Запознанства в интернет

  • 20 486
  • 98
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 113
Аз съм имала пък случаи,когато заради запознанства из такива сайтове,ми се е случвало из града да ме спира някой и да ми вика "абе аз не те ли познавам тебе от нета..........???" Щото навремето и снимчици си бях пръкнала там.И то такива са най- големите мухльовци,дето денонощно цъкат ли,цъкат #Crazy.....

# 61
  • Мнения: 277
наи-големите мухльовци дето денонощно цъкат ли,цъкат.
нашето БНД 100% е от тях.
вече 2-3 седмици не ме канил на вечеря в ресторант,спря и да изпраща еротични смс-си.
почти съм сигурна ,че е ,,наковал,, накоя от скайпа.халал да му е.
само да не нападне някоя от вас!
той и бели чорапи носи,
а гвоздея в програмата е ,че идва на среща с АНЦУГ.
а слипове само.така и не успях да ,,въведа ,,боксерките,, и късите чорапи за сникерс,ризите.
а за потник под ризата да не говорим.ако облече риза,тя е  с тениска отдолу. Mr. Green
2003 докато беше управител в магазина,ходеше само с чехли .навсякъде.
манталитет ,какво да го правиш.

затова пък обещах ,че синът ни ще ходи предимно с ризи и боксерки.тия слипове и анцузи така съм ги намразила от него...
by the way  в Ди С има готина темичка за мъжете около 30 ,живеещи с родителите си.
позволявам си да копирам от там един линк .
изказването е на един Николай,журналист от вестник ,,Марица,, който имам честа да познавам.
като че ли той обяснява  корените на ,,явлението БНД,,

# 62
# 63
  • Мнения: 1 425
И както писах и в другата тема:
Мислете какви синове възпитавате.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 286
Лелеее, Деси, извинявай, ама няма толкова противна статия, съжалявам, че говоря така за твой познат, ама тоя е е*ати комплексаря с е*ати презрителното шовинистично отношение към жените  Sick

- А на мъжете няма ли да вменим поне мъничко вина?

- Мъжете не са виновни. Те са така възпитани. А никой не бяга от хубавото.

- Според вас къде крие корените си този процес?

- Той се корени в 40-те и 50-те години на миналия век, когато изчезват многодетните семейства. А в България майката е примитив и не може сама да си обясни нещата, да търси решение. . . За нея основната роля е да се омъжи за милионер, който да осигури безоблачно бъдеще за лайното, което тя ще роди. Ценността е това – да е богат!


Особено от това болднатото, ми иде да ида и да му извия врата. Отдавна не съм се дразнила така  #2gunfire

# 65
  • София
  • Мнения: 6 999
Бърди, гадна може да е статията... ма е вярна.  Naughty
Наскоро имаше тема в 'нашите деца' кой до кога е хранил децата си... Ами имаше поне 10-тина 5 годишни младежа хранени в устата от майките си, щото ги 'мързи' или 'няма нищо да хапнат'... Като го прочетох и ми се догади...
Аз вече съм забравила кога хранех Дариа в устата.

Това е истината, другарки... аз от БГ мъжете отдавна съм се отказала - още като се отказах от БНД-то.


Деси, аз пък мразя потник под ризата  - личи си. Sick А и не е по етикет. Под ризата се носи тениска /бяла/. Даже и в офиса ги научих мъжете да спрат с тези потници.

# 66
  • Мнения: 113
Оф,тои нашето БНД като барна компютър в ръцете си- вече отдавна не бяхме заедно- взе много да се отваря и стана малък компютърен гении в свалките.После чак ми се хвали,колко (дали мога да го цитирам в прав текс тук в сайта,или ще ми резнат главичката...) "пичета бил изчукал от интернета".Тъп като налъъъъъъъъм!

# 67
  • Мнения: 113
[quote author



и прозират косми извиращи от деколтето на потника... бляк
[/quote]


Ами косми под мишниците.........и на други места????Гнусотия,ама все още се среща.Налага се и на това да ги учим.

# 68
  • Мнения: 1 425
Ами косми под мишниците.........и на други места????Гнусотия,ама все още се среща.Налага се и на това да ги учим.
Това ли ти е главния критерий за избор на мъж? Дали има косми или няма?
Имаш ли баща? Той бръсне ли си тялото?

# 69
  • София
  • Мнения: 6 999
Имаш ли баща? Той бръсне ли си тялото?

Имам и поддържа идеална хигиена. Не си бръсне тялото, но не правя секс с него...

При всички положения обаче 57 годишния ми баща има гладък корем за разлика от 50% от 30 годишните мъже със шкембета.
И изобщо Пантер не скачай в тази вода... От към поддръжка БГ мъжете са картинка за оплакване. Не само че не се подстригват, не се бръснат, не се обезкомяват, не се къпят... ами и на зъболекар даже не ходят  Sick Sick Sick огромна част от тях...

И да - това ми е един от ПЪРВИТЕ критерии за мъжа, с който излизам. На това ниво близо 90% са аут.

Не се сдържах - А мръсните дънки? А смачканите, олющени и неподдържани обувки? А ....

# 70
  • Мнения: 113
Иса е напълно права.Да,това ми е критерия- косми, развалени зъби,бели чорапи.Голяяяяяяма ми е цедката - 90% от БГ мъже не са научени да се потдържат.

# 71
  • Мнения: 1 425
Имам и поддържа идеална хигиена. Не си бръсне тялото, но не правя секс с него...

При всички положения обаче 57 годишния ми баща има гладък корем за разлика от 50% от 30 годишните мъже със шкембета.
И изобщо Пантер не скачай в тази вода... От към поддръжка БГ мъжете са картинка за оплакване. Не само че не се подстригват, не се бръснат, не се обезкомяват, не се къпят... ами и на зъболекар даже не ходят  Sick Sick Sick огромна част от тях...

И да - това ми е един от ПЪРВИТЕ критерии за мъжа, с който излизам. На това ниво близо 90% са аут.

Не се сдържах - А мръсните дънки? А смачканите, олющени и неподдържани обувки? А ....

Ами добре че майка ти се е прежалила че иначе нямаше да те има.
Бръсненето на тялото, гърди, гениталии подмишници ецт има изцяло естетически цели и няма нищо общо с хигиената. Идеята на хигиената е да те предпази от болести. Бръсненето на тялото по-скоро може да ти доката проблеми отколкото да те предпази.
Бръсненето на лицето и подстригването са по избор на човека. Някои мъже обичат да ходят с брада - набола или по-сериозна. На някои жени също им харесва това.
Къпането и ходенето на зъболекар са друго нещо - това вече трябва да се прави.

Бих си поговорил с теб Иса по въпроса за мъжете в чужбина, ама знам че си нагласяш фактите както ти хареса така че не виждам смисъл.
Бръсненето на тялото е мода в момента - преди само 20 години, почти никой не го е правил - та на хората който това им е гнусно би трябвало на почти всички да са им гнусни бащите. Така ли е?

# 72
  • Мнения: X
Лелеее, Деси, извинявай, ама няма толкова противна статия, съжалявам, че говоря така за твой познат, ама тоя е е*ати комплексаря с е*ати презрителното шовинистично отношение към жените  Sick

- А на мъжете няма ли да вменим поне мъничко вина?

- Мъжете не са виновни. Те са така възпитани. А никой не бяга от хубавото.

- Според вас къде крие корените си този процес?

- Той се корени в 40-те и 50-те години на миналия век, когато изчезват многодетните семейства. А в България майката е примитив и не може сама да си обясни нещата, да търси решение. . . За нея основната роля е да се омъжи за милионер, който да осигури безоблачно бъдеще за лайното, което тя ще роди. Ценността е това – да е богат!


аз пък мисля, че е прав
бъкана съм от 'приятелки' дето си мислят, че като забременеят, и ще го вържат
а за парите да не коментирам - там е ясно мисля
техният няма да е като моя, разбира се, така че трябва да се забременее
и да се ходи по екскурзии в чужбина, иначе ... 'такъв закво ми е' - то верно, ако не й свърши някоя работа, за кво й е
и ти на твоя какво му хареса, глей го къв е грозен - опс, само от конкурси за красота да се избира.. и т.н. и т.н.
абе вече не са ми приятелки тези де, ай сиктир - да си търсят някой да им удовлетворява капризите, ма без мене
ама аз съм общоизвестна с наивността си

а за космите, ай стига с тия модернизми вече, айде и полички да си сложат ако искате, нещо като някъв белег на пола не трябва ли да остане???

Последна редакция: пт, 16 май 2008, 12:26 от Анонимен

# 73
  • Мнения: X
мъжът ми - бившия - си бръснеше мишниците
и? какво?
ма детето не си гледа
коя го иска? няма косми - моля  - сигурно и на краката вече е почнал да маха - заповядайте....

# 74
  • Мнения: 2 274
Бръсненето на тялото по-скоро може да ти доката проблеми отколкото да те предпази.
Да, всъщност идеята на окосмяването на някои места е точно хигиенична: срещу проникване на бактерии и т.н.
Вие сериозно ли оценявате мъжете по това дали се бръснат някъде си или не?  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт