Абитуриентски бал - 15

  • 15 696
  • 188
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 681
Много се колебая - от една страна съм влюбена в косата си когато е изправена,само че в случея ми трябва обем в долната част,а не в корените,което май трудно ще се получи. От друга страна косата ми е чуплива и ако я направя на букли ще постигна ефекта който търся,но косата ще стои все едно нищо не съм и правила /почти/ newsm78

# 181
  • Мнения: 475
Оф не се заяждайте помежду си, помислете си какво хубаво събитие идва,всеки ще е хубав по негов си начин Grinning
 и аз не одобрявам тортите ,само някоя булка я виждам с такава рокля Peace

Slav4e_Av4e  чудя се сега да се преоблека ли на диското, ето пак моята рокля http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237797&photo=13   смешно ли ще е според теб newsm78

# 182
  • Мнения: 1 884
Оф не се заяждайте помежду си, помислете си какво хубаво събитие идва,всеки ще е хубав по негов си начин Grinning
 и аз не одобрявам тортите ,само някоя булка я виждам с такава рокля Peace

Slav4e_Av4e  чудя се сега да се преоблека ли на диското, ето пак моята рокля http://www.snimka.bg/album.php?album_id=237797&photo=13   смешно ли ще е според теб newsm78
Момичета, от известно време следя темата с интерес, не защото ми предстои бал - вече съм имала такъв, а защото ми предстои друго събитие на което сме канени. Ще бада кума на сватба на приятели и затова се интересувам от рокли, гримове и т.н....  Grinning

По въпроса на ICE_89 - не мислля че ще е смешно да си с рокля в  дискотеката, веднъж си на бал, така че карай смело... Ако те заболят краката от танците, мятаи обувките в някои ъгъл и се весели. Laughing

# 183
  • Мнения: 278
И аз съм ЗА ICE_89 да е с роклята в дискотеката Simple Smile Преди като имах и аз бал и там всички бяха с балните си рокли на дискотека. Не е смешно. Ще ми е интересно да видя как ти стои роклята облечена на теб. Поздрави! И незабравим бал на всички!

# 184
  • Мнения: 4 435
Айска ти ще си си в Пловдив,роклята е хубава,така че няма от какво да се притесняваш да бъдеш с нея в дискотека,никой няма да ти се смее.Още повече ако имате такива традиции,след рестпоранта да ходите в дискотеките с роклите.Обикновено по градовете е така.Ние за Съни говорихме,не върви там просто... Hug

# 185
  • Мнения: 1 378
Именно ако си в твоя си град става, все пак къде ще я дянеш тая рокля да няма се прибираш посред нощите да се преобличаш, ама при положение, че си в хотел и стаята ти ти е до гъза нищо не ти пречи, аи все пак определено много зависи от роклята. Тортите на първо място не са удобни, аз се чудя тея които са с такива в ресторанта как ще издържат пък какво да говорим за диско  Joy

# 186
  • Мнения: 332
Поразгледах ви темата, много е сладка и взеха да ме върхлитат спомени от моя бал  4470
За съжаление успях да мерна само няколко рокли, а ми се искаше на всички. Видях снимката на едно момиче с бъдещата и прическа на бала (с едни едри букли, падащи на масури) и изглеждаше с 10-тина год. по възрастна. Та мисълта ми е внимавайте в желанието си да изглеждате различни и прекрасни да не се състарите ненужно, защото вие и така сте си хубави, просто подчертайте хубостта си (в смисъл не да сте прекалено семпли, но и не прекалявайте, за да не се получи обратния ефект).
Весело и неповторимо изкарване на бала ви пожелавам и после, ако може авторката на темата да обедини снимките ще е супер.   bouquet

# 187
  • Мнения: 1 378
аз викам пеша  Joy hahaha
шегувам се разбира се Joy ами при нас са замислили нещо преди самия бал в ресторанта да обикаляме с коли, ама аз може и да го пропусна тоя момент, тъй като ще трябва аз да съм шофьорът...и от вятъра в колата и прическа и грим всичко ще отиде...обикалянето си остава за 24 след даскало  Laughing а иначе на бала сигурно татко ще ме  кара и да с кола ще е  Joy само още нз каква  Whistling

# 188

Общи условия

Активация на акаунт