"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 593
  • 317
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 699
Ейййййй, добре че сутрин се събираме на кафе и закуска и малко раздумка иначе ще ни запустее темата съвсем.

# 286
  • Мнения: 1 218
Ето ме hayasy, нали знаеш, че съм нощна птица   Mr. Green Hug

Пропуснала съм гледам добрите новини за Джамито  Hug
Борянче, умно лапенце , на майка си се е метнало  Peace Пожелавам й от тук нататък само такива оценки и в бъдещото студентстване  Peace

kate_p , много се радвам да те видя  Hug Hug Hug
Силно се надявам всичко да е наред при теб и твоето семейство  Peace

Хаяси, Десика, Фелинче, Лиони, Илето , Борянче, Сонриса и другите Симеоновки (дето са в странство и по почивки ) БИЧКАМ ВИИИИИИ  МНОГУУУУУУУУ Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 287
  • Мнения: 699
Добро утрооооооооооооооо!

Хайде да ви сипя кафето, че гледам не сте се събудили още.




Силно кафе да ви разсъни бързо.

Днес е петък и следва почивка 2 дни а аз ви пожелавам хубав и спокоен ден.
Джинджи и ние си те бичкаме, без теб не е същото, не съм режимна, че да те изчакам да родиш и тогава пак да си правим компания. Mr. Green

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 14:44 от hayasy

# 288
  • Мнения: 290
Ммммм, кафеееее!
Благодаря, Хаясче!
Добро утро и от мен! Тъкмо и аз се канех да ви черпя кафе, ама... ще го оставя за късния следобед  smile3503
Как сте днес?
Я, и Джинджито се появило! Май те е налегнала жегичката, а? И ние си те бичкаме, Джинджи   love001 Hug и много ни липсваш, кат` зачезнеш, да знайш!  Hug
Айде да поработя и днес! Режимен ден! Hug Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 289
  • Мнения: 649
Добро утро мили дами,
 благодаря за кафенцето. Аз днес съм много мнохо хепи  newsm44 newsm68
Имах едни притеснения, ама всичко се оказа напразно.   Praynig
 
А и другия непренебрижим факт. Днес е  smile3558 smile3558 smile3558
А утре ще потропвам на  married
Абе супер, хайде и на вас много положителни емоции  Hug

# 290
  • Мнения: 367
Е браво на Десика, най -обичам охилени девойки рано сутрин като прочета темата.
Хаясченце, миличка, нещо те е погнало лошо настроение. Една ми се виждаш унила.
Трябва някакво културно мероприятие да се измисли.
Едно кино в Арена или едно ходене на басейн в Дианабад.
Малката можете да я накиснете в едни надуваеми басейнчета на сянка.Много ще се радва на водата в тая жега.
Ние имахме един по-големичък и и го пълнех на терасата. Голям кеф беше ама беше и малко по-голямка. Ама един малкък за жужето  Grinning ...
Мръдни някъде със любимия през почивните дни.
Заслужаваш много след почти година грижи , направо е задължително... Hug Hug Hug

Хора кажете къде в България правят хубави официални рокли - вечерни по-ефирни модели???





 

# 291
  • Мнения: 649

Хора кажете къде в България правят хубави официални рокли - вечерни по-ефирни модели???


Вие да не ходите на прием? Какви са тез официални тоалети, а пък и ефирни  Thinking
Или искаш да зашеметиш твоя младеж с някоя леко ефирна, сексапилна, но в същото време официална рокля. Изплюй камъчето Фелинче

Ама че глупост написах  newsm78

# 292
  • Мнения: 290
Фелинче, като каза Арена - вие ходихте ли до новата Арена  във Варна? Откриха я съвсем скоро  - 12.06. 
За роклата newsm78 Аз покрай бала на детето бая сайтове ошетъх, ама.... сега вече само Жана Жекова помня. Ама чичко Гугъл ще ти каже   smile3503
Това става ли?

Моделите са все някакви такива. А, бутика е във Варна.
Гр. Варна
ул. "Пирот" 18
тел. 052 / 62 63 13; 0888 / 66 89 77

Последна редакция: пт, 20 юни 2008, 10:57 от БорянаІ68

# 293
  • Мнения: 86
Привет на всички, един хубав ден от мен също. Според мен най добри някой да ти ушие за теб така рокля...

# 294
  • Мнения: 367
Абе на свадба ще ходим Десика, но не искам да е свръх официална рокля. Да е нещо по-хвърчащо, лятно ама не и съвсем ежедневно ... пък и всяка жена трябва да има нещо по-така за спешал случаи, ама пусти икономически причини в БГ...
С тия шивачки Тумпи ... много подозирам че ще ми се скъсат нервите !!!! Ти къде се покри толкова време. Как е режимчето ??? ...или си в почивчица  Hug
Сега ще потърся Жана Жекова .... Hug мерси на всички  bouquet

Не съм ходила на Арена във Варна. Новия МОЛ е направо барикадиран от коли.
На мен такива ръганици хич не ми понасят.Всяко чудо за 3 дни нали знаеш Борянче. Като го разгледа народа ще се поразрине, сега е просто стълпотворение. В диаметър от почти километър няма къде да пракираш а е на едно гадно кръстовище и не е в центъра за да отидем пеша.

# 295
  • Мнения: 572
е, момичета да се разпиша и аз
аз пак имам страхотни проблеми и хич не ми е до режимчето - просто не ям ...
бях почнала и работа .. но днес казах, че няма да ходя, не защото не ми харесва или е тегаво, а и заплащането бе мн добро, ама пусто му като се погледна в огледалото от липсата на сън, рев, сълзи и сополи... едни торбички, на човек не приличам, а трябваше клиенти да обслужвам ... и се отказах  Cry Cry Cry
май сбърках, ама не можах да намеря сили и да ида, просто психически се чувствам ужасно
май мн ви се пооплаках  Cry
а пък на вас ви е веселичко, ама петък е...
утре почивате и да си изкарате страхотно .. и да сте режимни  Hug

# 296
  • Мнения: 367
Иле какво става бе девойко???
Какви са тия проблеми чак толкова сериозни???
Кажи ако можем да помагаме  Hug Hug Hug
Казвай???

# 297
  • Мнения: 572
уф, то не е за пред цял форум тая работа - ама най-общо казано и сегашния ми приятел ме остави  Confused (то спорен въпроса колко ми е бил приятел, че междувременно си продължаваше 2-годишната връзка) 
не че няма да го преживея, ама ще ми трябва време да се поопомня какво ми се случва и защо ми се случва

# 298
  • Мнения: 367
ООО ми направо услуга ти е направил тогава. Тия успоредни упражнения са умряла работа.
Я се стегни сега .За мухльовци ли ще се тръшкаме ???
Сега сред лято си е баш за купони зарибявки ...ще си забиеш нещо свежо дето да си е само за теб. С хубавци не се вивее Иле и да те прави крива цял живот. Има свестни мъже !!!
Я една , две приятелки под мишница и първо клубяе , второ клубче, трето клубче ...
Сега ти е паднало.
Боже за мъж не рева много отдавна. Щом се е стигнало до там значи не става момчето.
Свиркай си и се радвай на хубавата си младост. Я какви сладури щъкат по улиците , да ги папаш.Егати единствения - малко загубеняк ама аз си го харесвам  Sick Sick SickЯ DELETE тоя SPAM оттука аааааааа мъже ше ни командват .... Hug Hug Hug
 

# 299
  • Мнения: 290
Еееее, Иле, права е Фелинчето! Нито един мъж (особено такъв) не заслужава сълзи. И помни, че ти си най- на този свят, повтаряй си го непрекъснато...Винаги, когато се погледнеш в огледалото си се усмихвай и си се обяснявай в любов. Научи се да обичаш преди всичко себе си! Ако ти се обичаш, ако се усмихваш и на теб ще ти се усмихват и ще те обичат! Живота е прекрасен и щом се е случило така, значи не си е заслужавал! Тегли му една .... и продължавай напред! Верният човек ще те намери и ще си най-щастливата!  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт