Слави разпускал Шоуто, ще прави сапунка в Нова

  • 4 984
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 716
Аз пък мислех, че вече я прави. Сапунката.
Изчерпа се като водещ, но като продуцент ми се струва, че има хляб в него.
Поне сравнявайки "Мюзик Айдъл" по времето на Слави и сега, везните не клонят към сегашното.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 806
И аз си мисля, че е само слух, но много ми се иска да спре това "шоу" #Cussing out

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Шоуто не е лошо,но наистина в последните месеци много умалуважава гостите,от тия 5минути които им отделя,в три говори за себе си Crazy.Росен Петров също много присъства,а лигавият му смях направо ме погнусява Sickи песента на Борко ми писна,при положение,че гледам предаването максимум 5-6 пъти в месеца.
  Но актьорската вечер е винаги забавна,и Калев и Радков са изумителни,дори скечовете да не са добри,играта на актьорите е мноооооого хубава.

   

# 33
  • София
  • Мнения: 2 060
Нали казаха миналата година като се върна след боледуването си, че са подновили за нови 2 години договора си с БТВ?
Иначе вярно, че се изчерпа шоуто и бая простее. Едно време имаше много интересни гости и интервютата бяха по 20 минути, а не по 5 като сега.

# 34
  • Мнения: 2 152
Съпругът ми каза,че е чел някъде, но го помислих за поредната клюка

Е, радвам се, че най-накрая се е решил на тази крачка Simple Smile
Шоуто напоследък беше станало пълна боза

# 35
  • Мнения: 97
Мами, Слави май беше поканен да бъде кавалер на абитуриентка- от танцьорките "танцувай с мен"  или се бъркам.  годжи го навиваше да не отказва че имало "шампионска лига на датата на бала й и няма да имат предаване................Дано е това, а не някой пристъп на болестта му

# 36
  • Мнения: 3 971
Това "шоу" не го гледам от  Thinking има няма 4-5г тотално из простя. Славчо да ходи си прави сапунката и дано не го засичам често на екран ooooh!

# 37
  • Мнения: 1 207
Според мен и да махне шоуто ще направи нещо пак нещо в което и бенда да участва.Няма да стоят гладни момчетата.

# 38
  • Мнения: 270
Може и да има нещо вярно в този слух. Тъкмо прочетох, че Росен Петров е напуснал екипа на Слави. Ето новината:
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1202128

# 39
  • Мнения: 27
Най-обичам като се регистрира тук някой от екипа на някое предаване и си прави безплатно проучване за рейтинга... Светли лудия кон (ба си и ника!) и сапунка не започвайте, моля те! Peace

# 40
  • Мнения: 459
Незнам кой се е изчерпАл, кой какво гледа и каква е аудиторията и на каква база ги знаете тези резултати, но никой не спомена конкурса Танцувай с мен и какъв е бил неговия рейтинг.
А той беше съвсем скоро.
А аз си мислех, че корупцията е много по обширно понятие от това дали спираш на полицаи или не. И аз веднъж не спрях  Embarassed Grinning

# 41
  • Мнения: 2 085
крайно време е  Stop
 Joy Joy Joy

# 42
  • ES
  • Мнения: 2 172
Еба си и наглостта, в църква и по джапанки. Смешно е когато почнеш да се имаш и повече от бога.
Постът ми няма религиозн анасоченост.  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 604
Еба си и наглостта, в църква и по джапанки. Смешно е когато почнеш да се имаш и повече от бога.
Постът ми няма религиозн анасоченост.  Mr. Green
E незнам къде пише кой и как да се обли4а за църква!По тъпо нещо не бях 4ела!
Явно зависта ви замъглява разурама newsm78!
Няма зна4ение как си обле4ен а какво носиш в сърцето си!!!!!!

# 44
  • Мнения: 2 716
Луиза, църквата е храм! Изисква се уважение.
Идиотщина е меко казано.
Всеки, който е присъствал на венчавка, знае, че в храма господен не се влиза с голи рамене, нозе и пр.
Снимката е право в целта  Joy
И с цаките, анцуга.... просто фантазия.
Който си прави безплатното проучване, да иде ида го научи Дългия как се пали свещичка.

Общи условия

Активация на акаунт