Слави разпускал Шоуто, ще прави сапунка в Нова

  • 4 988
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 759
                       Галошите не са единствените обувки, с които се влиза в църква. И да, ако искаш да влезеш - само така.
                       От друга страна, заради Слави не гледам БТВ повече от 7-8 години. Ама наистина НЕ гледам. Радвам се на Нова. Сега и това като ми вземат...

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Време беше да спре това шоу. Щом аз, която страшно много харесвам Слави, не му гледам шоуто, работата е много зле. Нека си почине малко, да се огледа, да намери някое по- свежо приложение на ума, таланта и чувството си за хумор.
Попътен вятър му желая!

# 62
  • Мнения: 2 161
ние с шанел какво ще правим, не знам Cry Confused
Абе какво ги слушаш тези злобарки.никой не го гледа,никой не го понася,а всичко знаят за него и все клекнали в тази тема.

# 63
  • Мнения: 329
Аз четох в "Уикенд",че има вероятност на мястото на Слави да пуснат "Господари на ефира".

# 64
  • Мнения: 1 701
Оооох, най накрая!  ooooh!
Омръзна ми да се чудя какво да гледам от 22,30, само и само да не пусна БТВ...  Tired
Много съм щастлива!  newsm44

# 65
  • Мнения: 1 531
Време беше да спре това шоу. Щом аз, която страшно много харесвам Слави, не му гледам шоуто, работата е много зле. Нека си почине малко, да се огледа, да намери някое по- свежо приложение на ума, таланта и чувството си за хумор.
Попътен вятър му желая!
Peace

# 66
  • София
  • Мнения: 5 828
Време беше, макар че го харесвам и все още от време на време гледам шоуто.

# 67
  • Мнения: 604
Айде стига бе.Вие се уляхте вече.Какво му е на човека,какво като е влязъл с джапанки?
Вие лятото галоши ли обувате, за да влезете в църква?Или ботуши и поло. ooooh!

И когато на мен не ми харесва нещо по телевизията просто превключвам на друг канал,
а не седя да гледам, та после да има по кого да плюя и да си избивам комплексите.
Как пък не остана и един успял човек в България да не е оплют.
Каква сме такава гадна нация не си обяснявам.
Почвам да се плаша вече

Така е мило ние сме нация която обича да плюе по всичко що мърда то може би и за това "държавата"ни до тук е стигнала newsm78!

# 68

За всички плюещи бугари !

Договора на Слави в БтВ е до юли 2010година /тоест за още 2 години/

айде спрете да завиждате на всеки малко по преуспял / известен / повече от Вас българин

и още сериалат по Нова отпреди 3 месеца е даден на един булгар/ Мишо се казва/, дето е живял дълги години в Испания
Сериала е формат казва се "Забранена любов" и се адаптира по бг вариант комедийен стил на злободневни теми

# 69
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Мен Слави ме кефи и ще съжалявам ако спре шоуто си! Но смятам, че това няма да се случи.

# 70
  • Мнения: 2 716
Аз четох в "Уикенд",че има вероятност на мястото на Слави да пуснат "Господари на ефира".
Намерила си източник  Peace
Там каквото пише все е истина  Joy

Шанел, той ще има време само за теб. Не плачи.

# 71
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Времето ще покаже newsm78

# 72
  • ES
  • Мнения: 2 172
Вижте, аз писах и малко по-горе. Не става въпрос да плюем Слави Трифонов,но на такова поприще се е хванал, а сега като се замисля, май всяко поприще е такова, изисква постоянно развитие - и лекар да си, и учител, и счетоводител. Тъй, че ние сме потребители на неговия труд, рейтинга на предаването му се измерва от зрителския интерес а не от бро яна фен-клуба му. Тъй, че ако е наистина къдърен и талантлив, ще успее да грабне бг зрител в ново амплоа. Желая му го от все сърце! Ама шоуто се поизтърка, а, Шанел, признай си го и ти.  Wink

Аз изказах възмущението си, че е влязъл на свято място с неподходящо облекло. Пак си е мое мнение, но то си е до разбиране, възпитание и етикет.

Какво за тоя сериал по Нова, какъв формат бил?

# 73
  • Мнения: 2 161
Цитат
Ама шоуто се поизтърка, а, Шанел, признай си го и ти.

Признавам си.
Обаче докато беше болен,нали продължи договора с БТВ?


Цитат
Шанел, той ще има време само за теб. Не плачи.
Дай боже.

# 74
  • Мнения: 721
Мен Слави ме кефи и ще съжалявам ако спре шоуто си! Но смятам, че това няма да се случи.

И аз харесвам шоуто. Обаче ми омръзна в интерес на истината.
Нуждае се от нов по-светъл декор, да смени концепцията с балета и 2 до 3 излъчвания на седмица
Като изключим някои тъпни като танцувай с мен 2, в шоуто се коментират интересни теми.

Общи условия

Активация на акаунт