"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 625
  • 317
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 649
Хей какви са тия вкусотии, за които говорите? Идва обяд и съм вече доста гладна, а да не говорим , че съм на работа и не тези манджи мога само яко да се облизвам.  #Crazy

# 241
  • Мнения: 290
Иле, няма да цитирам думичките на Джами, че .... с две думи тегли им няколко на управниците  #2gunfire #2gunfire #2gunfire... Ама още не сме видели резултатите. Долната летва много ниско (23% за 3-ка), а горната, пък много високо (95% за пълна 6-ца), ама.... Ще видим. Относно храненето - аз съм на работа и съм си напазарувала разни работи по режима. Често си нося и от вкъщи (тогава е точно по гр.).
Фелинче, аз си взех тия от 120 http://www.nanocom-bg.com/test/index.php?page=shop.product_detai … mart&Itemid=7 за 40 дни.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 12:38 от БорянаІ68

# 242
  • Мнения: 699
Фелинче и аз съм на тия от 120, които са за 40 дни. И Оги тях ми препоръча.
Иле, не можах да разбера как искаш да ги готвиш тиквичките като хем да са по режима хем дане са във фурната, аз не мога да се сетя, май ще трябва някой по-опитен, да  каже. За мен по лесно от готвене във фурна няма.

# 243
  • Мнения: 7
Благодаря за милото посрещане, момичета  Hug И аз смятам, че това са едни от най-разумно похарчените ми пари! Даже ме хвана яд, че не съм знаела по-рано колко лесно може да бъде отслабването! Днес да се похваля имам още по 1 см от талията и от бедрата - за двата месеца и половина съм свалила около 8 см от талията и по 8 от бедрата, а от дупето 12 см! newsm44 Имам само още някакви си 17-18 кг (от общо 30-те Wink
Борянче, линкът е същия, тоест сайта, който ти е дал Оги, е същия. Коментирахме с него тази техника още преди да реши да пише там. И аз преди време се занимавах с йога, сега пък с други начини за усъвършенстване на психиката и физиката:)
По повод витамините - и аз пия от същите, и мисля, че благодарение на тях ми премина желанието за сладко! Гледам във форума колко народ го мъчи тая напаст, а пък бях чела и Оги потвърди, че силното желание за сладко най-често се дължи на недостиг на хром и ванадий.
Малий, поувлякох се с писането Embarassed

# 244
  • Мнения: 699
Sonrisa и мен така ме хвана яд, че не го открих по-рано Оги, но важното е че все пак го открих и сега резултата е на лице. Аз като бях при него каза, че като се храня редовно и не съм гладна няма да ми се яде сладко, уви при мен не е така. Но се удържам. Малко повече воля. Защото при мен яденето на сладко е патология и малко на към религия го избивам направо.
Фелинче и аз като теб се притеснявах да не ми се отвори апетит от витамините, но засега всичко е ОК. Преди изяждах света като пия витамини, но сега няма проблем (дали защото не са като другите  newsm78 newsm78 newsm78).
Хайде чао за сега.
love001  love001  love001

# 245
  • Мнения: 367
Ох ми ще взема даги пробвам тогава витаминките.
Мерси на всички за съветите.
Аз днес за пръв път ходих на плаж. Малката ме накара .
Ама изгорях естествено . Нали сум като сирене.
Като ми мине пак . Много беше приятно .Все още не е жега.
Юни е идеален месец за плаж. А и тук не вали като в София.
Ако някой се чуди направо да идва насам.
и да ви кажа за първи път не се срамувах как изглеждам. Не съм идеална ама не е това което беше . Направо кеф да се чустваш добре на плажа.
Леле като си дойде момчетооооо..... Joy Joy Joy
Между другото ве4е съм 50.5 кг .Още малко и ще си вляза в линийката пак  Grinning

# 246
  • Мнения: 7
   Hayasy, наистина по-добре късно, отколкото никога Grinning Наистина се учудвам, че при теб не отслабва апетита за сладко - аз бях като ламя и на количества храна, и на сладкото. А сега хич и не успявам да се изкуша! Е това ако някой ми го беше казал преди няколко месеца, много щях да му се смея Laughing А най-вече съм доволна, че се сваля точно от онези места, дето не са за показване пред хора - в което пак не вярвах, след като четох книгата. Сега се забавлявам доста - вече много познати, а даже и колеги от друг офис, които не са ме виждали от 2 месеца, направо си ме подминават на улицата!  Sunglasses
   Фелинче, тук само мисълта за морето ни крепи! Толкова ни се иска...жалко, че още не са изобретили телепортацията Sad Браво на теб за килограмите - ама съм сигурна, че и сега си изглеждаш прекрасно!
   Колко интересно нещо е себеусещането - ако си бил 50-55 кг в добрите си времена, то при 60-65 си викаш "е как можах да стана такова прасе!", а ако си бил като мене 58-60, и след втора тежка бременност станеш 89 кг и изглеждаш като тежкотоварен ЗИЛ Shocked, така се радваш на 77 (колкото съм в момента) Laughing Laughing !
   Хубава и режимна вечер на всички bye

# 247
  • Мнения: 367
Е Сонриса 10 килца си се усещат особенно аз като съм ниска и 2 кг се усещат веднага.
Аз все още имам мазнотийки по кръста. Но живот и здраве и те ще се стопят.
Аз съм била най-много 68 кг а това е 20 кг над нормата за моя размер и чувството ми е до болка познато. Но няма невъзможни неща. Щом аз съм ги свалила и ти ще можеш.
Въпрос на време е само с ревима.Ти си подхванала хубаво врема - сега има пресни зеленчуци и плодове а и в жегатча няма да ти се ядат толкова манджи .Така че дерзай.
Аз този път съм си постаила за цел 9 кг но като останаха малко и се поотпуснах.
Още малко ми остава и знам че с тия последни килца ще ми се изчисти корема от мазнотийки .
Дано!!!! Все си мисля че сега ще ми е по-лесно като е жега и ще стигна до заветното тегло.
В началото като почнах режима много не ми се вярваше обаче - факт остават ми 2 кг.
между другото не е хубаво много бързо да се сваля и да виси кожа или да умураш от глад.
Режима е идеален и ще видиш че ще стопиш всички килограми  които искаш.

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 21:12 от Felina

# 248
  • Мнения: 699
Добро утро.

Хайде на кафенцето, да се събудите вече.



Пожелавам ви хубав слънчев ден и много минуси.

# 249
  • Мнения: 572
Здравейте
аз вчера ви питах дали може тиквички или патладжание например да се готвят в микровълнова ..., че аз нямам голяма възможност за готвене, а писва понякога все едно и също ... а пак се опитвам да влезна в режима.
Кофтито е, че сега ходя и на работа и малко по трудно става ...
айде режимен ден на всички

# 250
  • Мнения: 290
Добри`ютру!
Хаясче, как сте, миличка! Гледам рано - рано си  сервирала кафето. Айде временцето се пооправи и в Софето, няма да боледуваме сега, я!  Hug  love001
Фелинче, честно леееееекинко ти завиждам за възможността да отидеш до видичката по всяко време  Whistling Леле, колко е хубаво да посрещаш слънцето на брега на моретоооо... мммм Размечтах се!  smile3503 На 27 отивам за почивните дни до Варвара и ще го гушна моренцето  Hug Как е новия бански?
Иле, що пък да не може и в микровълновата?!  newsm12 Друг е въпроса, че Оги не препоръчва приготвянето на храна в микрото, ама... Като няма човек много време, става и там. Аз също прибягвам до нея вечер, когато нямам много време
Режимен ден на всички!   love001  love001  love001 Hug Hug Hug

# 251
  • Мнения: 367
Добро утро и от мен момичета.
не мога даже кафе да стана да си направя.
Така изгорях че не спах цяла нощ. Ужас .Стоя на дивана и вентилатора ми духа на краката че иначе не се трай...  Sad
Много се прецаках дано до довечера се поуспокои малко.
За микровълновата - който е гледал Великата тайна на водата , сам ще си отговори дали е ок или не !!! Който не е да го гледа, но е само на руски за съжаление .
Фурната е най-доброто решение  и задушен и печено на котлона. А пресни нещица са наи-най - добре макар, че наистина на човек му се приисква разнообразие.
Аз понякога купувам кюфтета и кебабчета на скара от пазара , топлички да не омирисвам къщата само за мен и за детето.
Макар че каквото и да ми се дояде от старите манджи , особено от пържените като се сетя как драйфах от едни такива и ми се отяжда. Супер отвикнах.
Аз честно казано откъм грамажи на плодове много се дъня. 8 череши ?!?!?!?!?!? Да ме убиеш не мога да се спра с 8 череши  Joy
Аз затова и не свалям бързо, бързо ама поне не ям некви супер гадости.
Айде целувки на всички. Хаяси да се стяга и да оздравяват мъничката и айде по разходки.Хаяси няма ли да прохождате ???
Режимен и минусов на всички  Hug Hug Hug

# 252
  • Мнения: 699
iletovp за съжаление аз не готвя в МВ, не ми е вкусно и това е, ползвам я само за размразяване и затопляне. Предпочитам си фурната и котлона. И не мога да ти помогна със съвет и рецепти.

БорянаІ68, лягам късно в 12 (заради моя антибиотик), ставам рано в 6 (на Сияна за антибиотика) и после няма заспиване, но поне си свършвам куп работа и през деня мога да си почивам и да си обърна повече внимание на детето. Иначе и 2 те сме по-добре вече.

Felina ние пак си ходим на разходки, нищо че сме болни, вчера почти цял ден бяхме навън. Само гледам да не се врем из другите деца. За прохождането, малко като че закъсняваме, но ме предупредиха да не я насилвам (ортопеда ме посъветва така, че носихме едни профилактични гащи 3 месеца, за да не направи луксация). Вече се разхожда из кошарата, но като я извадя и я хвана за ръца се дърпа и не иска да я държа и иска сама да ходи, а не може още. И така я оставих сама да реши какво иска да прави. Пък рано или късно ще проходи. Даже аз и не бързам, че все още ми остава малко свободно време. А ти как  можа така да се подредиш, нали уж си морско чедо. Аз без да съм се намазала с 30-40 фактор на слънце не се показвам. И по обед съм само под чадъра. Но аз пък не държа на тен. И аз съм бяла като сирене и много се пазя, а и слънцето вече е гадно и вредно и не смея да изгарям. Ако искаш си купи "Пантенол" един спрей против изгаряния, много е добър и ще ти помогне много бързо. Ползвала съм го и ми е помагал много.
Да ви кажа и аз тия дни голямо ядене на череши и диня, просто на корем, до пръсване, но се чувствам добре. Е, кантара малко вдигна цифрата, но аз тия дни си влизам пак в режима и ще ги махна.
Малееееееее, колко съм изписала. Извинявам се.

# 253
  • Мнения: 649
Здравейте,
мерси за кафенцето и за спомена на моренце.
Как ми се почива само да знаете. Ходими се на моренц, на плажче, ох какъв кеф само. Дойде ли лятото и край, не издържам в тоя офис. Имам чувството, че в 6 часа като излезна през вратата тогава започва животеца за мен.

Момичета аз не мога да си отям на таратор и салатки, тук там слагам и по малко пилешко месце. Не меря, но гледам да хапвам позволената му комбинация или да наблягам на протейните.

# 254
  • Мнения: 572
момичета, аз сефте чувам, че не можем да готвим в микровълнова, ама не съм и гледала филма за водата ...
аз гюведжета само там си правя ...ама нямам фурна така, че квото такова ...

а може ли да си разпределяме блоковете както ние си хареса ме, а не така както ни ги е дал Оги?

Общи условия

Активация на акаунт