Мамо, през СЕПТЕМВРИ ида, не бъди нетърпелива

  • 13 395
  • 298
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 57
Здравейте момичета кокичета Wink
И аз сложих няколко нови снимчици,вчера бяхме с моя мъж на разходка и направихме първите ни покупки newsm44
толкова мило ми стана като си ги гледках после в нас Flutter
качила съм ги в албумчето така че може да разглеждате,сложила съм и една снимка на бебока но не знам дали се вижда много добре.
Айде лек ден и много усмивки Hug Hug Hug Hug Hug

# 256
  • Мнения: 3 926
Пък аз забравих за предаването ooooh! Laughing А точно по това време си бях вкъщи Laughing Сега трябва да видя кога ще го повтарят Laughing Май по нощите беше Wink
Ние пак ходихме на голяяяяяма разходка из Южния парк Grinning И пак с количката, която взехме. Сияна много щастливо се вози в нея Wink Освен това бяхме с една позната с бебе на месец и го пробвахме как стои в количката - много съм доволна. Наистина няма нужда от зимен кош, въпреки, че аз си се оглеждам из Ибей. Току-виж излязло нещо изгодно Wink

# 257
  • Мнения: 30
Red sonyaмай само аз още не знам какво ми е бебето.Като ходих на фет.морфология при Марков беше дало дупе и спинкаше.Доктора не успя да го събуди за да го огледаме и реших че на 27.05 при моя доктор може да се покаже кротушкото.
Момичета днес наобед се върнахме с моя мъж от бала на сестричката ми.Всеки път обаче когато се връщаме от моите родители се караме защото имам чувството че моя мъж е предубеден относно родителите ми.Не знам защо и от къде става изнервен но винаги повишава тон и се караме много ноето ме наторва много и съм поставена между чук и наковалня. По скоро той ме4 кара да се чувствам така и днес плаках много дори си запалих и цигара защото ми беше и е много тежко.Не знам какво да правя!?Имам чувството че ме кара да избирам а за такова нещо не мога да помисля дори-те са ми родители и ги обичам. Объркана съм...Когато си купувахме жилищетои ни помагнаха неговите и сега едва ли не трябва да "благодаря" на всяка втора дума а за ги уважавам-не знам какво повечеда направя.Моите родители нямаха възможност да ни дадат пари но ни дадоха други неща и то нови но това все едно не е важно за него.Тревожа се че днес много нараних моето бебче аз също се чувствам разглобена и не знам какво да правя.Бебето ни щяло да има" само  едни баба и дядо"-това бяха последните му думи и аз излязох до близкото паркче да се успокоя че повече не можах да издържа.
Момичета извинявайте че ви натоварвам с толкова лични неща но просто исках да споделя с някого за да ми поолекне.Благодаря ви че сте изслушали или по-скоро изчели! 

# 258
  • софия
  • Мнения: 88
Незнам дали ще те успокоя.... Аз когато си ходя при нашите за ден, два...(те са от Своге),
като си дойда задължително се скарваме.... всеки път се чудех какво толкова правя, и се чудех защо вместо да се зарадва , че ме вижда той само търси за какво да се заяде...  не го карам да идва, защото той работи много и няма време да спи там защото си бачка вечер в къщи, но се разбира идеално с наще... даже като ходим съботите например му е адски приятно, но... аз като съм сама там....  незнам ... и аз не си го обяснявам, но свикнах и вече не ми пука... незнам какво да те посъветвам. случая не е същия, но явно мъжете като нещо ги дразни го показват по странен за нас начин... не се ядосвай... а за родителите (което важи и за неговите)аз съм на принципа колкото по далече и по рядко се виждаме, толкова повече се обичат и разбират всички Wink

# 259
  • Мнения: 11 327
Мъжете ревнуват! Дори от собствените ви родители. Най-лошото е,че не са научени да контролират чувствата си и вместо да ви се зарадват, те почват да се дръвчат за най-малкото.
Свиквайте от сега. Ще ви трябват години, за да ги ошлайфате по ваш избор.
Споделям го от личен опит. А сега го наблюдавам при сина ми - каката посещава следобедите занималня от 2 месеца насам, а той все още не може да свикне, че тя не е в къщи, липсва му, но като си дойде, първата им работа е да се скарат Crazy
Обичайте ги такива, каквито са! Но ако ви се доплаче - нашето рамо е широко и има място за всяка от вас да сподели  Hug
Ако на някой му се гледат отпускарски снимки - репортаж

# 260
  • софия
  • Мнения: 88
еми при мен от година се наблюдава това явление и можеби щото посвикнах и не обръщам вече внимание на него като, чели не му е забавно вече да го прави, но не е спрял... дано се отучи

# 261
  • Мнения: 571
Аз на моя вече не му обръщам внимание!!А и даже да се скараме за мен е като купон защото рядко правим каквото и да е заедно!! ooooh!
Мамита корема ми изведнъж сякаш порасна направо съм се видяла в чудо!!Моята мома се кри кри и накрая изду корема Mr. Green

# 262
  • Мнения: 79
den4e, грешен ти е подхода Heart Eyes, я горе главата ще споделя личен опит.
Аз моя възлюбен съм се научила, че цяр с рев не му влияе и съм му намерила слабото място.
След всяка кавга за неправда го церя с "джобинг" и според кавгата с шопинг терапия Mr. Green
Хем на мен ми е драго, хем го удрям право в сърцето, хем и бебенцето е добре!
Така, че не се вторачвай мила много в неговите лоши страни, и не търси много логика в думите на мъжото, след ден два ще се оправите ще се извините и ще се залюбите пак, а до тогава гледай да си спокойна, поглези се с нещо, което си отлагала отдавна и ги разкарай тези цигари- така проблемите стават само повече, вервай ми шопинг терапията е изпитан метод- много помага и много силно ги удря в сърцето  Laughing
И пак да ти кажа горе главата във всяка къща се случва, важното е ти как се чувстваш в това време Hug
Момичета имайте много хубав ден и никой да не се престрашава да ви изнервя или изморява! Hug

Веч, разгледах снимките!
Много са ароматни и пълни с чувство Peace
Явно е, че сте се забавлявали добре  Hug

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 08:42 от Mariam777

# 263
  • Мнения: 133
Добро утро, момичета    bouquet Днес пак ще е слънчев ден, само дето аз ще го прекарам в офиса   comp03 Но пък вчера посъбрах доста слънчеви лъчи Joy
Веч Hands Clap, Голям майстор си!!!
Хубав ден на всички и лека седмица  Hug

# 264
  • Мнения: 206
Момичета, благодаря ви за бързите отговори относно Продавалника  Hug, сега ще изпълня съветите ви, лека седмица пожелавам на всички ви Simple Smile

# 265
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Здравейте и от мен,
Да ви питам нещо, което много ме тревожи:
В събота бях при доктора и ми каза ,че плацентата ми е задна, но част от нея е ниско все още - не знам дали има шанс да се вдигне вече  Tired . За режим - каза само да не вдигам тежко и да внимаваме със секса  Confused . Като чета из форума на много момичета препоръчват да лежат повече, да не пътуват, а на мен - не. Даже пътувах два дена, бях доста на крак  Thinking .
Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем  Tired ?


# 266
  • Мнения: 79
de'Belladona, спряхме класическият секс още във втори месец, когато изкървих обилно и доки установи голямо отлепване. По късно слава на Бога всичко се оправи и бебо е добре Heart Eyes
Казаха и ниска плацента, която по късно се вдигна, но и сега чувствам болки в таза ниско долу ако не лежа, ограничавам движението, не скачам, изкачвам стълбите внимателно.
Деси споделяше, че   тичала а аз дори и не си го помислям.
Лягам и ставам от леглото внимателно, дори се обръщам бавно.
Тялото ще ти показва как да се движиш и колко да го натоварваш, не прекалявай и се старай да се чувстваш комфортно и се надяваме всичко да е наред Peace

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 10:38 от Mariam777

# 267
  • Мнения: 3 926
Бела, всъщност леко ниската плацента по-скоро ще затрудни естественото раждане, отколкото да благоприятства преждевременно такова. Така че слушай си доктора и не се тревожи Peace

Момичета, имам много голяма и идотска молба. Имате ли роднини в Лондон??? Или добри приятели, които могат да свършат услуга? Нали знаете, че купихме количка, обаче тук допълнителните аксесоари за нея са скъпи. Та сме харесали нещо от великобритенския Ибей, ама продаващите не са съгласни да изпращат. Разбира се имаме и други алтернативи, но ако някой може да иде и да вземе въпросната количка и да я прати до БГ ще съм много задължена Hug
Момичетата от чужбинската тема ми дадоха координати на един пич, ама той не отговаря Confused Та затова така моля, пък ако някой има някого и може да помогне ще ми е мнооого хубаво Embarassed
Искрено се надявам да не ви звуча прекалено нахално Rolling Eyes
Веч, да ти кажа, душа. Гледах в немския ви Ибей бая слингове, че и до БГ шипват - много услужливи вашите хора, бе Hug Ако поръчваме от там най-вероятно няма да те тормозя Hug
На мен ми намаляха значително контракциите и миля да спра магнерота, защото те все пак имат естествена функция Grinning Бебочката вече е от ляво и съм доволна, че постоянното ми лежане на ляво дава резултати Grinning Дано всичко е ОК Praynig

# 268
  • Мнения: 57
Здравейте мами Hug
Я аз да ви питам според вас нужен ли е стерилизатора или излишен?
Доста се колебая дали си заслужава newsm78 на моменти ми се ще да вземем на моменти се чудя толкова ли е нужен.
Някой ако е ползвал нека сподели дали си струват,благодаря за което Peace

# 269
  • Мнения: 45
здр Simple Smile
нямам търпение да ви изчета всички, затова бързам да се включа докато не съм забравила и тези, на които исках да пиша  Crazy
мишленце, аз от няколко седмици пия желязо - samo 4e сорбифер  и фолиева кислина. аз по прiнцип съм с анемия, но едва след 1 кръвни изследвания ми го назначиха. Не знам дали е от липса н ажелязо -  гастоентероложката ми каза, че това може да се установи след раждането тъй като вече приемам медикаментите и няма как да се разбре, a и ще е само за мое успокоение.

за гестационния диабет - на мен ми казаха, че ако си правя изследване тр да е до края на 6 месец и то при наличие на по-високи стойности на захарта. самото изледване се прави сутрин на гладно. пие се глюкоза и ти вимат кръв, първо, след 1 и след това на 2ри час. Ако има отклонения от рефрентните стойности се правят изследвания, но при нормални условия - в смисъл ти си хапваш и май на всеки 2 часа ти взимат кръв за 6 проби...ама може и нещо да бъркам...тази част много не я разбрах  Whistling

забравих какво друго исках да кажа... newsm78
на вас всеки месец ли ви пускат кръв и урина?моето доки си мери размера на бедрото на бебо и досега не съм плащала. Може би от следващия път  Mr. Green

шейла, леко пътуване ти пожелавам  Hug

а по въпроса с кърменето - ето какво на мерих /може и да го знаете, но аз нали върва малко назад с информацията..  Blush http://missby.wordpress.com/me/

Общи условия

Активация на акаунт