ВРАЦА - 17

  • 18 556
  • 293
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 159
Момичета къде стеееее?
afroditka1783 добре ли си- вчера ти писах и не си ми отговорила  Thinking
Нали вали....

# 91
  • Мнения: 2 425
Момичета къде стеееее?
Ето ме  Flutter Я кажи на Малинка хареса ли и новата придобивка?

# 92
  • Мнения: 159
О добре, че ме подсети- аз не съм се похвалила  smile3555 имаме си бънджи  Laughing То не бе скачане, то не бе радост. Но само, че е нямало жълти патета, а само едни такива кафяви със зелени човки- както се изрази баща й останали само диви патици, питомните били изкупени  Joy Ей сега ще кача снимки

# 93
  • Мнения: 2 425
Радвам се че го е харесала. Да ви е честито и да скача като зайче  Wink

# 94
  • Мнения: 68
Къде сте всички днес,никой не е писал от сутринта?Някой бяха на разходки сутринта Simple Smile Как сте?Аз бях на консултация,зарадваха ме с новината,че ще имам два прегледа по на там които ще трябва да платя по 7лв.Иначе всичко е наред бебето расте,сега ми е нормално кръвното и даже не съм качвала килограми.Сестрата като слуша тоновете на бебето вика,абе нормални са ама много са силни за момиче,казах и че не разбирам Simple Smile
Пожелавам ви хубав ден на всички и приятни разходки.

# 95
  • Мнения: 68
http://www.cartoline.it/pics/_zoom_flash.htm?immagine=scherzi_150404_01.swf   
Вижте какво ми прати една приятелка,малко да се посмеете хахаха Joy

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 27
Бубееее:), чаках да дойде моя любим с чадъра, че нали валеше.. а бях на ЖК при Кръстев:)..лелеее, моята мома е вече 1.700 кг..35 см..направооо, не мога да повярвам:). как така тя толкова дебела:)), пък аз отслабвам с един кг..61 съм била..не знам;) странна работа е всичко..аз дори не разбрах какво ми е кръвното, премери го и продължи прегледа..щом не е казал нищо, значи всичко е ок..и така:)..ако знаех, че не бързате, щяхме да седнем някъде на кафе..ама нали всеки ден си на бач и не бях сигурна..

# 97
  • Мнения: 159
http://www.cartoline.it/pics/_zoom_flash.htm?immagine=scherzi_150404_01.swf   
Вижте какво ми прати една приятелка,малко да се посмеете хахаха Joy
smile3501 smile3532
Много ми хареса

# 98
  • Мнения: 68
муци ние преди това бяхме в онова заведение зад очилата и пихме по нещо.Бързахме да се приберем понеже от 1часа мъжа ми трябваше да е на работа,но докато обядвахме му се обадиха че няма да ходи.

Последна редакция: пт, 06 юни 2008, 16:57 от buba_85

# 99
  • Мнения: 2 425
Ние си стоим в нас. Не е много приятно на детето, но в този дъжд Thinking Утре ще издебнем да не вали и със сигурност ще излезнем, ако ще и пред блока да е.

# 100
  • Мнения: 728
Е ние с Метко бяхме на разходка, защото аз я излъгах че няма да вали  Whistling.То пък взе че заваля ooooh!, айде на кафе и по домовете.
Ама писна ми от това време, да вземе да се оправя, че вече нямам какво да чистя вкъщи, пък и съм сготвила за целия китайски народ от нямане какво да правя.
ще дам и на Криско малко да ви попише ... той вече се усъвършенства, може да го видите в албумчето при смешните снимки:
7777777777мммк555 ш'                       х/ гн  гуунй         йкйцфффффффффйййййййййййбъжжгбдьььць         фб жннл;
кой разбрал, разбрал.. това е от нас Hug

# 101
  • Мнения: 68
Щом си сготвила за целия китайски народ да ви идваме на гости  Whistling

# 102
  • Мнения: 2 425
Браво на Криско, готов е за първи клас  Joy
Аз като не китайка, май няма да хапна  Crazy

# 103
  • Мнения: 0
Весе ,като няма какво да правиш ела да изчистиш в нас newsm28 1dishes 1ironing hang

# 104
  • Мнения: 728
Aaaa.. видели сега ефтина работна ръка и давай "юруш на доматите"...  Mr. Green
_baby - нали ви казах, че според баща му той трябва вече да се е научил да лети Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт