Мамо, през СЕПТЕМВРИ ида, не бъди нетърпелива

  • 13 371
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 21
Мерси Соня Simple Smile на моя мъж му допадна, най-ве4е че е по лека и от Перегото и засега това са ми фаворитите /ама имат голяма разлика в цената де/

# 286
  • Мнения: 133
Мерси Соня Simple Smile на моя мъж му допадна, най-ве4е че е по лека и от Перегото и засега това са ми фаворитите /ама имат голяма разлика в цената де/
Перегото, което е 1300лв ли?  Shocked
Нали на теб ти е розово щъркелчето? Какво ще кажеш за Инглезината. Има я в Бейбипланет. http://www.bebeplusbg.com/index.php?m=320&prodid=507 На мен лично много ми харесва, но на тази цена (1060) я имат само в розово. Цветовете от новия каталог струват 1400лв. и аз май ще се откажа Sad Иначе е класи над всички останали колички, които съм гледала  Hug
А, и забравих да кажа, че на Джордани 6кг е само шасито, а не цялата количка, че те в магазина обичат да послъгват  Naughty

# 287
  • Мнения: 571
Соня тази количка е страхотна! Hug!МНого ми хареса!Охх аз така като не зная с до колко пари разполагам да избирам и харесвам и съм в потрес!!!Мъж ми иска да се огранича до 500лв а брат му говори за толкова скъпи колички!!!Вече се обърках тотално!! #Crazy newsm78

# 288
  • Мнения: 21
Соня, готина е.   bouquet аз си мисля обаче за червена или оранжева  Mr. Green
за тежестта - да ти кажа с летния кош я мятах насам-натам из магазина /джорданито става въпрос/ и много добре ми се стори
като чета и се сещам колко неща забравям да попитам - въобще не се сетих в магазина да питам какъв е плата и даже в какви разцветки точно има
мнооого съм зле  Embarassed
абе сега ще юркам мъжа ми да обикаляме и ще видим
за Инглезината - в бейби планет ми показаха една за 1060 точно мисля с трите коша, но беше с много големи колела / а пък аз нямам място в колата за такава/

а ето такова чудо, някой сеща ли се къде да видя на живо?
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … 4/products_id/772
благодаря предварително

# 289
  • Мнения: 14
de'Belladona, piaf мерси за съветите.  Grinning Как не съм се сетила за клинче или пудра. То с клин може вече да ми е топло, но определено ще си взема пудра.

# 290
  • Мнения: 11 317
Мари, аз имах такова чудо. Страшно удобно нещо! Височината е удобна за майката. Ползвах го и за двамата, но после го продадох. Сега ми се налага да си взема ваничка. ooooh!

# 291
  • Мнения: 21
оооо Веч, много ме надъхваш така  Hug  Mr. Green много ме накефи и още повече при този вариант може да се свали после ваната и да си остане обикновен шкаф /защото има и такива все едно ваничката е вградена/ само да го видя на живо и мисля че съм влюбена в шкаффф  Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 0
Здравейте сладурани!
Само се разписвам в темата, че напоследък доста работа се появи.
Все крайни срокове, все проблеми.

Рени, браво за изпитите! За какъв риск става въпрос? Стискам палци за петъчния доплер.  Praynig
Аз си "взех" изследванията преди ден от Шейново или по-скоро ми ги казаха по телефона.
Хемоглобина ми бил 129 и лекарката каза, че това било добре.
Бебчо рита доста, но корема ми като че не расте.  newsm78

# 293
  • Мнения: 3 926
Аз пак имам леки проблеми с нета, ама се надявам да са временни Wink
Джордани е хубава марка. Наистина не познавам майка, която да се е оплакала от тази количка.
Перегото, което е пуснато с обръщащия кош има пълно легнало положение Peace и става за новородено. Както е и с покривало няма да има нужда от зимен кош.
АВС дизайн също за хубави. Въпрос на място и начин на живот дали да се спреш на Перегото или дизайна. Зависи от сгъването. Перегото е по-компактно. Дизайна е по-масивен... Всяка има плюсове и минуси. Peace
Канагаро!!! Това е, което бих избрала аз, ако имам по-ограничен бюджет за целта. Много по-здрави са и все по-малко разскърцани и разхлопани виждам. Чиполино наистина дават повече дефекти. Кангаро Даяна е чудесна количка Peace Разбира се има какво да се желае откъм материя, ама то не може и "онова" Wink до края и душата в рая Wink Със зимния кош цената й е около 300 лв, така че - дерзайте Grinning Ако някой иска по-масивна количка за подобни пари (е, малко повече), може да погледне X-lender. Твърди се, че се правят на поточната линия на Куини и са съвместими с някои от техните продукти.
Мари, аз не бих си взела такъв шкаф с ваничка, просот защото нямам място. На мен коритото, което имам ми върши перфектна работа. Сега ще обясня какви са моите съображения. Шкафът, ако нямаш достатъчно място, можеш да го ползваш само в стаята. Аз лично съм на мнение, че бебоците е добре да свикват с душа от рано. Сияната започнах да я къпя с душ на около 3 месеца. За целта коритото със стойката бяха в банята. Още повече, че ние сме на парно и банята се стопляше много по-бързо от другите стаи. В този ред на мисли да споделя, че съм фен на обикновените корита, без онези екстри за изтезания, които ги правят "анатомични".

И като говорим за колички вижте това и кажете не е ли най-приказното нещо, което сте виждали Heart Eyes Направо е невероятна Heart Eyes Обожавам го този ретростил. Инглезина имат един ретро модел - луда съм по него Crazy

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 16:59 от Асенцето :)

# 294
Луси опитах се да ти пратя лично съобщение но май не стана на кратко какво съдържаше
благодаря за поздравленията
оценка на риска  - трябва да пиша курсова работа на тази тема без значение какво ще се оценява но трябва  да е дълга 25-30 страници
за корема не се тревожи важното е бебето да е добре аз лично не съм качила нито грам от поне 3 седмици не че се оплаквам явно сме в момент на застой

# 295
  • Мнения: 11 317
Асьо, шта бия! hahaha Стига си показвала тия красоти, че и аз вече взех да точа лиги. Амаха! Crossing Arms
Рени, извини бременната ми тиква, ама преди малко пропуснах да ти честитя за изпитите! То си е направо за яко черпене! Peace
Кой ще пуска нова тема?

# 296
Вечерница благодаря  Praynig имам още 4
а за новата тема ти си спец пускай

# 297
  • Мнения: 133
Рени, честити ти изпити и успех за следващите  Hug Каква точно оценка на риска ти трябва? Аз правя една оценка на риска, но едва ли става въпрос за същото, че не виждам как може да се разгъне като цяла курсова работа  newsm78 Но ако ти свърши работа, казавй  Hug
Веч, сигурно на можещите ви писна да сте все едни и същи с новите теми, ама какво да се прави като сме "техническа нация"  Embarassed Можем само много много да благодарим  Hug

# 298
  • Мнения: 11 317
Аре от мен да мине Mr. Green (щот много ми се помолихте)
Нова тема

Общи условия

Активация на акаунт