Слави разпускал Шоуто, ще прави сапунка в Нова

  • 4 989
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 269
Еба си и наглостта, в църква и по джапанки. Смешно е когато почнеш да се имаш и повече от бога.
Постът ми няма религиозн анасоченост.  Mr. Green
E незнам къде пише кой и как да се обли4а за църква!По тъпо нещо не бях 4ела!
Явно зависта ви замъглява разурама newsm78!
Няма зна4ение как си обле4ен а какво носиш в сърцето си!!!!!!
Не съм чела темата, но да обясня: има значение как си облечен и обут в църква! В "Сан Пиетро" в Рим не пускат никой в непростойно облекло! По-точно казано: задължително е да си с дълъг ръкав, дълга пола  или дълъг панталон, с обувки,( не със джапанки), да нямаш шапка на главата.  Редихме се на опашка за една жилетка, защото  през лятото не всеки има блуза с дълъг ръкав! Peace По темата- Слави ми е състудент и не му завиждам, ама хич! Браво за успехите му! Те си имат цена и в добрия и в лошия смисъл! Всеки си плаща по някакъв начин! Wink

# 46
  • ES
  • Мнения: 2 172
Остави каноните на църквата, според които има изискване за облеклото. Но на празник (На снимката Слави пали свещичка за Гергьовден, дето толкова го възпяваше) е редно да се облечеш подобаващо, особено като имаш самочувствието на богат, интелигентен и добре изглеждащ човек. Въпрос на уважение е. Все пак нали за това е влязъл там. Написах, че поста ми няма реглигиозна насоченост.

На един изпит в Университета, преподавателка изгони от изпит двама колеги, които бяха дошли по бермуди и джапанки.

А за завист... newsm78  И аз като тебе като гледам сме поели съвсем различен житейски път от тоя на Слави, тук по чужбините.

# 47
  • Мнения: 604
Значи ако бяхте видяли друг по джапанки в църква дали толкова щяхте да впечатлите(например мен неизвестната)
Тук в Барселона аз съм влизала в църква и по кЪс ръкав и с чехли
И не смятам 4е Дългия няма право да се обли4а спортно като мен когато ходя в църква!

# 48
  • Мнения: 982
 LUIZA2001, и ти, и Дългия не трябва да влизате в църква с джапанки.
...и аз също не трябва, не го правя.

# 49
  • София
  • Мнения: 1 508
Е, вие ще кажете, че Слави е влязъл по гащи в църквата.Не е толкова възмутително, че е по джапанки или сандали.По-тъпото е, че не си е свалил очилата, но може и поради здравословните си  проблеми да не го е направил.

# 50
  • ES
  • Мнения: 2 172
Значи ако бяхте видяли друг по джапанки в църква дали толкова щяхте да впечатлите(например мен неизвестната)
.....

Да.

А когато една личност е известна,което се предполага, че много детайли от живота и външността се гледат под лупа, трябва много да се съобразява кога и къде как ходи облечен. Плащат на специални ПР-и да ги съветват. Защо не дойде в шоуто си веднъж така, по джапанки и анцунг? Защото уважава това, което прави.

А че се прави и чувства по-голям и от господа, не е само показателна тази снимка. Това последното му шоу За слава ли беше...добре, че свеки му е фен, че се нагалаше и да го слушам. Едно време султаните (или царете) така от скука са събирали от цяло царство хора,които с дарбите си да го забавляват и да дава награда на тоз дето му хареса.Малко на това ми приличаше последното му шоу.
Аз съм потребител на продукта му, имам право да изразя мнение, но явно тъй като чета из пресата не е само мое. Трябва да знаеш кога да спреш. И да не забравяш, че не си безсмъртен и безгрешен. Но много често славата те прави сляп, може би за това повечето звезди носят тъмни очила навсякъде.

# 51
  • Мнения: 604
Е, вие ще кажете, че Слави е влязъл по гащи в църквата.Не е толкова възмутително, че е по джапанки или сандали.По-тъпото е, че не си е свалил очилата, но може и поради здравословните си  проблеми да не го е направил.

# 52
  • Мнения: 604
Миа го е казала най-точно бе мацки!
Добре де лятото когато сме по 4ехли и искаме да запалим свещичка пак ли не трябва да Влезем в църка? newsm78

# 53
  • Мнения: 2 716
Миа го е казала най-точно бе мацки!
Добре де лятото когато сме по 4ехли и искаме да запалим свещичка пак ли не трябва да Влезем в църка? newsm78
Защо ти е толкова важно да влизаш в църква по джапанки  newsm78
Не е редно. Ако не те хванат, може и да се изакаш в църквата, но не е редно.

# 54
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Миа го е казала най-точно бе мацки!
Добре де лятото когато сме по 4ехли и искаме да запалим свещичка пак ли не трябва да Влезем в църка? newsm78
Защо ти е толкова важно да влизаш в църква по джапанки  newsm78
Не е редно. Ако не те хванат, може и да се изакаш в църквата, но не е редно.
Peace

# 55
  • Мнения: 97
Ела те лятото в катедралата и ще видите, че почти всички българи са с джапанки и хавлии за разлика от чужденците.

# 56
  • Мнения: 2 759
Ела те лятото в катедралата и ще видите, че почти всички българи са с джапанки и хавлии за разлика от чужденците.
                      Как така са по хавлии  Shocked? Хавлиени халати или хавлиени кърпи през кръста  Shocked? На нас (на мен и баща ми) не ни разрешиха да влезем в подобно облекло в една църква в Хисаря. Пратиха ни да се преоблечем, ако искаме да влезем - дълги ръкави, дълчи крачоли, обувки, бла-бла. Хем беше църквичка 4х5 метра - нищо и никаква квартална... Но пък ние решихме, че не ни е толкова важно  Mr. Green. Един път се опитах да вляза в църква и ме отпратиха.
                     Колкото до Слави, нека се пенсионира тоя човек, що ни мъчи толкова... Един 'Биг Брадър' си имах, сега и без това ще остана  Tired... Дори само като продуцент създава безумни бози  Tired...

# 57
  • Мнения: 599
Айде стига бе.Вие се уляхте вече.Какво му е на човека,какво като е влязъл с джапанки?
Вие лятото галоши ли обувате, за да влезете в църква?Или ботуши и поло. ooooh!

И когато на мен не ми харесва нещо по телевизията просто превключвам на друг канал,
а не седя да гледам, та после да има по кого да плюя и да си избивам комплексите.
Как пък не остана и един успял човек в България да не е оплют.
Каква сме такава гадна нация не си обяснявам.
Почвам да се плаша вече

# 58
  • Мнения: 600
ние с шанел какво ще правим, не знам Cry Confused

# 59
  • Мнения: 581
Не съм чела темата, но да обясня: има значение как си облечен и обут в църква! В "Сан Пиетро" в Рим не пускат никой в непростойно облекло! По-точно казано: задължително е да си с дълъг ръкав, дълга пола  или дълъг панталон, с обувки,( не със джапанки), да нямаш шапка на главата.  Редихме се на опашка за една жилетка, защото  през лятото не всеки има блуза с дълъг ръкав! [/quote]

 И ние така, плюс единствения панталон с дълги крачоли, който бяха взели мъжете.Аз бях единствената с подходящо облекло от цялата компания.
 Извинявам се за отклонението, ама се сетих какъв цирк беше с това нахлузване на дълги панталони върху късите.

Общи условия

Активация на акаунт