Стават ли децата ви нощем?

  • 1 478
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Баткото на 3-4 месеца отряза и не се будеше нощем, освен ако е неразположен. Но малката ни разказа играта и то не като новородена, а като поотрасна  Crazy От известно време се събужда всяка нощ към 4 сутрин и идва да спи в нашето легло  Tired
Скоро четох статия, че децата, които спели в стаите на родителите си, имали по-спокоен сън от тези, които са в самостоятелна стая  Thinking При нас май се получи точно така. Започнах да се чудя, дали не трябваше да поизчакаме с преместването на леглото й  Rolling Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Става единствено, за да дойде при нас и да си доспи в нашето легло. Иначе не се буди, за да пишка или да пие вода, нито пък поради някаква друга причина. Понякога пропуска и си спи в леглото до сутринта.

# 32
  • Мнения: 568
Голямата ми дъщеря е неспокойна и впечатлителна и доскоро - на 9 години е - се будеше по 2-3 пъти  нощем. След 3 годишна възраст я научих да не ме събужда - оставях светната нощна лампа - ако и се допишка, шише с айран и шише вода в леглото - при нужда от руумсървис всичко да е наблизо Simple Smile

# 33
  • Мнения: 686
 Събужда се за breastfeeding

# 34
  • Мнения: 2 124
Събужда се когато е неспокойна, но не за вода или да яде.

# 35
  • Мнения: 1 021
Не, не става. Става  само когато е болен. Тогава нощите са наистина тежки!

# 36
  • Мнения: 8 999
Моите от бебета спят като кютуци. Нито вода пият, нито пикаят, нито се плашат. От новородени спят сами в стаята си и дори през ум не им минава, че могат да вдигат аларма и да будят някого. Дори и да се събудят, оправят се сами някак си.

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Моята спря да се буди, когато навърши 2 години. Е, разбира се, и сега има периоди, но са рядко. Общо взето вече всички спим много по- спокойно.

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Не, не става. Става  само когато е болен. Тогава нощите са наистина тежки!

Peace По същия начин сме.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
До 1г и 2-3 месеца си спеше непробудно.Оттогава насам и аз едва ли имам повече от 20 вечери без да ме събуди,но не за пиене или ядене,а си доспиваме двете до сутринта.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Случва се ако има някаква причина- например му е топло или му се пиша, но това е мнооого рядко.От около 3 годишен спря да се буди Peace

# 41
Ох да ви кажа честно малко се поуспокоих като чета че има и други деца като моя.Е, не че така ми става по-леко нощем  Simple Smile.Кофти, че в момента съм бременна в 7-мия месец и и без това не мога вече да спя нормално от бременността, ами и неговото ставане ми идва малко в повече. надявам се поне бебето да не е като него или покрай бебето той да се кротне Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 44 115
Не се буди....но спи в леглото с нас...всъщност това спря буденето му главно....рядко се буди за водичка ...най-много да примръцка - мами гуш в просъница....но като спе там с тати проблеми няма.....
Но пък вече ни става тесничко Simple Smile))

# 43
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Миличка направо ми е мъчно за теб, 4г да не си спала поне една нощ като хората Crazy
И аз си мислех, че това време няма да дойде никога.

# 44
  • Мнения: 666
Събуждаше се много докато беше бебе, но от 8-мия месец насам се събужда само ако е болен или му растат зъби, иначе си спи през цялата нощ.

Общи условия

Активация на акаунт