С какво ви загуби бивият/бившата?

  • 6 255
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 911
... когато случайно намерих тетрадката с имената на жените с които е бил преди и след мен - писах за това в друга тема. Тогава бях бременна в 5-ти месец, едва не ме хоспитализираха тъй като и без това се водех патологична бременност. 

Божееей!  Shocked Ма тоя и статистика си водил...да не му изневери паметта #Crazy хм, мислех си, че вече няма накъде повече да ме изненада до колко може да се изкриви един мъжки мозък, ма...явно можело... Thinking

# 31
  • София
  • Мнения: 4 493
Един познат докато изневерявал на жена си, решил да провери любовницата си - и намерил календарче с огродени дати и буквички до тях. Там разпознал своята буквички и датите на което ......., но взел да се чуди за останалите три буквички - накрая не издържал и я попитал. Та мацката обяснила, че така можела да си следи ако нещо се случело извънредно - и успокоила познатият ми че е дна от буквичките е мъжът й

# 32
  • Мнения: 911
Траяна, това в по-по- най темата трябваше да го пишеш.  Joy Ама едва ли ти е било толкова смешно.  Crazy

 Embarassed срам ме е!  Sad затова не го писах там, макар че от самото начало си го мисля.
ама реших, че в тази темичка си е баш на място.

имам и други цитати, обаче от тях още повече ме е срам  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 6 999
dioni, евала на мацката  Joy

# 34
  • Мнения: 402
Загуби ме с това,че се ската докато бях бременна по изключително безумни причини.Предаде ме в най-важния и тежък момент от живота ми, а бяхме мечтали и планирали за деца...
С вечното пренебрягане на мен и детето заради всичките си близки до 9то коляно...
С това,че като заживяхме заедно, макар и за кратко , ми разби нервната система и стигнах почти до болница от загуба на килограми.
С вечерите,в които си лягахме с гръб 1 към друг, със стаена омраза и неизказана болка, заради безкрайните грешки, изпуснатите шансове и неразбраните нужди (и от 2те страни... Tired)
С грозните скандали,обиди...псувни. И след поредната такава вечер, пожела да му събера багажа, аз го събрах ,въпреки че още на другата сутрин той съжаляваше за изпуснатите нерви.
Изпратих го да си ходи и осъзнах,че загубих най-голямата битка в живота си , с най-много енергия и емоции водена- тази да си запазя семейството  Cry.
Но всичко лошо си остана в миналото. Напоследък бнд има добри прояви и мисля,че с помощ от моя страна, може и да стане от него баща...
Любовта разбира се, си отиде.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 352
Уф мацки, като чета за вашите БНД-та направо се чудя аз какви ли основания съм имала да се разделя с нащо?!  Rolling Eyes
Не ми е изневерявал, или поне не публично. Не се е регистрирал в сайт-ове за запознанства, или ако го е правил, е
било достатъчно дискретно. Не си е публикувал снимки на половите органи. Нито съм намирала списъци с бивши приятелки.

НО, загуби ме с това, че ме остави съвсем сама да тегля семейната каруца, без да прояви ни най-малък
интерес как се чуствам, дали се справям, и дали не ми е свръх тежко.
Загуби ме когато осъзнах, че този човек не ме обича, а ме третира като негова собственост.
Загуби ме с празните обещания и наглото поведение.
Но най-много ме заболя, когато дъщеря ни започна да затъва в първи клас и да не се справя с материала,
а на него не само че му беше през оная работа, ами дори ми каза че едва ли не се опитвам да го манипулирам
с това, за да се прибира по-рано и да ми помага понвече..  Shocked

Май не мога да се конкурирам с повечето от вас.


# 36
  • София
  • Мнения: 4 493
dioni, евала на мацката  Joy
Аз лично не я познавам, ама толкова се  Shocked #Crazy като ми разказваха случката, щот въпросния познат се оплакваше  Rolling Eyes

# 37
  • София
  • Мнения: 17 288
Май не мога да се конкурирам с повечето от вас.


То това не е конкурс, бе, мила  Simple Smile
Важното е, че не си се чувствала добре, повече не е нужно  Hug

# 38
  • София
  • Мнения: 1 352
То това не е конкурс, бе, мила  Simple Smile
Важното е, че не си се чувствала добре, повече не е нужно  Hug
Разбира се че не е. Просто се чудех дали има смисъл да пиша.
Като не мога с нищо да изпъкна...    Laughing

# 39
  • София
  • Мнения: 6 999
Просто се чудех дали има смисъл да пиша.
Като не мога с нищо да изпъкна...    Laughing

Ми то след Никси и Десилоша никой не може да изпъкне...  Sick
Ма може да си поизмисляме малко, ако се наложи  Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 1 352
Ми то след Никси и Десилоша никой не може да изпъкне...  Sick
Ма може да си поизмисляме малко, ако се наложи  Joy
Честно да ти кажа някои неща и фантазията ми не би могла да ги измисли,
ако не съм била пряк свидетел на някои от тях.

# 41
  • Мнения: 660
1. Почна се с обява "Мъж търси жена над средната възраст за взаимни секс удоволствия" придружена от прелестна снимка на мъжката му гордост Sick За първи път ми стана лошо от мисълта, че този човек е баща на детето ми и деля леглото си с него Sick Sick Sick
Тъкмо мислих да пиша разни прозаични неща за отчуждаване и т.н., но като прочетох някои какви изпълнения имат моя си е бил идеален.

# 42
  • Мнения: 2 723
E, гледам успях да изпъкна, а  Sick

# 43
  • София
  • Мнения: 6 999
Тъкмо мислих да пиша разни прозаични неща за отчуждаване и т.н., но като прочетох някои какви изпълнения имат моя си е бил идеален.

Тази тема май ще накара някои от вас да звъннат на МБМ /милите бивши мъже/ с думите: "Ми'оооо, ма аз всъщност много си те обичакам... Кво ще кажеш да вземем да пробваме пак?"  Joy Joy

# 44
  • Мнения: 2 723
Други пък ще разберем, че има и свестни мъже сред вашите БНД Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт