Хайде мами от Бургас, да вземем да помогнем 13 ...

  • 19 064
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
И за мен бройте едно местенце за Средец и малко място в някое багажниче за спалното бельо за децата!Дано не ми мине котка път! Blush

# 16
  • Мнения: 950
Като гледам са писали цените на пазарените стоки  Peace
Другата фактура която не видях  Rolling Eyes      чехли - 32 бр. x 1 лв.  =общо 32 лв.
                                                                     сандалки -30 бр. x 2 лв. = общо 60лв.
                                                                     топки - 4 бр. x  1.10 лв. = общо 4.40 лв.
                                                                                         обща стойност на фактурата  - 96.40 лв.


Видях столовете на немският магазин и са много удобни/ щом издържат идеално моите килограми Simple Smile / въпреки, че са сгъваеми  Peace  нямат нищо общо с другите  Wink
Изнамерих още един склад за бельо в краен вариант и няма проблем ще могат да ни снабдят за 1-2 дена /за бяло/  Това е като резерв ако се провали на сегашното място  Wink
За кухните и другите Люси ще предложи по-късно и да го обсъдим  Peace

За в неделя не съм сигурна още /иначе вече взех подарък  Party /  и ако идвам ще има 3 места и малко място в багажника  /не за майки  Mr. Green / Ще потвърдя до ден два  Wink

п.п. Люси този магазин който ти споменаваш  Евродекор е на Мария Луиза   а този  е друг  и наистина е само за столове/дано има / ,някоя майка от Славейков да го провери   Simple Smile

# 17
  • Мнения: 742
Имам предложение.

В тази тема да обсъждаме  процедурни, организационни  въпроси,  такива относно срещи и неотложни мероприятия. За пари, фактури и прочие да се коментира на срещите, които организираме. Така или иначе поддържаме достатъчно връзка помежду си и извън форума, така или иначе всичко се оформя документално и винаги, когато се събираме, можем да обсъждаме и премисляме нещата и да правим финансова равносметка на събитията.
 
Може и  да ви се стори  претенциозно, но смятам, че не е редно, нито красиво.  То красотата няма кой знае колко общо  Laughing но някак си не изглежда добре отстрани. Надявам се да ме разберете правилно.


# 18
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ели, принципно си права  Peace
От друга страна не всички момичета, които участват финансово ... имат възможност да идват на срещите  Rolling Eyes ... затова може би като компромисен вариант може да се дава крайната стойност на фактурата  Peace
Но така или иначе някаква отчетност е необходимо да има  Peace - за да е точно всичко и най-вече да няма недоразумения  Peace

Относно броя коли, майки, багаж и т.н. ще се постарая редовно да обновявам 1вия си пост  Peace
Така че проверявайте за инфо първо там  Grinning

# 19
  • Мнения: 2 249
за Бата-днес видях в магазина на рънарс едни 4ехли от естествен набук-сравнително добри-по 15 лв-казаха че ще направят отстъпка-ако не намерим кожени-и това е вариянт Peace

# 20
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Оправдавам новия си имидж - на приятно проста  Embarassed Виждам ,че сте купили чехли и сандалки. Аз трябва ли да проверявам за цени на пазара? Какви и за кого? newsm78  Прочетох няколко пъти началото на темата, ама  не стоплих кое за кого е.  Та ако може като за простичка да ми обясните  Praynig
Мерелин, ти къде се вреш при ПРОСТОлюдието  Joy

# 21
  • Мнения: 527
Купените неща са за Средец. Проверявай.

# 22
  • Мнения: 738
Люси,само да поясня, че на първа страница си писала спални комплекти, а всъщност са по една калъфка, долно чаршафче и хавлийка!Само това успях да направя! Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 917
Номера на обувки за абитуриентите в Бата:
момчета - официални обувки по възможност без връзки
№39/40-25см-1брой
№41-26см-2броя
№42-27см-5броя
№43-29см-5броя
№44-30см-1брой

момичета /токчета/
№37-24см -2броя

Чехли за децата от Бата

момчета

№38-25см-8броя
№40-26см-1брой
№41-27см-5броя
№42-27см-9броя
№43-29см-10броя
№44-30см-3броя
№45/46-31/32см-2броя

момичета

№34-20см-1брой
№35-21см-1брой
№36-23см-2броя
№37-24см-3броя
№38-25см-6броя
№39-26см-4броя

Освен Равия за ДГ, в Евтинийко кой щеше да проверява цените?

Тоя магазин в бл.55 Славейков е на Дизайнгруп, само за столове. За там Шеди се ангажира да им звънне и да провери цените.

# 24
  • Мнения: 527
Чехли има на Пиргосплод - ако не се лъжа са по 12 лева. Но тъй като разбрахме за сандали, не обърнахме внимание на чехлите.

# 25
  • Мнения: 742
тръгвам към Евтинийко. Очаквайте включване по-късно.

# 26
от дизайн груп чакам оферта както казах.

# 27
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ели, ми се обади - оказа се, че склада от който е пазарувала Ками ботите за Бата за Коледа - не е на Евтинийко  Sunglasses В момента чакам от Ками координати на склада .... Иначе Ели е успяла да хване в крачка собственика на Евтинийко ... в момента зареждал /следващото му зареждане ще е чак следващата сряда  ooooh!/ ... Предложил е да пообиколим магазините му, да видим какво що има и каквото си харесаме да купим и след това щял да ни даде  Peace Колко - Ели нека сподели  Peace
Иначе е успяла да мине през Евтинийкото близо до Полиема /на Богориди/, както и този на Кирил и Методий .... ако някой има възможност да надникне в този на Любен Каравелов и в другия на Христо Ботев, да свирка  Whistling Видяла е цени на дамски чехли около 10тина лева, изкуствена кожа  Peace Сподели, че за 2те абитуриентки има вече осигурени официални обувки ... но за абитуриентите при всички случаи обувките ще са над 15 лв. ....


Относно играчките за Средец, за детския кът - имам една идея  Thinking, ако не успея да получа хубави цени ... направо утре се вдигаме и отиваме да пазаруваме от Вегата и склада на Гладстон  Peace
Ето и още един вариант с възможност за доставка на кухнята до утре-вдругиден /имат наличните бройки точно на тази в склада в София/:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=113320&photo=152
Цената й обаче е 90,90 лв.
За съжаление фризьрски салон към момента на приемлива цена, не се намира .... Това което има поне в Бургас в складовете са само тоалетки + принадлежности.
Може би тогава би било добре да им вземем вместо фризьорски салон: магазин, или лекарска количка, или комплект за почистване. Последните две могат да се намерят по около 30 лв. за брой.
Не ангажирам никой с мнението си, но като цяло съм по-склонна да им купим нещо малко по-скъпо от това, което се намира напр. във Вегата. Не за друго, но като сравня играчки от един тип в къщи: и двете са китайски, но едното носи и съответна марка и съответно е и по-скъпо ... поне при мене по-скъпите играчки към момента са издържали значително по-дълго време /а са многократно настъпвани, хвърляни, и т.н./ от колкото доста по-евтините ... Имайки предвид, че там доста деца ще ги ползват и ако може по-дълго време да ги ползват, по-добре  Peace ....
Ако имате все пак и някакви други идеи на малко по приемливи цени, свиркайте до утре-вдругиден да се ориентираме навреме лв.

# 28
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Официални обувки за момичетата има по 12 лв. За момчетата ще проверя на пазара в петък - на дребно бяха 18. На едро сигурно са и по-малко.
За децата в Бата- за момичетата мога пак от магазина,където има официални обувки за момичета, да взема сандалки или от тези тип балеринки,дето са модерни сега - по 6-10 лв бяха. Днес минах от там , зареждаха. Мъжките чехли или сандали - от пазара. Сега се сещам- имаше и маратонки по 5 лева. Нямат серии, само отделни номера са, но пък са 5 лв. Shocked

# 29
  • Мнения: 950
Тук до Европата има два магазина ,но след малко ще отида да проверя  Wink 
А какво последно да гледам чехли или сандали  Rolling Eyes  / имам предвид за момчетата/

Последна редакция: ср, 14 май 2008, 14:48 от sisa g

Общи условия

Активация на акаунт