ниско кръвно

  • 4 730
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 38
винаги съм си била с ниско кръвно/60/80/ е обичайното ми кръвно/,затова не се отразява драстично на състоянието ми предполагам това падане на 40/80 но пък почвам да се страхувам да не падна някъде

# 46
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз по принцип съм с ниско, но и през двете бременности ми падеше до умирачка  Mr. Green
Помагаше ми айрян със сол + всякакви други течности, кафе по принцип не пия, но тогава ми беше добре като пиина едно, и сладки работи предимно шоколад  Peace

# 47
  • София
  • Мнения: 5 721
Помагат ми кола, айран със сол, сладки неща... Peace

# 48
  • Мнения: 188
И аз в началото на бременността бях с много ниско кръвно - 70/40 или 80/40.Докторът го мереше по три пъти, защото не можеше да повярва.С напредването нещата се нормализираха, че дори понякога го вдигам до 130/90.Аз пиех много сокове и вода

# 49
  • Мнения: 371
много момичета са го написали,но и аз да кажа Simple Smile
айран със сол,много сол.това си го знам от един лекар от Пирогов,като бях бременна и от тогава винаги така се справям с ниското кръвно.но от един друг лекар(чужбински) чух,че комбинацията мляко-сол е много вредна

# 50
  • Мнения: 98
е аз не съм бременна но вече втори ден съм със 70/40 и ако има някакъв ефект от всички изброени съвети то е за кратко
то кръвното винаги ми е било ниско ама така замаяна и с главоболие....  ooooh! винаги ми е минавало

# 51
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
По-добре аирян със сол.
да и аз така го "лекувах" Peace

# 52
  • Мнения: 1 336
шоколад, сладко, малко кола, айран..
без кафе (кафето не е препоръчително заради плацентата )
Можете ли да ми кажете повече за вредата от кафето? Започнах всяка сутрин да пия кафе и напоследък забелязвам, че бебето става доста активно след това. Със сигурност не си въобразявам.
Такива ритници отнасям рано сутрин че чак корема ми се мести  Simple Smile
Възможно ли е кафето да се отразява и на бебето?
И въобще как вреди?
Не ми се пуска нова тема .........
Моля някой ако знае нещо да ми каже  Blush

# 53
  • Мнения: 391
шоколад, сладко, малко кола, айран..
без кафе (кафето не е препоръчително заради плацентата )
Можете ли да ми кажете повече за вредата от кафето? Започнах всяка сутрин да пия кафе и напоследък забелязвам, че бебето става доста активно след това. Със сигурност не си въобразявам.
Такива ритници отнасям рано сутрин че чак корема ми се мести  Simple Smile
Възможно ли е кафето да се отразява и на бебето?
И въобще как вреди?
Не ми се пуска нова тема .........
Моля някой ако знае нещо да ми каже  Blush

Ми да, много е просто. В кафето има кофеин. Laughing Затова бебето е възбудено. Аз докато бях бременна не пиех, но ако не можеш да се лишиш по едно на ден няма да му навреди. Ограничавай също шоколада, колата поради същите причини. Laughing А пропо затова не мажеш и с антицелулитни кремове, освен всички други химии и в тях има кофеин (е, в повечето).

# 54
  • Мнения: 1 336
Това за кофеина го знам  Grinning Благодаря все пак .....
Какво значи "не е препоръчително заради плацентата" ?

Общи условия

Активация на акаунт