Паркирал си като идиот!

  • 14 419
  • 191
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 335
Хм, у наше село паркирането "като идиот" е общоселски спорт, няма връзка с нямането на място...

Ми направете си стикери за катаджийските коли тогава. Лепете ги по стъклата на белите опелчета из храсталаците:

"Паркирал като идиот!
Москвич №.....................
на ул................... №.....,".
 
То иначе и незаконното строителство да тръгнем да санкционираме на обществени начала.
И хайки срещу крадци да си организираме по форумите. И убийствата да си разследваме - чрез теми "Какво, кого видях, по кое време, с кого и всичко останало, което зная за часа и мястото на престъплението".
А вместо затвори - да организираме гражданска инициатива и клубове "Не бях прав. Вече няма да правя така"...


Дет се вика - по добре гражданска инициатива "Измий си колата бе, идиот!"  и подписка в защита на глобите за кални гуми.
Отколкото подписка срещу разбити улици и дупките по тях.

# 16
  • Мнения: 3 405
Точно преди два часа имах нужда от такъв стикер.
Паркирахме на място за паркиране, а един с джип се нахендрил точно пред колите там и  ни запушил. Няма аларма пусната, няма оставен телефон (някои оставят на таблото бележка с телефонен номер да им звънне този, който не може да излезе и да му освободят място).
Въртяхме се мъжа ми и децата известно време, никой не дойде за джипа.
Добре, че шофьора на една от спрелите наблизо коли дойде и махна неговия автомобил, та със серия сложни маневри и влизане в храстите мъжа ми успя да изкара колата.

# 17
  • Мнения: 2 070
е аз паркирам като идиот Confused
не че не искам,просто не мога да паркирам като хората ooooh!
за месец и половина курс ,какво да науча,само градско и толкоз?
пратете ми едно стикерче,ще си го сложа на колата,и няма да го махам

# 18
  • Мнения: 335
Точно преди два часа имах нужда от такъв стикер...

Гаранция, че ако му го бяхте лепнали, веднага щяхте да излезете.

Тези стикери са, за да ги лепнеш и да избягаш.
А ако не успееш и "идиотът" те прочете, полицията може и да дойде.

# 19
  • Мнения: 17 546
Колкото и да ме е срам, ще си призная, защото това ще е още един начин да изразя възмущението си по повод на паркирането като "арабин в пустиня" от ... собствения ми съпруг! Crossing Arms  Ако масово се почне с тези лепенки скоро няма да може да вижда през предното стъкло! А какво ли не правя по този въпрос, но особен напредък не постигам. Confused

# 20
  • Мнения: 3 405
Да го лепиш е брутално. Аз съм по-милостива, щях да го закача под чистачката. Джипът беше чистак нов.
Но въпросът е принципен. Аз не преча или си оставям телефонния номер, ако съм наоколо да звъннат и да освободя място. Защо и другите да не го правят?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 099
Поръчах! И ако няма видима опасност - ще ги лепя на нивото на очите, на предното стъкло.
И аз паркирам по тротоари, но гледам да има място за средностатистически недобре сложен хомосапиенс!

# 22
  • Мнения: 4 406
когато няма къде да паркираш, обикновено ставаш "идиот", да.
може и да не се паркира. когато един ресторант е препълнен, никой не поръчва и не яде на крак, щото пък и това е типична идиотщина.
проблемът е като Параграф 22.
и аз настоявам тротоарът да е чист, за да минавам с детската количка...

# 23
  • София
  • Мнения: 3 099
и аз настоявам тротоарът да е чист, за да минавам с детската количка...

Да, но когато вече не сте с количка, ще настояваш да има къде да паркираш, защото си с дете (защото е студено/вали, защото то е болно, защото бързате и т.н.)

# 24
  • Мнения: 5 622
За някои, които са се изказали негативно, искам да подчертая, че и аз съм шофьор. И тук няма къде да се паркира. Но НИКОГА не съм си позволявала да спра пред нечий гараж, да запуша кола, вход на жилище или да заема тротоара така, че да не може да се минава. Въпрос на съобразителност  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 3 099
И тук няма къде да се паркира. Но НИКОГА не съм си позволявала да спра пред нечий гараж, да запуша кола, вход на жилище или да заема тротоара така, че да не може да се минава. Въпрос на съобразителност  Peace

Въпрос на да не ти се налага... НИКОГА е леко смело изказване.

# 26
  • Мнения: 5 622
И тук няма къде да се паркира. Но НИКОГА не съм си позволявала да спра пред нечий гараж, да запуша кола, вход на жилище или да заема тротоара така, че да не може да се минава. Въпрос на съобразителност  Peace

Въпрос на да не ти се налага... НИКОГА е леко смело изказване.

Съгласна съм. Аз съм смела  Laughing

# 27
  • Мнения: 3 405
Варна през лятото  =  липса на места за паркиране

И през другото време е така, но през лятото е особено лошо положението.
Апропо, паяците това лято ще работят  Laughing

# 28
  • Мнения: 3 622
Аз съм шофьор, но по - често пешеходец и винаги когато паркирам гледам да спра така че да не преча на никого  Peace

Поръчах си от тези листовки  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 309
Чакам си поръчката до седмица и отивам да лепя!
Хехехехе,мисля и на моята кола да лепна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт