С какво ви загуби бивият/бившата?

  • 6 248
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 671
Тогаз не ти го желая.  Naughty Оттук нататък диети като на lilivid.  Mr. Green

Ау благодаря..... Hug
Да ти се връща тъпкано,особенно със  секса .

# 61
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Искам и на мен така да ми действат раздялите....а аз когато ми е тъжно, по цял ден вися пред хладилника.Плюскам и рева,плюскам и рева... ooooh!
Внимавай какво си пожелаваш, 'щото то финансоемко понякога Wink.
Аз тогава смело си стесних и скъсих полите на почти всички костюми, седяха ми повече от ужасно.
И 'ся - изненада, като си дойдох на нормалната форма не влизам в поне половината, а в другите изглеждам като препечено кренвиршче Mr. Green hahaha
Та стигнах и до това движение в живота си - да ми се наложи да разширявам дрехи.
оспамихме и тая тема Blush

# 62
  • Мнения: 408
УЖАС! Току що открих, че съм пропуснала няколя друга буква в заглавието... Embarassed
Не си пропуснала ,прибавила си.Ма и аз чак сега забелязах.
Трябваше да си траеш. Laughing

Сега пък я изяде....къде отиде буквата бе. Grinning
От жегата ще е, или имаш нужда от почивка?   newsm41  grinning039

# 63
  • Мнения: 4 458
Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....
Киарче, мила, аз ли не разбрах или в живота на твойто БНД се е появил любимRolling Eyes 

Ами как да кажа...  Rolling Eyes
Той никога не си призна и до ден днешен отрича но.... някои факти са си факти.
Кварталния когато ходи да му носи поредното оплакване от мен го е видял в тях с приятелчето да си избират спалня.... Не коментирам, по-лесно мми е да мисляч е е просто съвпадение.... но....

# 64
  • София
  • Мнения: 4 493
Нервите ми не издържаха когато един красавец започна да се навърта и да пълни главата на БНД с всевъзможни неща, забавления, скъпи подаръчета.... Изядох си шамара и бях до там!  След раздялата дойде супер скъпа кола за подарък.... Чужбина....
Киарче, мила, аз ли не разбрах или в живота на твойто БНД се е появил любимRolling Eyes 

Ами как да кажа...  Rolling Eyes
Той никога не си призна и до ден днешен отрича но.... някои факти са си факти.
Кварталния когато ходи да му носи поредното оплакване от мен го е видял в тях с приятелчето да си избират спалня.... Не коментирам, по-лесно мми е да мисляч е е просто съвпадение.... но....
И ти този човек ли каниш на гости у вас, уж за да си видел децата  newsm78

# 65
  • София
  • Мнения: 1 352
И ти този човек ли каниш на гости у вас, уж за да си видел децата  newsm78
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

# 66
  • Мнения: 2 723
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

Aбеееееее, добре, че са девойки  Whistling

# 67
  • София
  • Мнения: 4 493
И ти този човек ли каниш на гости у вас, уж за да си видел децата  newsm78
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

Ами точно - защото не може да се знае колко точно е променета секс ориентацията и в каква посока

# 68
  • София
  • Мнения: 4 493
Е, това че сексуалната му ориентация се е променила с времето, не значи че не трябва да си вижда децата.

Aбеееееее, добре, че са девойки  Whistling
Ама това няма значение

# 69
  • Мнения: 277
на това не му ли викат,,женски полов и орган и вид мъжки характер?,,.

# 70
  • Мнения: 75
Леле момичета в повечето от вас откривам себе си!
Ама "лека му пръст на моя бившия"те хората са го казали:за умрелите или хубаво или нищо.
Ами нищо....Надявам се да е минала слепотата ми и сега вече да съм прогледнала Shocked Shocked Hugви всички

# 71
  • Мнения: 4 458
Момичета, чакайте малко, човека отрича всякакви смени на ориентации  Naughty  Невинен до доказване на противното  Mr. Green

Иначе Герчо е мого права, какъвто и да е той им е баща и нямам право да ги разделям заради нещо което на мен не ми изнася.

Гледах един документален филм за баща сменил изцяло пола си и сега е жена. Децата му казват, че пак си го обичат и се радват че имат 2 майки. Жена му казва, че се радва, че има добра приятелка. Е, разбира се това са думи години след операцията и шока който е трябвало да преудолеят.

Та, какво като дойде на гости за да си види децата, няма да ни изяде я! Въпреки, че както казах вече отрича и намеква за съжителство... знам ли може да е би-  Whistling

# 72
  • Мнения: 6 315
Много неща... Не обичам дребнави хора.  Хора, които да ми казват какво да правя, как да го правя, как да се държа и пр. Агресията обаче, е онова, което уби и последната капка обич.

# 73
  • Мнения: 1 169
Аз 13 години се раздавах. В истинския смисъл. Не съжалявам. Имам най- прекрасното нещо от този брак- дъщеря ми.
Много любов дадох, без да получа нищо. Много са нещата не ми се ще да започвам даже, но това, което уби и последната капчица обич и надежда беше пълното неразбиране в един от най- тежките моменти в живота ми: Губех най- добрият си приятел, моето братче умираше..., а аз бях на "един океан разстояние". Без подкрепа, пълно отчаяние и безпомощност. Когато най- страшното дойде се прибрах за седмица в БГ. Върнах се тук без сили и потънала в мъка. Точно тогава ме сюрпризираха с още една новина: съкратена от работа. Не загубих надежда. Намерих друга работа. Едно нещо не бях споделила с бившия, че коленичих пред ковчега на брат си и му обещах, че ще се грижа за неговите дечица и неговата прекрасна съпруга. Речено- сторено...това беше последната капчица. Той избухна и ми заяви: "вземи си ги и се изнесете някъде".- Ами добре. Точно това и направих.
Момичета, сега съм щастлива, обичана и разбирана. Имам човек до себе, за които не бях и мечтала. Имам подкрепата, за която само бях сънувала. Пожелавам на всички вас и вие да срещнете ЧОВЕКА, за когото сте мечтали и да бъдете много ЩАСТЛИВИ!

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 6 028
На първо място - с ужасната безпочвена ревност, с обсебващото си поведение, което не ми оставяше глътка въздух. После дойде и физическото насилие, съпроводено с рафиниран психически тормоз. Сега, когато прочетох написаното от vanhorne се сетих за един момент, който завинаги се е запечатал в мен - почина майката на най-близката ми приятелка, а тя живее в чужбина. Аз трябваше да ходя при майка й в болницата, аз трябваше да й съобщя за смъртта й по телефона. Бях съсипана в този ден, абсолютно неадектватна. И на молбите ми да бъда оставена на мира, да преосмисля това, което се е случило, да потъна в скръбта си ако щеш, този човек ми заби шамар.
Тоталната му незаинтересованост към дома ни, към сметките, към хладилника. Клюките зад гърба ми по телефона, интригите, които въртеше с най-близките ми приятели - обаждаше им се и ме плюеше или коментираше нашия сексуален живот (впрочем отдавна несъществуваш). Правеше го и пред родителите ми.  Ругатните му към мен пред детето, скандалите пред него, побоищата.
И тоталното, което преля чашата - мой служебен гаф, който не биваше да се разчува. Е, говедото мръсно в момента в който разбра, вдигна телефона на началника ми и му изпя всичко. Ей това предателство преля чашата.

Общи условия

Активация на акаунт