Запознанства в интернет

  • 20 485
  • 98
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 274
Пък преди няколко дни говорихме за феромони....А какъв по-добър тест за съвместимост от това естествените миризми и вкусове на човека да ти допадат! hahaha

# 76
  • София
  • Мнения: 17 285
Ми не знам, не мога да я приема статията. Вие гледате от гледна точка мамините синчета, аз гледам от гледната точка на майка на синче. Еми извинявайте, ама не мога да приема някой да ме нарича примитив, който иска да се ожени за милионер, за да осигури какво беше там на л**ното, което ражда.

# 77
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте!

След 5-годишна връзка с едно ЕРД се запознах със съпруга ми в Интернет. Вече 4 години сме заедно, синът ни е на 1 година и 10 месеца. Всъщност мъжът ми е най-хубавото нещо, което ми се е случвало. Вярно е, че има много идиоти, нерези и прочие кретени в нета, но има и свестни мъже. Е, мъжът ми не си бръсне гърдите, но го преглътнах  Wink
А иначе с ЕРД-то, за което и за загубата, която преживях заради него направо не ми се говори, се запознах по "старомодния" начин. И пак се оказа плащач на обществено мнение.
Та, така...

Възхищавам се на всяка от вас за силата и куража, за смелостта и ината да се бори с простотията и ограничеността.   bouquet

# 78
  • София
  • Мнения: 6 999
Пантер, мерси, че ми изброи азбучни истини.  Mr. Green
Ако искаш да ми кажеш как мъжете в чужбина също не се поддържат - Мда - прав си. Няма да споря за това. Навсякъде има всякакви хора. Въпросът е за конкретната социална група. Говоря за средна класа, Пантер.

А що се отнася до избора на майка ми - той си е неин. Моят е друг. Мисля че имам право да имам свободен избор за мъжа, с който съм... или не? Това включва както с какви чорапи ходи и дали се подстригва или не така и колко е умен и какъв секс прави...
Мисля, че всеки може да си избира - аз харесвам гладко избръснати мъже - някои харесва косясали и брадясали - моля... да заповяда.

Годзила, по всичко ги оценявам мъжете. По това как изглеждат, по това как мислят, по всичко... Всъщност до какво следва да се огранича?  newsm78

# 79
  • Мнения: 623
Пантер, мерси, че ми изброи азбучни истини.  Mr. Green
Ако искаш да ми кажеш как мъжете в чужбина също не се поддържат - Мда - прав си. Няма да споря за това. Навсякъде има всякакви хора. Въпросът е за конкретната социална група. Говоря за средна класа, Пантер.

А що се отнася до избора на майка ми - той си е неин. Моят е друг. Мисля че имам право да имам свободен избор за мъжа, с който съм... или не? Това включва както с какви чорапи ходи и дали се подстригва или не така и колко е умен и какъв секс прави...
Мисля, че всеки може да си избира - аз харесвам гладко избръснати мъже - някои харесва косясали и брадясали - моля... да заповяда.

Годзила, по всичко ги оценявам мъжете. По това как изглеждат, по това как мислят, по всичко... Всъщност до какво следва да се огранича?  newsm78

Ама и секс ли трябва да може да прави? newsm78

# 80
  • София
  • Мнения: 6 999
Ама и секс ли трябва да може да прави? newsm78

Повече от можене е нужно, душице  Joy Joy

И да допълня, че представете си - има такива мъже - намират се... Или поне аз намирам Wink
Не ходят с бели чорапи, подстригани и избръснати, дрехите им са чисти и изгладени, обувките лъснати, зъбите поддържани...
Външния вид обаче е програма минимум Wink

# 81
  • Мнения: 623
Ама и секс ли трябва да може да прави? newsm78

Повече от можене е нужно, душице  Joy Joy


Знаех сииии, знаех сиии smile3511, отивам да тренирам  smile3508

# 82
  • София
  • Мнения: 6 999
Знаех сииии, знаех сиии smile3511, отивам да тренирам  smile3508

Само внимавай къде го правиш, че.... после не искам оправдания в стил: "Ма на мен Иса ми каза..."  Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 54
Глупости на търкалета! Simple Smile Калпавия човек си е калпав. Моя ЕРД като е израснал без майка (майка му е починала когато е бил на 7 и баща му го е възпитавал, строг и суров човек) та какво?! Боклук по душа, че и злобен. Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 6 999
Ми не знам, не мога да я приема статията. Вие гледате от гледна точка мамините синчета, аз гледам от гледната точка на майка на синче. Еми извинявайте, ама не мога да приема някой да ме нарича примитив, който иска да се ожени за милионер, за да осигури какво беше там на л**ното, което ражда.


Аааааааа - то статията не се отнася до всички майки. Виждала съм те с твоя младеж - не си такава - вЕрвай ми.
Обаче съм виждала много, много, много майки и баби - баш като от статията.  Sick Обсебващи, обгрижващи...

# 85
  • Мнения: 623
Само внимавай къде го правиш, че.... после не искам оправдания в стил: "Ма на мен Иса ми каза..."  Rolling Eyes

Иса, обърни внимание, че съм пуснал тази smile3508 емотикона...


 newsm62 newsm62 newsm62

# 86
  • София
  • Мнения: 6 999
Дани, обърни внимание, че отхвърлих отговорността за твоите действия от себе си...  Mr. Green Mr. Green

# 87
  • Мнения: 623
Дани, обърни внимание, че отхвърлих отговорността за твоите действия от себе си...  Mr. Green Mr. Green

А бе, ти си адвокат, ще се оправиш...  hahaha

Май е време и аз да се включа по темата, а не само да спамя...
И аз съм се запознавал в интернет...един път...и още сме заедно...  bowuu

# 88
  • Мнения: 405
 Искам и аз свестен, ама да е МЪЖ, а не блуднясал, обичащ да причинява болка идиот #2gunfire

# 89
  • Мнения: 354
Искам и аз свестен, ама да е МЪЖ, а не блуднясал, обичащ да причинява болка идиот #2gunfire
Не само ти имаш такова желание.

Общи условия

Активация на акаунт