"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 614
  • 317
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 649

а може ли да си разпределяме блоковете както ние си хареса ме, а не така както ни ги е дал Оги?

Какво имаш предвид да ги разпределяме както ние искаме?
Аз мисля, че трябва да си следиш броя на блоковете и комбинацията между тях както Оги ги е дал, ако си решила да бъдеш режимна.

По-вещите нека изразят мнение  Wink

# 256
  • Мнения: 367
ЕХо Хаяси ще си тръгне детенце когато му е кеф, не е късно. Пък и да е, какво толкова щом няма физиологичен проблем, няма страшно. Тъкмо наистина  последни дни спокойствие ,че като хукне край. Hug
Пада, става и ти все по нея.
Аз не съм морско чадо . Дойдохме във Варна 2006 лятото от гадната мръсна София.
Дано не ни се наложи да се връщаме там. Направо след Варна ми се струва още по-грозен тоя град.
Иле замикоровълновата - във филма като я словиха водата в такава фурна и после кристалите и едни безредни като я замразиха. Абе гледай го и ще видиш.
Аз гледам много много да не я ползвам като Хаяси но за някои неща е удобна.
А за блоковете - ако питаш кога да ти е голямото хапване май може да си го изместиш за обяд вместо вечеря(ако съм ти разбрала правилно въпроса) 

# 257
  • Мнения: 699
Фелинче, това с прохождането е добре дошло, че днес я записах в яслата и от там ме изненадаха, че за да я вземат трябва да ходи. А аз се чудех как да я задържа вкъщи без да си губим мястото и да я пусна по-късно. И сега стана супер.
Знам че не си морско чедо съвсем, но все пак живеете до морето доста време вече. И ако можете хич не стъпвайте в гадната Сф. Де да можех и аз така да отида някъде на чист въздух и повече спокойствие. Ама няма. Но като се пенсионирам ще ида в дълбоката провинция да живея, в къща с двор.
За МВ Оги ми каза да не си топля водата в нея. За готвенето незнам, но предполагам че има връзка. Но определено манджите там не ми харесват. Имат друг вкус. Sick Sick Sick
Аз мисля, че блоковете могат да се променят, но да не надвишават бройката, която Оги е определил. Мисля че на 1 от основните хранения (закуска, обед или вечеря) може да има по 3 блока, според кой колко и кога яде. Аз например и да искам на закуска повече от 1 блок не мога да изям, а и повече от 1/2 кисело мляко не мога да събера. Виж след това изяждам света, но сутрин ми е трудно.
Пак се отплеснах.

# 258
  • Мнения: 290
Ееееей, момичетааааа!
Заповядайте на масата:

Излязоха резултатите от матурите и аз имам повод да ви почерпя! Джами е The Best!
6,00 по БЕЛ и 5,98 по История. Мама, пък е много горда  newsm44
Днес ще се прегрешава, няма как  Embarassed
  love001  love001  love001 и и Hug Hug Hug
До утре!

# 259
  • Мнения: 649
Браво на товето момиче Борянче   bouquet
Супер се е справила, хайде сега да има същия късмет с кандидатстудентските и да влезне каквото иска.

Мерси за почерпката, сокчето много съблазнително ми изглежда.

Хаясче вие като гледам сте се вредили в борбата за градините. Тук в офиса имаме няколко колеги с деца за ясла и знам, че борбата е безмилостно-жестока  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 699
Бравооооооооооооооо на детето Борянче, струва си да се почерпите, мисля че и ти имаш заслуга за резултатите й. Така че заслужаваш не по-малко от нея. (Ъъъъъъъъъъъъъ, оправдавам ти прегрешението, иначе е тъпо това което написах  newsm78)
Благодаря за почерпката и успех на Джами на кандитатстудентските, (те сега не влизат ли с оценките от матурите, как беше  newsm78 newsm78 newsm78) мале далеч съм вече от тези неща.
Както и да е пожелавам и да влезе каквото иска и желае. И с такива оценки да завърши.

Деси, вярно голяма борба падна, но е приета, имах чувството че за ВУЗ я записвам, много е смешно Joy Joy, ама като има необмислени неща така е. Мога да ги оплюя по всички точки тия които са измислили системата и правила и всичко, но не ми се подхваща тая тема, че много беснея. fight hit fight
Пък си имаме хубав повод да празнуваме и да се черпим и да не си разваляме настроението.

Хубава вечер.
Как ми се иска да си имам двор с барбекю и да врътна едни пържолки на него и да опна една маса и салатка ииииииииииии егати кефа на това хубаво време.
Ох не мога да се въздържа и ще ви сервирам вечеря както на мен ми се иска, да видите моята мечта и скоро да стане така и да сте ми гости наистина.

 това е масата, ако столчетата не стигнат ще донесем още.
 месцето е на скарата
биричка да не ни пресъхне гърлото
 десерт, полезен и режимен

 и разбира се зеленчуци на салатка, скарата без тях не може.

Прекрасна вечер. Hug Hug Hug Hug

# 261
  • Мнения: 649
Хаясче много добре си се погрижила. И аз искам дворче или поне една голяма тераска, вънка с цветята, със столовете и масичката. Ама няма как. Нашата е мъничка, а и гледа към един булевард, така че едва ли ще ми е много приятно да хапвам на нея.
Пожелавам ти някой ден да ти се сбъдне мечтата.

лека вечер от мен. Аз отивам на разходка след малко

# 262
  • Мнения: 367
Мили момичета, няма невъзможни мечти.
И ние си мечтаем за същото та да видим.
Няма по-хубаво от къщичка с дворче.
Ако може и с морска гледка ехееее супер.
На Боряна голямо честито!!!! Има основание да се гордее и да празнува.Браво на туй дете нейното ,златно.
Борянче успех в кандидатстването , макар, че то май е гарантирано успешно вече, след тази оценка. Нали се признава във вузовете?
Много са се издънили децата на матурите.
Шестиците били 10- 11% само. Ама май наистина това е нивото на образованието в БГ.
Като ги гледам какви са децата изпуснати. Ама всичко тръгва от семейството!!!
Дано матурата да стане повод, много хора да се замислят и да не си неглижират така децата.
Повечето са саморасляци.
Аз съм за матурите. Да е ясно кой колко знае.
От селата идват деца с 6 а иначе са гола вода. Трябва да има еднакви критерии и това е добра стъпка като се има предвид, че се правят входни и изходни нива всеки срок та учениците и сами могат да си дадат сметка какво им куца.
Борянче евала на детето, да измислиш сега голяма награда. Заслужила си я е Джами !!! newsm74
А за детските градини НО КОМЕНТ. Акъл нямат. Вместо да инвестират в децата те не могат 5 детски градини да построят а колко има дето не се ползват по предназначение ...

# 263
  • Мнения: 153
Борянче, да ти е жива и здрава отличничката и само щастие да ти носи   bouquet

Моя кантар вече трета седмица не мърда. Само едни 200гр. ту дава, ту взима  ooooh!

Като заговорихте за къщи - докато бях в Щатите, една от къщите, в които живеех беше страхотна, със страхотна веранда  Heart Eyes
През деня беше перфектна за слънчеви бани, имаше сi барбекю, на което редовно се печеше нещо. Около къщата дървета, зеленина, спокойствие. Направо красота.




Приятеля ми живее и е израснал в къща с двор. Допреди 2 години имаше гледка към Витоша. Обаче започнаха строеж на блок (лятото на 2006), който все още не е довършен за съжаление. Гледката вече е само от втория етаж и то не е хубава Sad
Но двора си е двор. Лятото навън на кафенце, на припек, а вечер там се вечеря.

Наскоро му подариха кученце. И както сега е топло, кучето си търчи из двора и си играе на воля. Покрай него и ние седим по няколко часа навън, да си поиграем с него и да не се налага постоянно да сме затворени между четири стени.

# 264
  • Мнения: 572
Борянче, честито на щерката!Мн добри резултати, направо перфектни!
за микровълнвата ясно, но ще се постарая по-малко да я ползвам, ама и нямам друга
а за разпределението на блоковете - това което питах беше дали например ако ям 9 блока дневно мога да си ги разпределя тия 9 блока на 3-4 яденета ?
лека от мен Simple Smile

# 265
  • Мнения: 290
Добро утро, момичета!
Айде на кафето

Благодаря на всички за хубавите думи!
В доста от ВУЗовете матурите се признават за взет изпит и практически Джами вече е студентка, но тя ще се явява и на редовната сесия, за да се бори за СУ-то.
Фелинче, Джами вчера си е направила по собствен проект тату - за награда  smile3503  Аз не съм много привърженик, но щом на нея й харесва...
Иле, аз си разместих вечерната и обедната храни - преди бях вечер на л.1+л.2, а сега съм така на обяд, а вечер само л.2.
Кате, разчисти си пространството за ЛС, че не можах да ти пиша   love001
Режимен ден на всички!  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

Последна редакция: ср, 18 юни 2008, 14:07 от БорянаІ68

# 266
  • Мнения: 649
Здравейте и от мен,

как е настроението днес? Виждам, че всеки си мечтае за голяма къща с двор, барбекю, веранда, деца, кучета, котка.... абе на кой каквото му се иска.

Момичета аз съм върнала един килограм нагоре, ама нещо много се поотпуснах последната седмица. От това ще да е. Искам да ви питам относно режима смятате ли, че набава всички необходими вещества на организма. Въпросът ми е породен от това, че има доста храни, който се изключват. А на някой приема е в много ограничени количества.

# 267
  • Мнения: 367
Добро утро ,
размечтали сме се нещо дружно  Heart Eyes няма лошо.
Много жегаааааааа от сутринта.Аз още съм червена но по-малко боли вече.
Борянче , прозвуча ми все еднао татуировка си е направила ха ха ха ха "Абе не ми е много кеф ама като е решила ..."
Лек и режимен на всички.
Аз отивам да джорна едно кафенце...
  love001  love001  love001 на вси4ки.
7 дена и съм на летището с новата рокляяяяяя ... ама аз не съм се похвалилаааа -купих си бяла ленена рокличка малко над коляното с висока талия и с една голяма фльонга завързана отпред или отзад , както си искам  Grinning

# 268
  • Мнения: 290
 Joy Joy Joy Фелинче, разби ме! На първо прочитане не можах да разбера смеха ти, ама.... като се зачетох и ми светна!
Не бееее.... Татуто представлява ключа "сол", има няколко нотички и зведички

# 269
  • Мнения: 367
Е Борянче познах значи какви ги е свършила hahaha
Дечица , игайкат си ...  hahaha
Поне не е нещо грамадно и черно татуирано.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт