  Hug

# 956
  • Мнения: 516
Естер, не се закачай! Аз почти никога не съм бяла и добра.  Wink

# 957
  • Мнения: 1 413
Мечтица, аз разбрах, ама нали само понякога съм бяла и добра се хванах за думите й:) Иначе като те прочетох си помислих, че сигурно има някаква причина, поради която да ти се е случило това и сигурно ще я разбереш на по-късен етап...а и това е коса, расте, тъкмо ще се оживи така, а и може някой да се влюби в теб с новата прическа, знаеш ли  Laughing не се коси за дреболии искам да кажа, ще мине и замине  Hug

 Hug много е готино това, че освен в музиката си приличаме и в начина на мислене - винаги се питам за причината, от всяко нещо...
да се влюби някой едва ли, ако ме беше разхубавила прическата нямаше да я орева  Embarassed че не блестя със сияйна красота,а и мъжът ми няма да се изкефи Embarassed Междувременно те поздравявам с песента на огледално http://www.vbox7.com/play:52b4007d

# 958
  • Мнения: 6 029
Току що някой в градинката изпразни един пълнител на автомат. Почвам да се чудя дали не живея в Кербала.

# 959
  • Мнения: 2 401
Току що някой в градинката изпразни един пълнител на автомат. Почвам да се чудя дали не живея в Кербала.

Ейййй верно? Къде това?

Общи условия

Активация на акаунт