Абитуриентски бал - 15

  • 15 716
  • 188
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 813
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

Кое му е селското?


"Вижте ме аз имам рокля,вижте я , вижте я, повече през живота си сигурно няма никога да сложа толкова красива рокля"  hahaha hahaha мега смешно е,излишно е просто да ме питаш кое му е селското. Най-големите пръчки от вътрешността на страната са винаги с роклите си на Мания. ахахха

# 151
  • Мнения: 270
От разяснението ти отново не разбрах кое е селското.Хубаво да се изфукаш с роклята си, това го разбрах, а какво селско има в това да се фукаш?Нима гражданите не се фукат?Всеки си има мнение, но аз не мисля, че е селско да си с роклята си в дискотеката.Много ще са с роклите си, много ще се преобличат.Аз нямам нищо против да се преоблекат, но нямам нищо против и да са с роклите си.

# 152
  • Мнения: 1 813
Аз също нямам против да се смея .  Joy Joy Joy Joy То е ясно,че всяка година има доста селски пости с роклите по дискотеките.  Joy Joy Joy   
Тази вечер съм решила да съм директна.   bouquet

# 153
  • Мнения: 270
Не мисля повече да коментирам.Различни хора, различни мнения.

# 154
  • Мнения: 86
Изглежда ние от Търново сме едни големи селянки понеже аз сега от вас чух че някой се преоблича преди дискотека(обувките не влизат Peace).Аз нямам такова намерение.Нито има къде да я дяна тая рокля като се преоблека , нито пък ще се прибера чак до вкъщи за да се преоблека.... изглежда ще бъда селянка на дискотека Twisted Evil

# 155
  • Мнения: 738
Моля ти се, преоблечи се.  Crazy  Доста смешно,селско и непрактично е да си с балната рокля в дискотеката.  hahaha

Кое му е селското?


"Вижте ме аз имам рокля,вижте я , вижте я, повече през живота си сигурно няма никога да сложа толкова красива рокля"  hahaha hahaha мега смешно е,излишно е просто да ме питаш кое му е селското. Най-големите пръчки от вътрешността на страната са винаги с роклите си на Мания. ахахха

Не, не, не, най-готино беше като ми дойдат на бара, хвърлят демонстративно кутия Карелия и с пренебрежителен поглед поръчат тежко- Дай две големи Поморийски hahaha hahaha

# 156
  • Мнения: 136
Изглежда ние от Търново сме едни големи селянки понеже аз сега от вас чух че някой се преоблича преди дискотека(обувките не влизат Peace).Аз нямам такова намерение.Нито има къде да я дяна тая рокля като се преоблека , нито пък ще се прибера чак до вкъщи за да се преоблека.... изглежда ще бъда селянка на дискотека Twisted Evil
Всеки сам си решава как ще му е по-удобно.В началото и аз си мислех,че в дискотекака не мога да играя с рокля, обаче като се замислих,къде ще я сложа тази рокля...Аз и момичетата от моя клас смятаме цяла нощ да сме с роклите,даже има някои които смятат да се разкарват на главната с рокли,за да ги видят повече хора.

# 157
  • Сoфия
  • Мнения: 295
Изглежда ние от Търново сме едни големи селянки понеже аз сега от вас чух че някой се преоблича преди дискотека(обувките не влизат Peace).Аз нямам такова намерение.Нито има къде да я дяна тая рокля като се преоблека , нито пък ще се прибера чак до вкъщи за да се преоблека.... изглежда ще бъда селянка на дискотека Twisted Evil
Явно не си единствена newsm78
И аз за първи път чух,че някой се преоблича на бала си  newsm78 .
Незнам в другите градове как е,но тук съм забелязала,
че повечето са си с балните рокли  Grinning
Аз също не смятам да се преобличам,роклята ми е удобна за танци.
Но всеки си преценява как ще се чувства и дали да се преоблича или не-примерно една приятелка роклята и е дооста тежка и за какво да се мъчи цяла нощ.  Flushed

А също и за серенада не съм чувала въобще,че се правят такива неща  newsm78 -много съм изостанала smile3555
иначе звучи интересно  Grinning

Последна редакция: чт, 15 май 2008, 22:05 от BeRrY_GiRl

# 158
  • Мнения: 161
Абе, хора, пак ме затресе една стара дилема - със или без чорапи(чорапогащник) на бала  newsm78 ще съм със сандали и си мисля, че няма да стои добре дори и да са без ограничител, ама нали пък е официална рокля и не вървяло без, пък и верно самия крак ще стои доста добре...ама нз не мога да реша кво да прая (нищо ново де  Joy ). Вие кво решихте в крайна сметка по тоя въпрос?  Thinking Joy

има такива които дори да си със сандал седи добре  Grinning

# 159
  • Мнения: 738
Ако си в твоя град, тоест не си в хотел, естествено, че няма да се прибереш да се преобличаш. Но ако си в Слънчев бряг примерно, вечерята ти е ресторанта на хотела, нищо не ти пречи да се качиш в стаята и да сложиш едни дънки и топ примерно. С голямата рокля е трудно да се танцува, не е практично някак...а все пак главната цел е да се забавляваш, да потропаш за последно със старите съученици, или греша? Ако роклята е по-нормална и удобна, разбира се, че не е нужно да се преобличате, но ако е някоя с кринолини... Mr. Green

# 160
  • Мнения: 1 813
Naomi, като ми запристигат с тези кринолини и тип "принцеса" по дискотеките и улиците... Те поприцип са смешни тези рокли,а смятай,че в бар или диско е направо трагикомедия.  Joy

# 161
  • Мнения: 161
всеки си решава как да си е ...  различни хора сте и е нормално да имате различни мнения...всички от моя клас ще са с роклите и аз смятам да съм...дала съм сумати пари за рокля,обувки и т.н. ,който смятам да ги покажа

# 162
  • Мнения: 1 813
Ей това ми е селското мислене,точно това,което написа. "Дала съм толкова пари,да ги покажа"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела. Не искам да си правя грешни впечатления с какви обувки ходите в ежедневието тогава.  Crazy

# 163
  • Мнения: 161
Ей това ми е селското мислене,точно това,което написа. "Дала съм толкова пари,да ги покажа"  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела. Не искам да си правя грешни впечатления с какви обувки ходите в ежедневието тогава.  Crazy


тииии като си купиш нова рокличка ,обувчици или чантичка не си ли ги слагаш и носиш ,и да ги показваш на всички ????правиш го !!!!!   така че това е бал и енщо подобно,само където си по официална

# 164
  • Мнения: 1 379
абе хора квото и да е не може да не се съгласите, че е смешно да се изтропате като принцеси в дискотеката  Joy помня миналата година бях в диското една или две такива и голям смях падна, и плюс тва това не им беше балната вечер  Joy Съгласна съм ако роклята е по-семпла, но пък с тортите на диско, то на първо място не е удобно. Айде ако съм си в моя град бих го направила (не с торта разбира се, щото аз такова нещо не бих си и купила), но да ида някъде другаде да се излагам, моля, моля  Joy Верно всеки си има мнение,ама все пак...помислете как ще изглеждате в Мания примерно в тоя вид  #Crazy #Crazy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт