ниско кръвно

  • 4 729
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 776
Освен вече посочените неща можеш да хапваш сладко или да пиеш сладки напитки.

# 16
  • Мнения: 827
Много течности, не оставай гладна, но и не преяждай.  Hug
Аз съм с ниско кръвно и цялата бременност я изкарах също с много ниски стойности (при едно от посещенията ми на женска консултация измериха 60/90 и се притесниха жените и ме изпратиха и мен за кафе). Обаче, кафе, кола, както и пакетче захар или черен чай  напр. вършат работа, но рязко повишават кръвното налягане, което също не е много препоръчително по време набременност. По-добре е да си изградиш стратегия просто да имаш в теб винаги вода напр. и ако започне да ти прилошава - да седнеш някъде, най-добре да легнеш. Аз поне много приятно се чувствах на студения тротоар, хората странно ме гледаха, ама иначе ако се пльосна с тоя корем, по-добре ли ще е? Hug

# 17
  • Мнения: 728
Чета: Помогнете, и си мисля че кой знай какво може да е станало...  пиши отстарани поне : ниско кръвно или нещо да подсказва за какво става на въпрос.
Е с колко ниско кръвно си? Аз бях 60-90, към 6-тия вече бях 90 на 120. Анемична ли си.. дай малко инфо, тя лекарката не ти е казала кой знай какво при това, че те е прегледала, ти искаш ние да и кажем, без да ни даваш никакви подробности.. ей ся щ'ти фърла един боб

# 18
  • Мнения: 164
не се притеснявай толкова-при доста бременни е така,аз лично познам жена,която през цялата бременност беше с ниско кръвно(още повече ,че са ми казвали ,че високото е по-лошо )аз пиех по 1-2 кафета на ден не вярвам да ми е навредило кафето ,но ако получиш по-добър съвет от мамите с подобен проблем-послушай го Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз винаги съм била с ниско кръвно. Помагат ми кола, айран със сол, сладки неща...

# 20
  • Мнения: 38
показа гре6ка в публикуването и затова пращам няколко пъти Embarassed
изжинявам се
вси4ко това ми помага донякъде
днес съм с 40/80 Sad

# 21
  • Мнения: 38
в 13 г.с. съм

# 22
  • Earth
  • Мнения: 1 952
шоколад, сладко, малко кола, айран..
без кафе (кафето не е препоръчително заради плацентата )

# 23
  • Мнения: 1 517
повече течности (за предпочитане различни от вода) и солени храни
кафе също можеш да пиеш, но по малко; кола, шоколад и други, съдържащи кофеин

# 24
  • Мнения: 4 753
Шоколадче си хапвай повечко...  Wink Аз само чакам да ми кажат, че кръвното ми е ниско и си имам оправдание да набивам шоколад...  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 085
Кофеинови напитки и шоколадчета.Повечко течности.

# 26
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Повече течности!


кафе тоЖе но не прекалявай  Wink

# 27
  • Мнения: 679
И аз съм съм с ниско кръвно, но си ми е добре.
Подкрепям напълно Severinka  Peace До две кафета на ден няма да ти навредят, ако си пийваш по принцип, но мисля че повече не е препоръчително  Naughty

Последна редакция: чт, 22 май 2008, 17:26 от бебка и бебко

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кафе (по малко), шоколад,

 На мен пък лекар ми каза, че е по-добре да пия повече кафе, отколкото да ям натурален шоколад.Аз наистина не се лишавам от кафето, защото в противен случай не мога да ходя.

# 29
  • Мнения: 728
как бе хора 40/80 или апарата не е верен или незнам...щом си с 40 на 80 и можеш не само да седиш на стола, но и да пишеш във форума, ти си някакъв медицински феномен

Общи условия

Активация на акаунт