"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 15

  • 11 596
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 572
ми ... аз не вярвам вече (баси а съм само 21) ама наистина не вярвам..толкова мн разочарования...
 Sad абе не аз знам, че с красавци не се живее, ама  той като мъж-характер бе идеален...но пусто му избра нея пред мен
колкото до запознанствата аз съм малко зле в тея отношения ... не държа да се запознавам с мн хора, не държа да имам контакти - демек сама съм и ако хората не ме кефят не се занимавам с тях, което е гадно, щото малко хора ме кефят и изобщо не съм котактна ... ама никак
и съм изпаднала в една козирожка депресия от сумати месеци насам, че не мога да се измъкна...
ще се оправя... де ще ходя
само дето мъжа няма да ми падне от небето, а трябва аз да направя нещо за да ми се случи, пък аз нали ви казвам, че все ми е тя за тоя или оня с който ще танцувам или ще се целувам в дискотеката (там само загубеняци братче, чак ми се  Sick )
у нас ще си чакам да ми чукне на вратата господинчото  hahaha
препоръчайте ми някоя книжчица ... нали съм ви казвала, че преди много четях, ама и книгите зарязах преди мн месеци ..
последното впечатляващо което четох бе "Дан за ангелите" (май така се казваше) на една руска авторка Марина Юденич (май така се казваше)
мн ми се чете нещо любовно като че ли (а хич не ги обичам тия розовейщини мамкаму)
издухала съм се съвсем

# 301
  • Мнения: 290
Я, сядай да пием по кафе

Точно сега няма нужда да четеш любовни истории! Още повече ще се сдухаш, че в тия книжки всичко е много розово, а в действителност хич не е така!
И аз съм Козирог и знам за какво говориш, отнсно контактите - мноооооооооооого мисля преди да приема някого за приятел.  Не се сдухвай, ами грабвай някоя приятелка и марш по улиците и кафенетата! Времето е прекрасно... Обиколи и книжарниците. Все ще се намери някой да ти препоръча нещо. Аз много обичам да се ровя в някоя от големите книжарници - в МОЛа на Стамболийски, например.  newsm10Фелинчето тука ме зариби с една книга "Осем" (от типа на "Шифъра на Леонардо"). Дръпни си някой от филмите от списъка на Доки. Потърси някоя от книжките на Куелю или Кастанеда... Аз като се сдухам и тоя род книжки много ми помагат.. Hug Hug Hug

# 302
  • Мнения: 572
абе аз Дан Браун го харесвам...
имам и няколко накупени книги вкъщи, които не съм чела, ама май не ми се почват
Имам и на Емил Зола - Пари, но нз дали ще ми е интересна ...
заминавам малко в провинцията да се поуспокоя малко, най-много да си купя някоя от автогарата ...дано иамт нещо интересно, че не ми се рови
не ми се и излиза много затова зачезвам далеч от софия за не знам си колко време, та дано ми поотмине ...
ще погледна и за някой филм на Оги







# 303
  • Мнения: 290
При мама си е най-добре!  Hug Hug Hug
Лек път! Наминавай да ни виждаш!  love001 Hug Hug Hug
Разрови и библиотеката у вас. Аз съм от Добрич и всеки път, когато отида на гости на нашите преравям библиотеката за нещо добре забравено старо  smile3503

# 304
  • Мнения: 699
Ехооооооо, леле колко сте изписали не мога да повярвам чак.
Фелинче, що реши бе мила, че нямам настроение?
Мерси ти за предложението, но аз откакто са направили Арените не обичам да ходя на кино, все се намира някой да ми хрупа пусканки и да ми сърба кола до ухото. А и каквато съм пикла по 3 пъти излизам до 00 и то филма свършил. На басейн също не обичам да ходя. А и малката няма на кой да я оставя, а с мен не мога да я мъкна навсякъде, още е малка и си иска някои удобства и занимания. Тъй че догодина на море и като поотрасне още малко ще я пласирам в детски кът, а аз ще си гледам кефа. Вярно че много време се занимавам с едно и също и малко съм затъпяла, но и това ще се оправи.
Иле, мила не така много ти е рано да се тръшкаш за мъж. Сега трябва да ги сменяш като кърпички, тъкмо ще си изградиш някакви критерии за постоянен мъж, но по-нататък. Аз чак на 27-28г. взех да си мисля за нещо по-постоянно. А и от опит знам, че мъж, който има връзка и паралелно поддържа и друга после цял живот си кара така. Моя съвет към теб е да си хванеш свободен мъж, ако не е, позабавлявай се с него и малко след това му бий шута. И недей да чакаш да ти тропне на вратата някой а си го търси и малко по-отворена бъди. Сега си почини малко, но не го жали много и се връщай да се фръцкаш по клубчета и кафенца.
Айде чао засега.

# 305
  • Мнения: 572
ми не при мама ... при баба, мамето не може да ме успокоява нещо-само още повече ме сдухва ...
а вкъщи-нямаме мн книги, родителите ми не са от четящите, ама никак... баба ми е била, но пък брат ми като бабе е унищожил бая книги и сега няма нищо ... ще си купя нещо Simple Smile

хаяси, не мога бе момиче, хич не съм такава ... тоест мога даже мн добре да си фръцкам дупето (с ударение на о  Flutter ) ама хич не ми е до това
аз си държа на сериозните отношения, нищо че след това ме боли.. и то може би затова не ми се получават връзките ...
не знам до възпитание ли е, до средата която ме обкръжава ли или пък до зодия, ама не мога... гоня си сериозното и туй то...
колкото до паралелните връзки си права ... нещо не бях готова за края, ама мисля, че така май стана по-добре, ще ми поотмине до седмица и край Wink

# 306
  • Мнения: 699
Иле, не можеш  но трябва да се научиш. Така само ще страдаш безсмислено. Ясно е че ти е мъчно и не може ей така като с магическа пръчка да ти мине, но не трябва да изпадаш чак в такива депресивни състояния. Ти пак си дръж на сериозните отношения, но трябва да се научиш да преценяваш, на тези си години, доколко да е сериозно. Пак ще ти кажа, че ти е много рано да се впускаш в толкова дълбоки чувства.

# 307
  • Добрич
  • Мнения: 219
Иле и аз като мама на 20год. девойка знам (или поне допускам) какво ти е на душицата. Каквото и да ти кажем, ще те боли и ще се чувстваш пренебрегната и неодоценена. Знам че е по- лесно да се дават отстрани съвети, но от многото си години опит мога да ти кажа, че нищо в този живот не е случайно. Приеми че това сега, което ти се случва не е случайно и че то ще те подготви да си готова за ТВОЯ ПРИНЦ. Защото колкото и да си го харесвала и може би дори обичала този той не ти е бил 100% отдаден , следователно не те е заслужавал.

# 308
  • Мнения: 572
благодаря ви момичета  Hug
не мога да кажа, че се чувствам идеално, но пък смея да твърдя. че се чувствам по-добре
ще си нося кръста, колкото и да тежи
  bouquet

# 309
  • Мнения: 1 218
Иле , стига съм ти давала акъли, ма поне мъъъъничко се опитай ...  (ние на лични си писахме де )

Днес ще ви сервирам в по-екзотична среда кафето и следобедната закуска :


Пратих хора за още столчета, че сме по-големшка компанийка , а вие слагайте банските , да не ви подгизнат Д-тата  Mr. Green

Айде чакам вииииииииии  Hug

# 310
  • Мнения: 699
Ехааааааааааа, ей за такова кафенце си мечтая. Пу първа. Аз си топнах дупето вече, чакам и другите.
Джинджи мерси  Hug Hug Hug  love001  love001  love001

# 311
  • Мнения: 290
Ммммммммм, Джинджи, направо се мятам!  Scatter и столче си нося
   newsm62

# 312
  • Мнения: 7
Здравейте, мили момичета Hug Ама и аз, като замирише на кафенце и закуска, и се примъквам Wink Даже ако се чудите къде изчезват някои кифлички, да знаете кой тайно и набързо се промъква сутрин, мята око, и дим да го няма;-) А пък миризмата на морето ме вкарва в нирвана! Благодаря, Джинджи Grinning Ей сега изтичвам за столче и аз! Между другото, онзи ден гледам на съседната до офиса улица надпис "Джинджи - рекламна агенция" - можеш да ги съдиш за кражба на интелектуална собственост Laughing Laughing
Виждам хубави новини - и Хаяси с детенце се оправят, и Джами се е справила блестящо, и другите мацки, които се хвалят с успехи в ученето и в режима - честито!
Наистина тук като влезе човек, и му се оправя настроението!  Laughing
Иле, хубави, интересни и много позитивни книги можеш да си свалиш от www.spiralata.net - има за всеки вкус. Особено препоръчвам книгите на Норбеков - "Опитът на един глупак" например хем ще те разсмее, хем ще те замисли, хем ще ти е полезна да си промениш гледната точка за нещата:)
Момичета, имам въпрос - какво сте чули за Стевия на фирма "Цветелина" (другата кримска стевия доста нагарча и има дъх на лекарство, не мога да я пия) Thinking ? Вчера обиколих и четирите здравословни магазина около офиса, и ми казаха, че са я спрели, даже чух, че била отровна, от генномодифицирани американски растения! Shocked

# 313
  • Мнения: 367
Ох Сонриса пак ме хвърли в размисъл...Егати значи и полезното било фалшиво ...
Аз ако се изнеса на Марс сигурно с отровните газове там ще съм като на курорт.
Абе отровихме се бе хораааааа. Пуууу тез наще деца как ще живеят, то читав домат не може да се намери вече. Едно време баба ги раздаваше с кофи на циганките, дето пасат овцете на село, че много и капят в градинката а сега.....
Мойта стевия е от тази фирма. http://www.thecatalog.com/stevia-dietary-supplement.html?gclid=C … 5QCFRLRugodrCDxXA
Не я знам каква е . Направо бобеснявам вече.
Ще ходя в гората да живея и да си копам картофи и домати. Аман от мизерии ...
В какъв свят живеем да му се невиди!!!! ooooh! ooooh! ooooh!

# 314
  • Мнения: 1 218
Фелинче, не се ядосвай, че си образуваш бръчки    Mr. Green Hug
Грабвай едно столче и идвай при нас, че ни жабоняса задника цял ден да киснеме у водата да те чакаме , само ти се цепиш от колектива  Crossing Arms
Аааааа и да си ковнеш черния бански , че вече дойде ред да вечеряме, да си по-официална  Mr. Green  Hug

Общи условия

Активация на акаунт