Паркирал си като идиот!

  • 14 391
  • 191
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
Чакам си поръчката до седмица и отивам да лепя!
Хехехехе,мисля и на моята кола да лепна Mr. Green

Аз пратих и за мен и за мъжа ми. Дано изпратят две партиди...Малко ме притеснява това с "безплатното"  Thinking

както знаем, няма нищо безплатно. отпечатването на стикери все пак струва пари..Все още...

Набира лични данни младежа,бе мацки.  Далаверата от продажбата им ще надхвърли многократно разходите му.

# 46
  • Мнения: 3 405
Ха, минзухаре, не плаши хората  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 401
Ха, минзухаре, не плаши хората  Laughing

Ха, наистина не мога да повярвам, че не го знаят хората.
Но не се плашете де, правят го с маркетингови цели повечето.. Simple Smile

# 48
# 49
  • Мнения: 4 068
Поръчах. Ще лепя с кеф дет има една дума. Писна ми да ходя по улиците, защото по тротоарите са се накачулили една камара коли.

# 50
  • Мнения: 1 172

Това е новото начинание на един приятел, което искам да споделя с вас.
"Наградете" всяка неправилно спряла кола с "червен картон"! Все пак и пешеходците сме хора и имаме право на гражданска позиция - вярвам, че на всички ни е писнало от коли по тротоарите Peace
Идеята ми хареса, смятам да я разпространя сред всичките си познати и да се включа с ентусиазъм Twisted Evil Повече за кампанията "Като идиот "тук!

П.П. Стикерите са безплатни!
На мен идеята въобще  не  ми харесва. Никой няма право да ми лепи каквото и да е по колата, независимо дали съм спряла правилно или не. Тези претенции са уредени със закон. И е по-удачно да "залеете" отговорните за опазването на реда с подадени сигнали, отколкото да преминавате към саморазправа.  Отделно, дали ви харесва или не, има си закон за това къде и как може да се паркира. Не ми харесва, че в сайта на инициативата не е описано кога и къде може да се паркира, ДОРИ и на тротоара.

И да, мен също ме дразнят безобразно паркираните коли. Но да тръгна да лепя стикери, означава да правя точно това, което правят и шофьорите, спрели безобразно, а именно да погазвам правата на останалите и законите в тази държава. 

# 51
  • Мнения: 824
Не ги лепи, Жозе, може само да ги закачиш под чистачките.
А ако си бясна и ключ по боята върши работа  Mr. Green

Ако неправилно паркираната кола струва 100 000 лв.,май няма да прибегнеш до ключа,нали?Щото няма да ти стиска.Два пъти са ми надрасквали колата и не спирам да паркирам на същото място,на тротоара,но оставям колкото е възможно място за пешеходци.
Или може би трябва да ходя пеш на работа,защото общината не си е решила проблема с паркингите?
Няма да се притесня и от едно стикерче,където искате го лепнете.Но ако се случи така,че засека някой вандал в момент на действие,сам ще поиска да си навре ключа,пергелчето,стикерчето или което и да е в з...ика.
Съжалявам за грубия тон,но съм убедена,че всички,които сте против престоя и паркирането на автомобили на неподходящо за вас място,сте само пешеходци и представа си нямате как се чувстват шофьорите,които обикалят една улица десетки пъти,докато намерят местенце,където да паркират.


П.П:*SV*,много си права!

# 52
  • Мнения: 2 401

Няма да се притесня и от едно стикерче,където искате го лепнете.Но ако се случи така,че засека някой вандал в момент на действие,сам ще поиска да си навре ключа,пергелчето,стикерчето или което и да е в з...ика.


Ох да ми паднеш пък на мен, девойко.. ще отбягваш тротоарите доживот.

# 53
  • Мнения: 824

Няма да се притесня и от едно стикерче,където искате го лепнете.Но ако се случи така,че засека някой вандал в момент на действие,сам ще поиска да си навре ключа,пергелчето,стикерчето или което и да е в з...ика.


Ох да ми паднеш пък на мен, девойко.. ще отбягваш тротоарите доживот.

Не знаеш какъв човек стои насреща,нали?Не би била толкова самоуверена.

# 54
  • Мнения: 9 903
е то на жена е лесно да се изрепчиш....и на мен веднъж една баба ми се репчи, въпреки че си бях спряла що-годе нормално, поне тротоарът със сигурност беше свободен....ама ако бях двуметров мъж, нямаше нищо да каже, убедена съм.

# 55
  • Мнения: 824
е то на жена е лесно да се изрепчиш....

Това имам впредвид и аз.Ако колата е скъпа или си видял,че шофьорът е двуметров,не на всеки ще му стиска да си лепне стикерчето.На мен ми стиска,правила съм го,но никога няма да прибегна до стикерчета и пергели.

# 56
  • Мнения: 2 401

Няма да се притесня и от едно стикерче,където искате го лепнете.Но ако се случи така,че засека някой вандал в момент на действие,сам ще поиска да си навре ключа,пергелчето,стикерчето или което и да е в з...ика.


Ох да ми паднеш пък на мен, девойко.. ще отбягваш тротоарите доживот.

Не знаеш какъв човек стои насреща,нали?Не би била толкова самоуверена.

Ох достраша ме, обещавам да не те закачам повече.  no

# 57
  • Мнения: 824

Няма да се притесня и от едно стикерче,където искате го лепнете.Но ако се случи така,че засека някой вандал в момент на действие,сам ще поиска да си навре ключа,пергелчето,стикерчето или което и да е в з...ика.


Ох да ми паднеш пък на мен, девойко.. ще отбягваш тротоарите доживот.

Не знаеш какъв човек стои насреща,нали?Не би била толкова самоуверена.

Ох достраша ме, обещавам да не те закачам повече.  no

Няма нужда да си говорим като първокласници,просто трябва да разбереш,че има хора на които им пука единствено от Господ.От никой  и от нищо друго не се страхувам.
Ако бях в другия лагер,90 % от колите в София вече щяха да са облепени със стикери,нямаше да пиша тук.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 296
...............
П.П. Стикерите са безплатни!
Всичко това е много хубаво,попълних си данните,поръчах си стикерите,НО ..................
свършили били.От вчера до днес 100 човека били проявили интерес,и предвиденото за 2 месеца
кол-во стикери свършило за 1 ден! newsm78
Обаче ми бе предложено да стана спонсор!.............. #Crazy

# 59
  • Мнения: 289
А ако си бясна и ключ по боята върши работа  Mr. Green

 ooooh!
Драскала ли си досега нечия кола??

Онзи ден излизам с колата, спирам на УЛИЦАТА, слизам, за да заключа вратата на гаража и изведнъж срещу мен някаква майка с малко дете изкрещява в лицето ми "Е, страшна шофьорка си, ние сега откъде ще минем?"... Ами качи се на тротоара, т*** о***, нали точно те са за пешеходците!!! Няма угодия, сигурно най-добре ще е, ако колите можеха да летят и да се паркират в задния ни джоб!

Щом нямате друга работа лепете и драскайте, то бързо ще се разчуе за реакцията на собствениците.

 ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт