"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 586
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 367
Джинджи идвам за нощно къпане хи хи ...
Много е жега тъй чИ перфекциозно ще ми дойде. Вие да не настинете, да вкарате по едно малко вече  Hug Hug Hug
Гузна съм много ... съгреших с едни ....... спагети с един болонезе сос ама без месо...
Много вкусни бяха леле ... Ама не бях хаявала таквос от 100 години , дано да няма драйфус нощес .  Джваках, джваках една салата ама детето като зе да мрънка ,че искала спагети и аз се предадох на изкушението. Мъж ми като си дойде след 5 дена ще сваляме килограми яко  Joy Joy Joy
Банския е добре и то много даже . Има още какво да се желае ама аз от лИбоФ как свалям  Heart Eyes
Ще се хваля после ...... с тегло ха ха ха .
Утре може пак да идем на плаж ама под чадъра на шезлонга и с книжката културно.
Без изцепки тоя път.

Леле хем ми е гузно ама хем ми се усладиха да им се не видят спагетките ...

Хаясченцето дано да се е поразсеяло малко.Пък що си мисля че е увиснала - ми знам ли щото така и звичат постовете  Hug Hug Hug

# 316
  • Мнения: 699
Ха добър ви вечер.
Ние досега бяхме на разходка, с малката при това, ей голям кеф, хладничко, няма коли, много хубаво беше.
Фелинче, нали бях болничка, та ми беше криво малко. Ама ми мина вече и съм по-добре, а и детенце беше болно и това ме довърши окончателно. Но това кафенце във водата дет го спретна Джинджито ми дойде дюшеш. Тя Джинджито се появява винаги навреме и когато трябва.  Hug Hug Hug Hug Благодаря ти Джинджи.
Аз сега да ви кажа как действам тия дни и как ми се отрази антибиотика. В общи линии не съм режимна ама си папам всичко, обаче.................хапвам и  smile3550, хапвам и  smile3550 и така няколко дни. Пия много вода и голям кеф, щото не качвам ами даже свалям. Ама от утре съм стриктна и на линия. Нооооооо тази вечер ще мушна един сникърс като за последно щото след това ще посетя пак 00. Ама и аз какви ги пиша, ще ме извините, но ми беше много гот тия дни и затова се хваля с такива глупости.

Айде сега лека вечер.

# 317

Общи условия

Активация на акаунт