Отговори
# 180
  • Мнения: 1 488
Ще се ядосам естествено, на него, не на колежката. Ще се усъмня, дали цялата тая работа е вярна, защото ми се струва невероятно просто да поканиш колегите на сватбата си без половинките им. Ако е така не ги кани и тях изобщо. Иии ще си помисля, че мъжът ми маи има или е имал нещо с тая колежка, иначе каква ще е причината да не ме покани???  newsm78

И в крайна сметка ще настоявам да ми остави колата! Нали и другите колеги ще са с коли и поединично. Да отиде с някой друг колега!

# 181
  • Мнения: 11 747
И на мен ми хрумна, че е постановка тая сватба, за да се измъкне за един уикенд сам с преспиване, или че колежката е била ' първа севда' та не иска жена му на сватбата си..., но аз имам развинтена фантазия  Grinning

# 182
  • Мнения: 4 757
 И моя са го канили без мен на сватба, не се съмнявайте в достоверността на случката. Друг е въпроса , че странични подробности винаги могат да се добавят.
 Цялата ситуация е много обидна, поне за мен беше такава на времето.

# 183
  • Мнения: 63
Мисля, че време да прстанем с коментарите!
Желая късмет, много любов и щастие на авторката!
Успех!

# 184
  • София
  • Мнения: 932
Прочетох само 3 страници от темата и малката не ми дава да стоя пред ПЦ-то повече затова набързо ще изкажа моето мнение.
Ако с нас се беше случило така , щеше да ми е супер кофти и тъжно , може би защото с мъжа ми не ходим на такива събития поотделно, просто и двамата искаме да сме заедно.  А иначе за мен си е доста невъзпитано от страна на колежката на мъжа ти, че е поканила само него  все пак сигурно знае че той има и жена и деца.
Не хаби излишни нерви поне засега, макар че е лесно да се каже така, като не ти е до главата.  bouquet

# 185
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 337
На нашата сватба и аз поканих всичките си колеги, но им се извиних и ги помолих да е без половинките, защото нямаше да се справим финансово.
Така че от тази гледна точка - случват се и такива покани.

А вече ако на теб ти е изключително трудно, имаш нужда от помощ, а той отива да се весели, това е друг въпрос. Трябва да говориш с него.

# 186
  • Мнения: 29
Мен са ме канили без половинката ми. Една колежка миналата година се омъжи. Беше поканила някои колеги с половинките други не. Аз като разбрах, че е избирателно не отидох. Или каниш със или без.

# 187
  • Мнения: 661
няма да го пусна .А и не вярвам той да отиде без мен .Това е семейно събитие и се канят и двамата съпрузи .Иначе може да почерпи отделно колегите , без жените им , както направи моя мъж  .

# 188
  • Мнения: 14 133
Нормално.  Peace Не всички хора имат възможности да канят колегите с половинките им.  Naughty

# 189
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Ами според мен като нямаш финансова възможност, не каниш колегите. Черпиш ги отделно. Просто за мен е недопустимо на сватба точно, на празненството послучай създаването на твоето семейство да покажеш такова неуважение към семействата на гостите си. Изключително проява на лош вкус, лично мнение.

# 190
  • Мнения: 11 747
За сватба, че е крайно неподходящо да се канят хора без семействата им е ясно, но според мен и за рожден ден дори не е подходящо. Щом двама души са се декларирали като двойка пред обществото, не може някой да ги разделя заради прищевки. Смятам, че дори като бъде поканен единият, за другия се подразбира и без да се споменава изрично.

Що за нрави са се появили!

# 191
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цивилизовани....нрави .... Simple Smile

# 192
# 193
  • Мнения: 63

това е добро Simple Smile това казвам и аз : Няма да те пусна ! ... на малкия ми син

# 194
  • Мнения: 210
Какви сда тези хора,дето канят само едната полувина от семейството.А и къде е тръгнал той без теб?Въпроса е деликатен и трябва да изразиш позицията си.Никакво трезво мислене.Стига вече да ги съжаляваме.И какво ще им стане с един човек в повече,А и онази незнае ли че той е семеен

Общи условия

Активация на акаунт