Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 4 064
Здравейте пак. Тази вечер мъжът ми сам поиска да си поговорим. Говорихме много дълго и обсъдихме всичко, свързано с нас двамата, като семейство. Може би наистина аз не съм права в някои случаи. Склонна съм да се самонавивам и да правя трагедии от нищо. От всичко, което ми каза, останах с впечатление, че той може би ме обича и държи на мен, но по свой си начин.
Най-големият проблем при нас е, че не говорим. Затова се получава така, че не се разбираме. Аз мисля, че все още се обичаме и трябва да си дадем още един шанс. Съжалявам, че си изпуснах нервите и злепоставих така най-близкия си човек с тези публикации.
Той много обича децата и е страхотен баща, а това е много важно.
Понякога е хубаво човек да се постави на мястото на другия и да поразсъждава малко. Никой от нас не е безгрешен, и трябва да можем да прощаваме. 
Това е от мен. Благодаря на всички за отговорите. Моля, модераторите да заключат темата.
P.S. Децата вече са добре. Мъжът ми не ме лъже за сватбата, поразпитах тук-там и версиите съвпадат на 100%

Етооо, свърши сериалът! Те поговориха, целунаха се и заживяха щастливо до дълбоки старини!  bowuu

Докато има такива жени , ще има и такива мъже! Това е, в отношенията няма вакуум. Най-добрия мъж, страхотен баща, нищо,че я зарязва бременна посред нощ. Нали не я бие, не много често поне. Това е защото не говорят и тя само си измисля. Пък и децата вече са добре, спокойно. Всички яли ,пили и се веселили.

Сега сериозно- ако не е влязъл мъжът ти от твое име да напише това, наистина проблемът е в теб!

# 196
  • Мнения: 2 111
Здравейте пак. Тази вечер мъжът ми сам поиска да си поговорим. Говорихме много дълго и обсъдихме всичко, свързано с нас двамата, като семейство. Може би наистина аз не съм права в някои случаи. Склонна съм да се самонавивам и да правя трагедии от нищо. От всичко, което ми каза, останах с впечатление, че той може би ме обича и държи на мен, но по свой си начин.
Най-големият проблем при нас е, че не говорим. Затова се получава така, че не се разбираме. Аз мисля, че все още се обичаме и трябва да си дадем още един шанс. Съжалявам, че си изпуснах нервите и злепоставих така най-близкия си човек с тези публикации.
Той много обича децата и е страхотен баща, а това е много важно.
Понякога е хубаво човек да се постави на мястото на другия и да поразсъждава малко. Никой от нас не е безгрешен, и трябва да можем да прощаваме. 
Това е от мен. Благодаря на всички за отговорите. Моля, модераторите да заключат темата.
P.S. Децата вече са добре. Мъжът ми не ме лъже за сватбата, поразпитах тук-там и версиите съвпадат на 100%

Може би те обича и може би държи на теб?! Аз лично не бих могла да бъда семейство с някой, с когото отношения като обич и уважение са в сферата на "може би". От тук нататък всякакви коментари за сватби, етикет и прочие са излишни. Проблемът не е в поканата и сватбата.

# 197
  • Мнения: 661
Мдаа , май проблемът е доста по -надълбоко .Много отстъпва това момиче .Не че без компромиси може , ама тя прекалява .Интересно какво ли са казали съпругите на другите колеги .
Изтривалка , я попитай тях , да чуеш какво ще ти кажат те .Сватбата е преживяване , когато семейните двойки присъстващи на нея си спомнят с умиление за своята сватба и това ги сближава , а и нали има само положителни емоции .На моята сватба гледах как млади и стари се държат по -гальовно един с друг , как танцуват усмихнати , притиснати , някак близки .Я да видим сега твоето мъжле как мисли да прекара на сватбата Simple Smile Ще искаш снимков материал ? Как така не си говорите ! Че вие за какво сте заедно ?
Не си изложила нито себе си , нито мъжа си с тази тема .ПОмисли защо се обърна към нас , а не към някой друг - приятелка , майка .

# 198
  • Мнения: 661
И още нещо - не ти ли беше криво и не се ли унижи , когато "разпитваше тук - там " за сватбата ? Защо ще разпитваш ? Значи не вярваш на съпруга си .Какво значи "държи на мен по свой начин "? Ти от този "негов начин " щастлива ли си ?
Хайде да ни напишеш как разсъждава твоя мъж за този случай , че ми е много инетересно с какво ти е замотал главата !
МИла , наистина много съжалявам за теб .Сигурно никак не ти е леко .Не поставяй себе си на заден план .Ще се обезличиш .

# 199
  • Мнения: 661
Извинявам се - забравих ,че другите колеги не са семейни .

# 200
  • София
  • Мнения: 3 760
Е тая кукувица как може да го покани само него?Аз пък не бих го пуснала да отиде.Ама и той пък с какъв акъл е отишъл?

# 201
  • Мнения: 661
Ами тя гледа на нея да й е изгодно ! Много й пука за чувствата на жената на колегата , макар че съм почти сигурна ,че се познават .

# 202
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ами твоят случай е различен от нашият но, да разкажа набързо. Жени се братът на мъжа ми и мой девер. Правят разписване без цялата сюрия с роднини на което е поканен брата т.е мъжът ми и кръстниците. Аз не бях канена и не отидох но много добре обясних на какво е признак това. Лошото възпитание и ниската култура си остават за жял живот.
Мисля че няма какво да те дразни а просто си почини добре.

# 203
  • Мнения: 173
Подобев случай имах и аз.Мъжът ми бе поканен на юбилей, а аз не.Мога само да кажа , че от сърдене и цупене полза няма.Но това остана в мен и го помня.

# 204
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Бих го приела според настроението ми в момента, както повечето неща. Ако ми е криво сигурно ще вдигна грандиозен скандал "Как така...... ? argue " иначе сигурно няма да ми направи впечатление. Да ходи където иска, какъв е проблема.  Wink

# 205
Цитат
P.S. Децата вече са добре. Мъжът ми не ме лъже за сватбата, поразпитах тук-там и версиите съвпадат на 100%
Thinking
Може мъжът и да е прочел какво е писала във форума и....Защото такива мъже не се променят за един ден.
Не си е променила прякора, уж всичко се е оправило, а пак е изтривалка.
Кой знае какво е станало  newsm78

# 206
  • Мнения: 2 448
Не мина ли тази сватба най- накрая, че вече 11 страници я дъвчем?   ooooh!
На авторката последно не разбрах, ходи ли и се или просто не иска да пусне мъжа си сам.  newsm78

# 207
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Авторката писа ,че са говорили и е стигнала до извода ,че той я обича по свой си начин.....Всичко е наред между тях......децата са здрави....., спокойно може да си ходи на сватбата...

# 208
  • Мнения: 63
...Сватбата е преживяване , когато семейните двойки присъстващи на нея си спомнят с умиление за своята сватба и това ги сближава , а и нали има само положителни емоции ...

Абе, аз ли нещо не съм в час ?!
Все съм си мислила, че сватбата е ПРАЗНИК за МЛАДОЖНЦИТЕ / някои казват, че е празник на родителите на младоженците / т.е. все се върти около МЛАДОЖЕНЦИТЕ ...

Аз лично намирам за проява на лош вкус да чакам някой да се зажени за да създаде положителни емоции у мен и съпруга ми и т.н. ... за да се сетим , че някога и ние сме имали сватба ... уф ...

Моята сватба си я организирахме аз и мъжа ми, поканихме които си искаме и се съобразихме с желанията за гости и на родителите си ... Направихме си нашия си празник !!!
И си спомняме и отбелязваме тази дата, а не чакаме някой да ни покани за да се умеляваме и сближаваме ...


И да кажа нещо още -  говоря за само за темата :
Как бихте се почувствали, ако мъжът ви е поканен на сватба без вас ...
Направо съм втресена от отношенията при някои семейни двойки - разрешение за да иде някъде, цупене и какво ли още не ...
Но хората са казали - всеки е господар и слуга на акъла си ... каквото почукало - такова се обадило ... и тука спирам - все пак всеки има право да изгради своя ад или своя рай Simple Smile
А и да не забравяме, че разни хора - разни идеали ... Има хора, който се будят сутрин и стват с усмивка и с желание да направят нещо добро и красиво, а всъщност и на тях живота им не е лек,но въпреки това са весели и добронамерени...а има и такива, които стават за да идат да пият пият кафе и да започнат да проклинат живота и да усмеят околните ...

Сега се сещам за едни наши семейни познати дето не пропускаха повод да си направят грандиозен скандал на всяко парти ... И с времето колкото и да бяха приятни всеки един от тях поотделно, то заедно бяха кошмар за всеки един домакин и гостите, та хората взеха да ги избягват като двойка  ...

И така Simple Smile
Абе, животът е песен Simple Smile ...

Хубав ден Ви желая Simple Smile
И макар и днес да не сте канени на сватба - направете деня си, а и този на половинката си пълен с положителни емоции !!!


# 209
  • Варна
  • Мнения: 6 880
Естествено, че ще отиде поканения и няма да се влачим цялата рода на хората на празниците.
Как бих се почувствала - нормално, доволно че не ми се налага да съм сред непознати хора и да ми е весело при това. ужас.

Общи условия

Активация на акаунт