Абитуриентски бал - 15

  • 15 717
  • 188
  •   1
Отговори
# 165
  • на пистата
  • Мнения: 5 868

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела.
моля моля  Naughtyмоята абитуриентка даде 350лв за обувките си Mr. Green

# 166
  • Мнения: 161
колко струва роклята й ?

# 167
  • на пистата
  • Мнения: 5 868
колко струва роклята й ?
1460,що Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 1 813

Що вие повече през живота си няма ли да дадете толкова пари за обувки? Макар ,че не мие е направило впечатление някой да е дал баснословна сума за обувки. Тоест май ничий не надхвърлят 100лв поне от това,което съм прочела.
моля моля  Naughtyмоята абитуриентка даде 350лв за обувките си Mr. Green

За вас знам. Мислех дори да те спомена,но имах предвид от девойките,които пишат за бала си и т.н. и как щели да са с роклите си,за да ги видят .  Tired
 Hug
Те и моите са над 100лв,но не мисля да обръмча сънито с тях, за да ме видят всички.  Crazy

# 169
  • Мнения: 161
забелязала съм ,че тук всеки се заяжда с някой...не е хубаво

# 170
  • Мнения: 558
#Crazy
както казах преди 5-6-7 теми някои от вас никога няма да са по-натруфени, но важното е да изкарате весело....  след бала животът продължава  Simple Smile
на тези,които още не са си избрали грим, им предлагам този.. на мен страшно ми харесва...мисля,че е идеален за черни рокли....миглите, ако са на снопчета или от естествен косъм, още по-добре ще бъде..
що за диско е мания newsm78



Последна редакция: чт, 15 май 2008, 23:31 от pepelja6ka

# 171
  • Мнения: 682
Айде стига със заяждания и категоризации,ще съсипете темата! Нито този който е решил да остане с роклята ще си промени мнението,нито този който ще се преоблича няма да не го направи защото накой друг е казал че така не трябва.Аз казах за себе си че ще остана с роклята и това е.Много се връзвате на коментарите на другите.Ако човек сам се харесва,другото не е важно.Разбира се всеки може да изкаже мнение /но и всеки друг може да се направи че не го е видял Wink/Пиша в тази тема за да си обменяме опит,да обсъждаме и да се забавляваме,не за да променям вкуса на останалите хора нито те моят.

Дайте да обсъждаме последните приготовления...толкова малко остана!!!

# 172
  • Мнения: 161
Айде стига със заяждания и категоризации,ще съсипете темата! Нито този който е решил да остане с роклята ще си промени мнението,нито този който ще се преоблича няма да не го направи защото накой друг е казал че така не трябва.Аз казах за себе си че ще остана с роклята и това е.Много се връзвате на коментарите на другите.Ако човек сам се харесва,другото не е важно.Разбира се всеки може да изкаже мнение /но и всеки друг може да се направи че не го е видял Wink/Пиша в тази тема за да си обменяме опит,да обсъждаме и да се забавляваме,не за да променям вкуса на останалите хора нито те моят.

Дайте да обсъждаме последните приготовления...толкова малко остана!!!


 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

на теб останали ти нещо да дооправяш??

# 173
  • Мнения: 682
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

на теб останали ти нещо да дооправяш??

Ами чудя се между две прически и в събота ще правя пробни и ще реша и другото е за третият цвят грим,нещо което попитах 3 пъти но нито някой ме забеляза,нито някой ми даде съвет Crossing Arms

Ами ти?

# 174
  • Мнения: 161
Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

на теб останали ти нещо да дооправяш??

Ами чудя се между две прически и в събота ще правя пробни и ще реша и другото е за третият цвят грим,нещо което попитах 3 пъти но нито някой ме забеляза,нито някой ми даде съвет Crossing Arms

Ами ти?

какви прически си избрала???

ами аз съм с всичко готова ...само чакам бала да дойде  Mr. Green Mr. Green

# 175
  • Мнения: 270
Стига сте се карали и спорили.Просто приемайте мнението на другите независимо дали е като вашето или не.Всеки си има собствено мнение, не е нужно от злобни нападки и коментари.Темата е за Балът, а не "Промени мнението на другият".Спрете се вече.

# 176
  • Мнения: 4 435
pav4eto аз пак да добавя- бягай без чорапи,сандалките са ти доста отворени....един педикюр и ще си супер. Wink

# 177
  • Мнения: 682
какви прически си избрала???

ами аз съм с всичко готова ...само чакам бала да дойде  Mr. Green Mr. Green

Ами едната е изправена коса,но по-силно тупирана с две пликти от двете страни,а другата големи букли от средата на коса /имам доста дълга коса/а в горната част права,прибрана леко назад за да се вижда обиците.  ooooh! едва ли успя да си я представиш втората прическа,сори за смотаното обяснение.

# 178
  • Мнения: 270
pav4eto аз пак да добавя- бягай без чорапи,сандалките са ти доста отворени....един педикюр и ще си супер. Wink

Да бе аз вече реших да е без чорапи..Даже имам час за педикюр за другата седмица.Едвам си намерих Simple Smile Айде лека от мен Simple Smile

# 179
  • Мнения: 161
какви прически си избрала???

ами аз съм с всичко готова ...само чакам бала да дойде  Mr. Green Mr. Green

Ами едната е изправена коса,но по-силно тупирана с две пликти от двете страни,а другата големи букли от средата на коса /имам доста дълга коса/а в горната част права,прибрана леко назад за да се вижда обиците.  ooooh! едва ли успя да си я представиш втората прическа,сори за смотаното обяснение.

аз съм худовничка и  не ми липсва въображение

завиждам ти благородно  за дългата коса

и май 2 прическа ще е по-добра Simple Smile

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт