ВРАЦА - 17

  • 18 573
  • 293
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 425
Aaaa.. видели сега ефтина работна ръка и давай "юруш на доматите"...  Mr. Green
_baby - нали ви казах, че според баща му той трябва вече да се е научил да лети Laughing
smile3532 moresmile Ако прехвърчи нещо, ще знам кой е  Joy

# 106
  • Мнения: 2 425
Ако получите телефонно обаждане от хора, които твърдят, че са инженери по поддръжката на мобилната мрежа или ви кажат, че проверяват телефонната линия и ви помолят да въведете #90 или #09 или друг някакъв код, моля затворете веднага без да набирате никакви номера!

Има компании или хора - измамници, ползващи устройство, което позволява, ако наберете #90 или #09, или друг някакъв код, да получат достъп до вашата СИМ карта и да водят разговори от нея, като на вас се трупа разходът.

Моля, разпространете това съобщение до всички колеги, роднини и
познати, за да го предотвратим!!!

Не знам истина ли е, но си имайте едно наум  Wink

# 107
  • Мнения: 68
_baby за това пишеше в dnes.bg Иначе как сте в това дъждовно утро? Да ви разкажа какво стана снощи,гледаме ние Пей с мен и чакам да видя Светльо каква песен ще изпълни.Почват да пеят те и  бебето като почна да се бута хахаха,мъжа ми вика играе пого в корема ти само хахахаха  Joy

# 108
  • Мнения: 68
Как сте хора,днес абсолютно никой ли няма?

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 27
Здрасти и от мене!:) Бубе, Ньой:)! Приятна вечер на всички и утре ако не вали можем да идем на сладкарница някъде..Wink

Afroditkaaaaaaaaa, опитах се да пусна бележка, не може..затова пиша тук..онзи ден си звъняла,ама ми беше изкл.тела..извини ме..намери ме в скайп с ник Smehurka, да се разберем:), Бубе79 и за тебе важи;)))и за всички по принцип,които ми го нямат..
Хубава вечер Hug
 оооф, навън има празник на Била и един водещ вика, та се не трае:)))))..Кой ще спечели отбор кебапче или отбор кюфте...маани:)смех голем..))

Последна редакция: нд, 08 юни 2008, 16:55 от Муциту

# 110
  • Мнения: 68
Хей хора къде се губите?Времето се развали и няма никой!

# 111
  • Мнения: 728
Ми аз какво да кажа, цял ден се занимавам с малкия, и като свърша с него почвам с големия..че и той още не може да се оправя самичък Mr. Green.
Защо не давате предложения за загавие на темата в рими? Ще пуснем анкета и ще изберем после заглавия? 

# 112
  • Мнения: 68
Аз не съм по римите,но иначе би било хубаво Simple Smile

# 113
  • Мнения: 2 425
Ето моето предложение:
Враца, където гарга не каца   hahaha

# 114
  • Мнения: 0
Добро утро

# 115
  • Мнения: 159
Хайде бързо да сервирам закуската Mr. Green


Ох, аз едва тая сутрин седнах спокойно на компютъра- имах гости и събота и неделя изпълнявах главната роля във "Фигаро тук, Фигаро там" Laughing
А колкото до заглавието ето и моите предложения:

Слънцето грее, а врачанското дете се смее
Малкото врачанче, е голямо калпазанче
Враца ни събра със слънчеви деца


Ако се сетя друго ще пиша Simple Smile
Ей тоя дъжд ме побърка- нито можеш да излезеш, а да не говорим че и прането не ще да изсъхне. А как ми се ходи на кафенце- кога пак ще се съберем?
Лек ден на всички  bouquet


Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 10:03 от Bubeto79

# 116
  • Мнения: 2 425
Добро утро. Я да си чупна малко баничка, да ми не стане нещо  Crazy
Вече открихме поетесата сред нас newsm10 Много добри попадения.
И моето пране си кисне по два дена на простора, ми то и радиатора не смее да вкючи човек, че ще ни умори жега   Shocked
А аз количка трябва да пера и кога ли ще изсъхне  newsm78 Освен да чакам по-топъл ден, за да изсъхне по-бързо. Ние май наистина ще успеем да се фейнем до морето тази година,нищо че е толкова дъждовно. Другия месец ни предстои Рожден Ден на Валката, кръщене, море, и да не забравяме тези, които всеки месец ни пращат поздравителни писма от топлофикация, енергото, ВиК и т.н. Но нали знаете, че живота е като стълба в кокошарник - къс и осран  hahaha

# 117
  • Мнения: 728
Вкусна вкусна баничка ще си хапна.. че и бозица ще пийна.
Да ви се оплача цяла нощ не съм спала. Вчера малкия тъкмо заспа към 22ч и баща му наду музката и го събуди  #Cussing out .. до 1 часа няма заспиване, аз му се карам а той ми се хили.. после цяла нощ се е будил през 1 час.. ужас. Та днес и двамата с Крис сме с торбички под очите.. а Емил ми иде да го убия #2gunfire.

Днес ще чакам всички които искат да дават заглавия и довечера или утре сутрин ще пусна анкетата. Хайде не се срамувайте пишете, пишете, койт' разбира - тук се спира... да гледа на Враца сеира  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 159
Преди малко, ако знаете какво ми се случи- оставила съм малката сама в креватчето да си играе. Тя уж щеше да заспива, но по едно време се разрева, и аз си викам- Чакай да я видя какво прави. Отварям вратата и на среща какво да видя- нашта се изправила права в леглото- хванала се за оградата и реве, че не знае сега като е станала какво да прави. А на мен всичко ми се обърна- леглото не е свалено на най- долната позиция и може с малко усилие да се метне през решетката  Crazy Та довечера ще го сваляме, че кой знае какво ще ми сервира утре.
Red_Sonya Емил направо е за пребиване  fight fight box За какво е пускал тази музика ?
buba_85 знаеш ли нещо за Афродитка, отдавна не е писала- добре ли е? Муци ти чувала ли си се с нея, нали й имаш телефона?

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 12:03 от Bubeto79

# 119
  • Мнения: 68
Малии каква е баница направо ми потекаха лигите.
За afroditka ни6то не съм чувала последно видях да пише тук когато са излизали на бунгала с мъжа си.

Общи условия

Активация на акаунт