Знахар и морал

  • 11 165
  • 103
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 799
Повтарям, че рехабилитаторът е доктор. Ако трябва да бъда по-прецизна - доцент доктор. А ако трябва да бъда най-прецизна, ще допълня, че е пенсионирана шефка на отделението по рехабилитазция и възстановяване към клиниката по изгаряния в Пирогов. Човек, който е видял всичко в тази област на медицината.

BTW, някои от действащите доктори в Пирогов препоръчваха на хората с по-леки изгаряния именно тези Костинбродски и всякакви чудеса.

# 61
  • Мнения: 17 410
Значи  не е рехабилитатор, нито кинезитерапевт. ЛЕкар- физиотерапевт. Така съм съгласна и се извинявам Peace

# 62
  • Мнения: 14 654
Все още недоумявам как ш*баните доктори щяха да й съсипят здравето за едните жалки пари от здравната каса, които са получила за тази "операция".
Ето и шарлатани в бели престилки, затова и е такова отношението към лекарското съсловие. Имам чувството, че на пациентите се гледа като на клиенти. Всеки първо ходи на лекар, а като лекарят  го довърши- търси друг да го оправя и така се стига до лечители, магове и разни други, които неправилно наричате знахари.

# 63
  • Мнения: 3 423
Лиске, работата е там, че вече не е много ясно и в лекарствата какво има... Mr. Green

Е, как така не е ясно. На всяко лекарство,
което съм купувала досега, пише съставки.
Или искаш да кажеш, че има и премълчани?

# 64
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С ръка на сърцето заявявам, че имаше дни (седмици) в моя живот, когато бих изяла и ако, само и само да стана предишната.
Ставаме две.

Бих си сложил превръзка на дясното око, да го видя това.
Не как сте изглеждали преди.
Как го изяждате.
Късно е, късно-о-о. Оправих се и без ако.  Joy

# 65
  • Мнения: 5 228
В Красива мамка има една тема за бенките. Там една част от хората споделят, че известен знахар от Бургас (май) с чудодейно мазило отстранява бенки. Нищо не оставало от тях. Не чудо, а направо юдо. И си разменят координатите му.  

# 66
  • Мнения: 2 161
В Красива мамка има една тема за бенките. Там една част от хората споделят, че известен знахар от Бургас (май) с чудодейно мазило отстранява бенки. Нищо не оставало от тях. Не чудо, а направо юдо. И си разменят координатите му.  
Мисля,че и при този знахар също ходих.И рак лекува и бенки.Евала!

# 67
  • Мнения: 3 423
Лекува е едно, излекува - съвсем друго.

# 68
  • Мнения: 2 161
Нито лекуват,нито излекуват.Само дано не се наложи покрай тях и нещо друго да се лекува.Аз просто кипя,когато става въпрос за тези долни шарлатани.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Нито лекуват,нито излекуват.Само дано не се наложи покрай тях и нещо друго да се лекува.Аз просто кипя,когато става въпрос за тези долни шарлатани.
Не кипи, Шанел. Когато човек е безпомощен се хваща и за сламката, въпреки здравия разум, който не е дефицит по принцип.

# 70
  • Мнения: 2 792
  Когато Момчил си изгори ръката от лакътя до китката и на мен ми предложиха Костинбродския мехлем, отказах минахме си през Клиниката по изгаряния в Пирогов. Мина му за 10-тина дни и не остана и следа и белег.

# 71
  • Мнения: 678
Здравейте
Лиске ще ми се да ти отговоря за костинбродското чудо - да, има го този мехлем. Не е чудо - просто в Костинброд имаше завод за олио и сапуни едно време и в него произвеждаха заводски крем. Не съм химик, не мога да кажа съставките, но на негова база и допълнителни съставки, една жена с фамилия Деремишкова е направила крем, който обаче се използва за лекуване основно на изгарания. Казвам от личен опит, че помага - от степен на изгаряне до живо месо, в момента е останал малък белег на ръката ми. За съжаление жената почина и аз лично не съм сигурно доколко качествено го правят децата й, но като гледам колко хора го ползват и казват, че помага - не знам защо да не вярвам.

# 72
  • Мнения: 2 018
И все пак, при толкова много лекарства, кое ни кара
да се доверяваме на художествената самодейност.

Липсата на мозъчни гънки!

# 73
  • Мнения: 11 025
От Габрово купувахме веднъж един бял крем за лечение на псориазис. помня че беше много криминална цялата ситуация дорде успяхме да открием апартамента на лечителя

Този бял крем ми премахна един мазол, за който не вярвах, че може да се махне и бях готова да ходя да ми го изрежат/изгорят. Малко съм скептично настроена, че помага за псориазис и другите 1000 неща, описани в листовката към него, но от мазола ми няма и следа. Wink

# 74
  • Мнения: 871
И все пак, при толкова много лекарства, кое ни кара
да се доверяваме на художествената самодейност.

Липсата на мозъчни гънки!

Доста грубо, Бо! Надеждата е това, което ни кара...

Общи условия

Активация на акаунт