Слави разпускал Шоуто, ще прави сапунка в Нова

  • 4 985
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
 Слави Трифонов имал намерение да разпусне шоуто си и повече да не се появява на екран. Щял д продуцира сапунен сериал, а вероятно и Биг Брадър. Вие глесате ли Шоуто. Струва ми се, че това е една добра идея, за да промени нещо
 

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 23:32 от Tatti

# 1
  • Мнения: 7 430
...според мен нормално е да се откаже...Шоуто вече е изчерпано и по-добре да се насочи към нещо ново Peace
А и няма да се очудя ако наистина продуцира и ББ Peace

# 2
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Логичен завършек!

# 3
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ура-а-а-а-а-а!!!! newsm20От кога чакаме да се махне!!!

# 4
  • Мнения: 14
Според мен това е просто клюка. Naughty
Слави си държи на шоуто,все пак го прави от толкова години. Simple Smile
Просто сега с този конкурс е в застой определено. Според мен трябва кани повече интересни гости и да им отделя повече внимание.А не за госта да отдели десет минути,а за скечовете 40 минути.
Не искам да свърша шоуто му.Ако иска отделно да си продуцира разни предавания по НТВ добре,но да не спира да прави и Шоуто на Слави. Wink

# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Може да не искаш, обаче това шоу си е изпяло песента. От тук нататък всичко е агония.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
много напъни положиха от Шоуто, да се вдигне рейтинга. Но не би...
Тъй, че да се махат, преди да са ги изритали... и изложили тотално.

# 7
  • Мнения: 2 957
Мда ...време беше.

# 8
  • Мнения: 2 897
Някак не мога да повярвам, защо ли... Thinking  Confused

# 9
  • Мнения: 2
Както обикновено става по форуми, и в тази тема надделява полуистината. Истината - през есента или зимата.  Wink

# 10
  • Мнения: 1 731
Логично е ама не ми се вярва. newsm78 Thinking

# 11
  • Мнения: 581
 Според мен му е време да се пенсионира.
 Нова телевизия направо ще ми падне в очите ако приюти и Славчо след Мигленчето.

# 12
  • Мнения: 97
малиииииии,кой ще ме преспива вечер?!  Cry

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
 newsm78

# 14
  • Мнения: 2
Ще има кой, не се притеснявай. Ама досега Слави ли те приспиваше... Хич не ми се струва хубава гледка за преди лягане.

# 15
  • Мнения: X
Кое шоу?  newsm78

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
само краси радков ще ми липсва.  Mr. Green и образа на слави, че си падам леко.
но наистина е тъпо да не оставя госта си да поговори повечко. отдавна е така.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 019
дано не е само слух

# 18
  • Мнения: 1 058
Не знам въобще има ли някой да го гледа това шоу. Аз от години превключвам канала като го видя. Той просто вече не е интересен. По-добре да не се показва вече.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 508
Аз продължавам да си го гледам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 508
На негово място могат да повторят сериалът "ало, ало", че да ни се затвърди в съзнанието и да можем да го рецитираме вече свободно Laughing

# 21
  • Мнения: 97
Имах предвид че това шоу ме приспива щото вече ми е скучно, пък така ги харесвах...още от "Хъшове" все си ги вардя. а и тези конкурси за танцьори,певци,артисти............мисля че "шоуто на слави" не би трябвало да прави така. нека си си прави старото шоу Славчо и един стриптийз да извърти няма да е лошо,щото то само с вицове не става

# 22
  • Мнения: 1 745
На мен също ще ми липсва понеделник вечер и по-точно-Краси Радков.  Laughing Мнооого ми е забавен!  Peace

# 23
  • Мнения: 97
Виктор Калев е the best

# 24
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
слави да си разпусне шоуто и по-добре нищо да не прави.

# 25
# 26
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Абе, малко в страни от темата ... ама ако някой е гледал снощи шоуто .... Де го Слав? Сякаш Иво Сиромахов ми се мярна като водещ на Академията  newsm78

# 27
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нервите не са му издържали newsm78

# 28
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 814
Ура-а-а-а-а-а!!!! newsm20От кога чакаме да се махне!!!
Peace

# 29
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
иво сиромахов каза, че слави го помолил май да води. ама културно си се справи момчето, поне от това, което гледах.

# 30
  • Мнения: 2 716
Аз пък мислех, че вече я прави. Сапунката.
Изчерпа се като водещ, но като продуцент ми се струва, че има хляб в него.
Поне сравнявайки "Мюзик Айдъл" по времето на Слави и сега, везните не клонят към сегашното.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 806
И аз си мисля, че е само слух, но много ми се иска да спре това "шоу" #Cussing out

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Шоуто не е лошо,но наистина в последните месеци много умалуважава гостите,от тия 5минути които им отделя,в три говори за себе си Crazy.Росен Петров също много присъства,а лигавият му смях направо ме погнусява Sickи песента на Борко ми писна,при положение,че гледам предаването максимум 5-6 пъти в месеца.
  Но актьорската вечер е винаги забавна,и Калев и Радков са изумителни,дори скечовете да не са добри,играта на актьорите е мноооооого хубава.

   

# 33
  • София
  • Мнения: 2 060
Нали казаха миналата година като се върна след боледуването си, че са подновили за нови 2 години договора си с БТВ?
Иначе вярно, че се изчерпа шоуто и бая простее. Едно време имаше много интересни гости и интервютата бяха по 20 минути, а не по 5 като сега.

# 34
  • Мнения: 2 152
Съпругът ми каза,че е чел някъде, но го помислих за поредната клюка

Е, радвам се, че най-накрая се е решил на тази крачка Simple Smile
Шоуто напоследък беше станало пълна боза

# 35
  • Мнения: 97
Мами, Слави май беше поканен да бъде кавалер на абитуриентка- от танцьорките "танцувай с мен"  или се бъркам.  годжи го навиваше да не отказва че имало "шампионска лига на датата на бала й и няма да имат предаване................Дано е това, а не някой пристъп на болестта му

# 36
  • Мнения: 3 971
Това "шоу" не го гледам от  Thinking има няма 4-5г тотално из простя. Славчо да ходи си прави сапунката и дано не го засичам често на екран ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 207
Според мен и да махне шоуто ще направи нещо пак нещо в което и бенда да участва.Няма да стоят гладни момчетата.

# 38
  • Мнения: 270
Може и да има нещо вярно в този слух. Тъкмо прочетох, че Росен Петров е напуснал екипа на Слави. Ето новината:
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1202128

# 39
  • Мнения: 27
Най-обичам като се регистрира тук някой от екипа на някое предаване и си прави безплатно проучване за рейтинга... Светли лудия кон (ба си и ника!) и сапунка не започвайте, моля те! Peace

# 40
  • Мнения: 459
Незнам кой се е изчерпАл, кой какво гледа и каква е аудиторията и на каква база ги знаете тези резултати, но никой не спомена конкурса Танцувай с мен и какъв е бил неговия рейтинг.
А той беше съвсем скоро.
А аз си мислех, че корупцията е много по обширно понятие от това дали спираш на полицаи или не. И аз веднъж не спрях  Embarassed Grinning

# 41
  • Мнения: 2 085
крайно време е  Stop
 Joy Joy Joy

# 42
  • ES
  • Мнения: 2 172
Еба си и наглостта, в църква и по джапанки. Смешно е когато почнеш да се имаш и повече от бога.
Постът ми няма религиозн анасоченост.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 604
Еба си и наглостта, в църква и по джапанки. Смешно е когато почнеш да се имаш и повече от бога.
Постът ми няма религиозн анасоченост.  Mr. Green
E незнам къде пише кой и как да се обли4а за църква!По тъпо нещо не бях 4ела!
Явно зависта ви замъглява разурама newsm78!
Няма зна4ение как си обле4ен а какво носиш в сърцето си!!!!!!

# 44
  • Мнения: 2 716
Луиза, църквата е храм! Изисква се уважение.
Идиотщина е меко казано.
Всеки, който е присъствал на венчавка, знае, че в храма господен не се влиза с голи рамене, нозе и пр.
Снимката е право в целта  Joy
И с цаките, анцуга.... просто фантазия.
Който си прави безплатното проучване, да иде ида го научи Дългия как се пали свещичка.

# 45
  • Мнения: 1 269
Еба си и наглостта, в църква и по джапанки. Смешно е когато почнеш да се имаш и повече от бога.
Постът ми няма религиозн анасоченост.  Mr. Green
E незнам къде пише кой и как да се обли4а за църква!По тъпо нещо не бях 4ела!
Явно зависта ви замъглява разурама newsm78!
Няма зна4ение как си обле4ен а какво носиш в сърцето си!!!!!!
Не съм чела темата, но да обясня: има значение как си облечен и обут в църква! В "Сан Пиетро" в Рим не пускат никой в непростойно облекло! По-точно казано: задължително е да си с дълъг ръкав, дълга пола  или дълъг панталон, с обувки,( не със джапанки), да нямаш шапка на главата.  Редихме се на опашка за една жилетка, защото  през лятото не всеки има блуза с дълъг ръкав! Peace По темата- Слави ми е състудент и не му завиждам, ама хич! Браво за успехите му! Те си имат цена и в добрия и в лошия смисъл! Всеки си плаща по някакъв начин! Wink

# 46
  • ES
  • Мнения: 2 172
Остави каноните на църквата, според които има изискване за облеклото. Но на празник (На снимката Слави пали свещичка за Гергьовден, дето толкова го възпяваше) е редно да се облечеш подобаващо, особено като имаш самочувствието на богат, интелигентен и добре изглеждащ човек. Въпрос на уважение е. Все пак нали за това е влязъл там. Написах, че поста ми няма реглигиозна насоченост.

На един изпит в Университета, преподавателка изгони от изпит двама колеги, които бяха дошли по бермуди и джапанки.

А за завист... newsm78  И аз като тебе като гледам сме поели съвсем различен житейски път от тоя на Слави, тук по чужбините.

# 47
  • Мнения: 604
Значи ако бяхте видяли друг по джапанки в църква дали толкова щяхте да впечатлите(например мен неизвестната)
Тук в Барселона аз съм влизала в църква и по кЪс ръкав и с чехли
И не смятам 4е Дългия няма право да се обли4а спортно като мен когато ходя в църква!

# 48
  • Мнения: 982
 LUIZA2001, и ти, и Дългия не трябва да влизате в църква с джапанки.
...и аз също не трябва, не го правя.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 508
Е, вие ще кажете, че Слави е влязъл по гащи в църквата.Не е толкова възмутително, че е по джапанки или сандали.По-тъпото е, че не си е свалил очилата, но може и поради здравословните си  проблеми да не го е направил.

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
Значи ако бяхте видяли друг по джапанки в църква дали толкова щяхте да впечатлите(например мен неизвестната)
.....

Да.

А когато една личност е известна,което се предполага, че много детайли от живота и външността се гледат под лупа, трябва много да се съобразява кога и къде как ходи облечен. Плащат на специални ПР-и да ги съветват. Защо не дойде в шоуто си веднъж така, по джапанки и анцунг? Защото уважава това, което прави.

А че се прави и чувства по-голям и от господа, не е само показателна тази снимка. Това последното му шоу За слава ли беше...добре, че свеки му е фен, че се нагалаше и да го слушам. Едно време султаните (или царете) така от скука са събирали от цяло царство хора,които с дарбите си да го забавляват и да дава награда на тоз дето му хареса.Малко на това ми приличаше последното му шоу.
Аз съм потребител на продукта му, имам право да изразя мнение, но явно тъй като чета из пресата не е само мое. Трябва да знаеш кога да спреш. И да не забравяш, че не си безсмъртен и безгрешен. Но много често славата те прави сляп, може би за това повечето звезди носят тъмни очила навсякъде.

# 51
  • Мнения: 604
Е, вие ще кажете, че Слави е влязъл по гащи в църквата.Не е толкова възмутително, че е по джапанки или сандали.По-тъпото е, че не си е свалил очилата, но може и поради здравословните си  проблеми да не го е направил.

# 52
  • Мнения: 604
Миа го е казала най-точно бе мацки!
Добре де лятото когато сме по 4ехли и искаме да запалим свещичка пак ли не трябва да Влезем в църка? newsm78

# 53
  • Мнения: 2 716
Миа го е казала най-точно бе мацки!
Добре де лятото когато сме по 4ехли и искаме да запалим свещичка пак ли не трябва да Влезем в църка? newsm78
Защо ти е толкова важно да влизаш в църква по джапанки  newsm78
Не е редно. Ако не те хванат, може и да се изакаш в църквата, но не е редно.

# 54
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Миа го е казала най-точно бе мацки!
Добре де лятото когато сме по 4ехли и искаме да запалим свещичка пак ли не трябва да Влезем в църка? newsm78
Защо ти е толкова важно да влизаш в църква по джапанки  newsm78
Не е редно. Ако не те хванат, може и да се изакаш в църквата, но не е редно.
Peace

# 55
  • Мнения: 97
Ела те лятото в катедралата и ще видите, че почти всички българи са с джапанки и хавлии за разлика от чужденците.

# 56
  • Мнения: 2 759
Ела те лятото в катедралата и ще видите, че почти всички българи са с джапанки и хавлии за разлика от чужденците.
                      Как така са по хавлии  Shocked? Хавлиени халати или хавлиени кърпи през кръста  Shocked? На нас (на мен и баща ми) не ни разрешиха да влезем в подобно облекло в една църква в Хисаря. Пратиха ни да се преоблечем, ако искаме да влезем - дълги ръкави, дълчи крачоли, обувки, бла-бла. Хем беше църквичка 4х5 метра - нищо и никаква квартална... Но пък ние решихме, че не ни е толкова важно  Mr. Green. Един път се опитах да вляза в църква и ме отпратиха.
                     Колкото до Слави, нека се пенсионира тоя човек, що ни мъчи толкова... Един 'Биг Брадър' си имах, сега и без това ще остана  Tired... Дори само като продуцент създава безумни бози  Tired...

# 57
  • Мнения: 599
Айде стига бе.Вие се уляхте вече.Какво му е на човека,какво като е влязъл с джапанки?
Вие лятото галоши ли обувате, за да влезете в църква?Или ботуши и поло. ooooh!

И когато на мен не ми харесва нещо по телевизията просто превключвам на друг канал,
а не седя да гледам, та после да има по кого да плюя и да си избивам комплексите.
Как пък не остана и един успял човек в България да не е оплют.
Каква сме такава гадна нация не си обяснявам.
Почвам да се плаша вече

# 58
  • Мнения: 600
ние с шанел какво ще правим, не знам Cry Confused

# 59
  • Мнения: 581
Не съм чела темата, но да обясня: има значение как си облечен и обут в църква! В "Сан Пиетро" в Рим не пускат никой в непростойно облекло! По-точно казано: задължително е да си с дълъг ръкав, дълга пола  или дълъг панталон, с обувки,( не със джапанки), да нямаш шапка на главата.  Редихме се на опашка за една жилетка, защото  през лятото не всеки има блуза с дълъг ръкав! [/quote]

 И ние така, плюс единствения панталон с дълги крачоли, който бяха взели мъжете.Аз бях единствената с подходящо облекло от цялата компания.
 Извинявам се за отклонението, ама се сетих какъв цирк беше с това нахлузване на дълги панталони върху късите.

# 60
  • Мнения: 2 759
                       Галошите не са единствените обувки, с които се влиза в църква. И да, ако искаш да влезеш - само така.
                       От друга страна, заради Слави не гледам БТВ повече от 7-8 години. Ама наистина НЕ гледам. Радвам се на Нова. Сега и това като ми вземат...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Време беше да спре това шоу. Щом аз, която страшно много харесвам Слави, не му гледам шоуто, работата е много зле. Нека си почине малко, да се огледа, да намери някое по- свежо приложение на ума, таланта и чувството си за хумор.
Попътен вятър му желая!

# 62
  • Мнения: 2 161
ние с шанел какво ще правим, не знам Cry Confused
Абе какво ги слушаш тези злобарки.никой не го гледа,никой не го понася,а всичко знаят за него и все клекнали в тази тема.

# 63
  • Мнения: 329
Аз четох в "Уикенд",че има вероятност на мястото на Слави да пуснат "Господари на ефира".

# 64
  • Мнения: 1 701
Оооох, най накрая!  ooooh!
Омръзна ми да се чудя какво да гледам от 22,30, само и само да не пусна БТВ...  Tired
Много съм щастлива!  newsm44

# 65
  • Мнения: 1 531
Време беше да спре това шоу. Щом аз, която страшно много харесвам Слави, не му гледам шоуто, работата е много зле. Нека си почине малко, да се огледа, да намери някое по- свежо приложение на ума, таланта и чувството си за хумор.
Попътен вятър му желая!
Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 5 828
Време беше, макар че го харесвам и все още от време на време гледам шоуто.

# 67
  • Мнения: 604
Айде стига бе.Вие се уляхте вече.Какво му е на човека,какво като е влязъл с джапанки?
Вие лятото галоши ли обувате, за да влезете в църква?Или ботуши и поло. ooooh!

И когато на мен не ми харесва нещо по телевизията просто превключвам на друг канал,
а не седя да гледам, та после да има по кого да плюя и да си избивам комплексите.
Как пък не остана и един успял човек в България да не е оплют.
Каква сме такава гадна нация не си обяснявам.
Почвам да се плаша вече

Така е мило ние сме нация която обича да плюе по всичко що мърда то може би и за това "държавата"ни до тук е стигнала newsm78!

# 68

За всички плюещи бугари !

Договора на Слави в БтВ е до юли 2010година /тоест за още 2 години/

айде спрете да завиждате на всеки малко по преуспял / известен / повече от Вас българин

и още сериалат по Нова отпреди 3 месеца е даден на един булгар/ Мишо се казва/, дето е живял дълги години в Испания
Сериала е формат казва се "Забранена любов" и се адаптира по бг вариант комедийен стил на злободневни теми

# 69
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Мен Слави ме кефи и ще съжалявам ако спре шоуто си! Но смятам, че това няма да се случи.

# 70
  • Мнения: 2 716
Аз четох в "Уикенд",че има вероятност на мястото на Слави да пуснат "Господари на ефира".
Намерила си източник  Peace
Там каквото пише все е истина  Joy

Шанел, той ще има време само за теб. Не плачи.

# 71
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Времето ще покаже newsm78

# 72
  • ES
  • Мнения: 2 172
Вижте, аз писах и малко по-горе. Не става въпрос да плюем Слави Трифонов,но на такова поприще се е хванал, а сега като се замисля, май всяко поприще е такова, изисква постоянно развитие - и лекар да си, и учител, и счетоводител. Тъй, че ние сме потребители на неговия труд, рейтинга на предаването му се измерва от зрителския интерес а не от бро яна фен-клуба му. Тъй, че ако е наистина къдърен и талантлив, ще успее да грабне бг зрител в ново амплоа. Желая му го от все сърце! Ама шоуто се поизтърка, а, Шанел, признай си го и ти.  Wink

Аз изказах възмущението си, че е влязъл на свято място с неподходящо облекло. Пак си е мое мнение, но то си е до разбиране, възпитание и етикет.

Какво за тоя сериал по Нова, какъв формат бил?

# 73
  • Мнения: 2 161
Цитат
Ама шоуто се поизтърка, а, Шанел, признай си го и ти.

Признавам си.
Обаче докато беше болен,нали продължи договора с БТВ?


Цитат
Шанел, той ще има време само за теб. Не плачи.
Дай боже.

# 74
  • Мнения: 721
Мен Слави ме кефи и ще съжалявам ако спре шоуто си! Но смятам, че това няма да се случи.

И аз харесвам шоуто. Обаче ми омръзна в интерес на истината.
Нуждае се от нов по-светъл декор, да смени концепцията с балета и 2 до 3 излъчвания на седмица
Като изключим някои тъпни като танцувай с мен 2, в шоуто се коментират интересни теми.

Общи условия

Активация на акаунт