"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 595
  • 317
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 290
То верно си е за гадаене... Аз така го бях написала, че... и аз не можах да си разбера точно.  Нанесох корекциите и сега вече става ясно за какво иде реч. Вече не са толкова дечица и затова не мога да наложа ВЕТО  Wink Преди да навърши 18 ми беше лесно да управлявам нещата, ама... сега  - то не бяха пиърсинги, не бе чудо, сега и тату ... На внуците какво ли ще обяснява?  newsm78
Сега и мене ме зарибява за пиърсинг на пъпа - "като отслабнеш и може да се наградиш с нещичко на пъпа"  #Crazy #Crazy
Хаясче, как сте днес, мила?

# 271
  • Мнения: 699
Здравейте,
Аз не съм много добре и не ми се пише, ама сега седнах да ви прочета и реших все пак да пиша. Въпреки че освен да се оплаквам няма какво друго да пиша. Тия дни съм като парцал, изморена, недоспала, изнервена и т.н. Стомаха ме боли от всички лекарства, които поглъщам, не мога да пуша и съм постоянно гладна, съответно и нережимна. Тъпча и сладко вече, защото вкуса в устата ми е кошмарен направо. Главата ме боли постоянно от хремата и капките. Абе не е за разправяне. Малката поне е добре и ще се оправи по-бързо. Надявам се тия дни да приключа и аз с гадостите и си вляза в режима, че ще стана 100 кг.

Хубава вечер на всички.

# 272
  • Мнения: 290
Добро утро, момиченца-кокиченца!
Заповядайте на кафе!

Хаясче,  Hug Hug Hug ти само оздравей, пък режима си го имаш и като си Ок ще го подновиш!   love001
Днес подухва нещо, ама.... не е неприятно.
Абе, Джинджито се изгуби нещо  newsm78 ...
По морето явно временцето се е утепало за разходки и плажче... Като слушам температурите на водата, направо ми иде да си взема Д-то и  newsm01  grinning039
  love001  love001  love001 Hug Hug Hug и режимен ден!

# 273
  • Мнения: 699
Добро утрооооооооо.
Мммммммммм, че хубаво кафе и как ухае само, веднага си избирам това с пеперудата.
Ох, днес съм по-добре и си закусвам по режима, дано си продължа така, добре че от АБ ме хвана  редовно и често smile3550 , че няма поражения от нережимното ядене. А пък ако си бях режимна сигурно щях да си коригирам линийката вече. Ама карай, здравето ми е по-важно от някакъв си 1 кг.
Джинджито наистина се загуби, таз мома да не е тръгнала към Сф да видят пак  бебчо или ей така на разходка.

Хайде лек и режимен ден.

# 274
  • Мнения: 649
Добро утро,

благодаря за кафенцето. Оф добре, че сте вие двечките - Борянчето и Хаясчеъто, че ако чакате нас поспаливите няма да пиете скоро кафенце.

Нещо редичките ни пак понамаляха, а каво ще стане като дойде отпускарския сезон. А той вече почуква на вратата.

Момичета вие къде мислите да почивате това лято?

# 275
  • Мнения: 290
Айде аз да отговоря първа  newsm03
Тази година ще гостувам на мама в Добрич и от там ще отскачаме до Балчик, Кранево и ще видим още какво ще правим. Аз имам проблеми със слънцето (изгарям и се обривам  smile3516) и много не обичам да се пържа на плажа, но много обичам да се разхождам по плажа рано сутрин и в по-късните часове на деня. Мисля тая година да пробвам на Гарние продукта, та да видим как ще ми се отрази  smile3503 Дано не ми се налага да ползвам киселото мляко не само за ядене  Joy

# 276
  • Мнения: 367
Добро утро моми4ета,
ох нямам кафе ...пратих детенце да ми купи че е тъкмо до входа магазинчето.
Уууу бравос на дитету ей го иде  Grinning
Ние мислим да ходим май в Турция. Голямо чудене беше, ама щом няма да може малката да дойде с нас, там ще ходим а в Мексико догодина с нея.
Между другото мои приятели казват че  в Турция обслужването е невероятно и морето ти излиза по-евтино отколкото на Българското черноморие .Така че, може да е добра опция за всички.
В Анталия било най - хубаво. 

Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 11:16 от Felina

# 277
  • Мнения: 649
Фелинче на нас също ни пропаднаха май плановете за испанското моренце и сега се замисляме за Турция, ама Септември месец.
Аз също чувам само готини неща за там, та ще видим. Но ми казаха, че задължително хотела трябва да бъде добър и повечко звезди, за да останем доволни от облужване , храна и прочие.
А да и хотела да бъде на първа линия. Хубавото там, е че опцията All Inclusive излиза доста тънко.

Момичета така ми се почива вече, а грам не знам кога ще мога да излезна в отпуска. Верно, че всяка година решаваме в последния момент, ама тази сме пълна дезорганизация.
Искам море, вода, плаж, слънце, бира, цаца, вечер клуб с коктейлче ...  grinning039  много, много smile3509

Абе май доста се размечтах Simple Smile
 Hug Hug Hug от мен

# 278
  • Мнения: 367
Ето цени .http://www.alfatour.bg/
Много нормално.
На мен ми казаха че 3 звезден хотел там е много по-хубав от от 3 звезден тук.
Но за по-сигурно 4 звезден е ок според мен.
Много ми препоръчаха Кемер - там Клеопатре е ходила да почива и там са и правили прословутата вана с мляко.
Било страхотно местенце. Една мацка от Турция ме открехна. Аз не го бях чувала това Кемер на Мъртво море

# 279
  • Мнения: 367
Абе като им гледам хотелските стаи много смотани ми се виждат беееее newsm78
На тази фирма са им по-хубави офертите http://www.alfatour.bg/


Ей тоз хотел ми хареса.
Обзаведен е в ориенталски стил но е нов и е страхотен.
http://balkantourbox.com/index.php?m=116400&i4=472&lang=1


Пууу много ми хареса...

И този - моодерен http://balkantourbox.com/index.php?m=116400&i4=1423&lang=1

Този също http://www.orangecounty.com.tr/main.php?ZGlsPWVuJm1vZHVsZT1rb25ha2xhbWE=


Последна редакция: чт, 19 юни 2008, 12:50 от Felina

# 280
  • Мнения: 1 218
Фелинче, има ограничение заразмера на публикуваните снимки - пусни ги като линк да не ни се карат !!!

Отивам да ви чета, после ще пиша  Mr. Green  Heart Eyes

# 281
  • Пловдив
  • Мнения: 686
Здравейте момичета!
Извинете, че се набърквам в темата ви, но разбрах че д-р Симеонов работи по системата на д-р Бари Сиърс "Зоната". Аз се храня по Зоната и имам въпрос към по-запознатите от вас.
Та работата е в следното: Дадоха ми рецепта за здравословна манджа от елда и "соеви кубчета". Интересно ми е соята какво е - протеин или въглехидрат, и колко грама са равни на 1 блок? Не ми се иска да давам пари за книгата "Соева Зона" на д-р Сиърс и за това искам да ви попитам дали д-р Симеонов не ви е казал нещо по въпроса?

Благодаря предварително

# 282
  • Мнения: 649
Джинджи а честито, още малко и преполови бременеенето. Виж как минава времето само. Ей сега ще дойде Ноември и живи и здрави ще забравиш. че си била бременна.

Я кажи ти как си? Нещо се спотайваш по тия дни. Ходите ли на доктор с бебо? Какво ви казаха, растете ли?

Кате_p ти защо не пишеш. От време на време те засичам на балкона, че ни хвърляш по един поглед.
Кажи как си? Как я караш

# 283
  • Добрич
  • Мнения: 219
Много съм сдухана. Иначе съм режимна, чета ви редовно, радвам ви се от сърце, зареждате ме с оптимизъм newsm51

# 284
  • Мнения: 699
Абе Джинджито как ни метна. "Отивам да ви чета, после ще пиша" и айдееееееееее отсвири ни Whistling Whistling Whistling
Няма никой, представям си какво ще стане другия месец наистина, като почнат да зачезват по моретата. Ние ще го гледаме на картинка тая година.

Общи условия

Активация на акаунт