Операция на дискова херния - 2

  • 194 056
  • 967
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 020
Cantariny, изобщо не спамиш, това си е важен въпрос и си е направо по темата.  Hug
След около месец от момента, в който си предам болничния в службата, ми превеждат парите от НОИ.
В старата тема онзи ден една жена е писала за озонотерапия /дисколиза/, която са правили на мъжа й и разочарованието си. Ако искаш, прочети.  Peace

# 31
  • Мнения: 803
първият ми болничен от декември изплатиха на 20-ти февруари и всички следващи идват навреме. От НОИ чакат да се приведат осигуровките.
Aha, ако беие апендисит до сега да беше направила перитонит. От моя приятелка знам, че нервът има разклонение отпред на крака и ниско на корема. И мен ме е боляло, сякаш те боли яйчник. Но болката не е постоянна, а е на вълни.
Кой доктор казва, че когато е изтръпнал крака значи е притиснат нерва? Моите нерви уж са освободени и болка няма, но изтръпването на малкото пръстче на десния крак остана. Хирурзите ми казаха, че това изтръпване минава бавно. И трябваше да сложа нивалин - някой слагал ли си е нивалин? - но аз се отказах. И сега съжалявам, но ми беше писнало от отрови.

# 32
  • София
  • Мнения: 2 020
Аз си правих 35 дни Нивалин по схема и последните дни много трудно го понасях.  Sick

# 33
  • Мнения: 11
Щом още имам изтръпване , значи нервът е прищипан и иска да го "храня " с витамини .-
ако нервът ти е притиснат-няма смисъл да взимаш витамини-проводимостта е нарушена-милгамата се взима за въстановяване проводимостта ,а не за изтръпване

[/quote]

# 34
  • София
  • Мнения: 2 020
Здравейте!
Как сте днес? Аз почвам да си приготвям багажа, утре тръгвам за Кюстендил. Стискайте палци да има ефект!  Peace
Хубав ден на всички, пълен с усмивки и никаква болка!  Hug

# 35
  • Мнения: 661
Kъсмет , Софи ,

Аз ще почивам по-късно , че днес ще грундирам стени хахахаха

# 36
  • София
  • Мнения: 2 020
Леле, ти просто им взе занаята на майсторите!  Laughing

# 37
  • Мнения: 661
Уж да свършим по-бързо .Пък ми се и отдава малко  Embarassed Добре че моя мъж ме разубеди за шпакловането , но ако бях здрава може би щях да опитам и това .

# 38
  • Мнения: 2 575
Cantariny ,

иглотерапията е добра при дискова херния . Моята невроложка обаче признава само китаеца ,който работи в "Овча Купел " , но ми каза ,че била голяма мръсотия при него .


В момента се връщам от 6-та процедура иглотерапия. Не е най-приятното нещо, но би трябвало много да помогне за разрешаване кардинално на проблема ми. Аз отидох в  момент на пълна клинична липса на признаци ( добре, че на ЯМР всичко се вижда ясно) и лекарката е адски добра и претъпкана с пациенти. Не знам защо невроложката ( която и да е) признава само някой си китаец, при когото е мърсотия, но там където ходя аз и отношението на жената и чистотата са на перфектно ниво. А дали е добра предполагам полазва заетостта и.Специализирала е иглотерапията 2 години в Китай, а иначе е невролог-ортпед-травматолог.Не правя реклама, а само казвам, че не е добре да се отричат всички заради някой си.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 020
Asinka, би ли споделила какъв е ефекта засега и какви са очакванията след целия курс?  Hug

# 40
  • Мнения: 2 575
Мога да споделя какви са очакванията, а за моментен ефект не мога да говоря, защото както вече споменах - отидох без болки или други оплаквания, а само защото 2 години имам периодични проблеми с единия крак и установих с ЯМР, че имам ДХ на ниво - Л5 - С1.
очакванията са , че с помощта на иглотерапията ( съчетана с доста други апарати за физиотерапия, Електростимулация и т.н.) ще се помогне на спукания диск да се затвори и калцира, а на разлятото желе да се абсорбира в организма и да не пречи на корените на нерва. В общи линии - това е  Laughing

# 41
  • Мнения: 685
Всяка херния ли се калцира след време и правилните процедури или не е сигурно?  Sad

Asinka би ли споделила къде ходиш?

# 42
  • Мнения: 661
  


   Asinka ,

По колко беше едната процедура и как да се свържа с тази лекарка ? Извинявам си , ако си писала ,но в момента минавам на бегом край компютъра  Hug

Две момичеta  тук се оплакваха от болки в корема .Ако четат  и искат съдействие , да ми пишат , за да ги питам какво друго имат като симптоми освен болката в корема .

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 17:11 от elpidaelpida

# 43
  • София
  • Мнения: 2 020
Всяка херния ли се калцира след време и правилните процедури или не е сигурно?  Sad

Аз ходих при един енерготерапевт в Перник, който твърди, че ако отида още няколко пъти ще ми калцира хернията.  Thinking В интерес на истината  той ми освободи кръста.  Peace

# 44
  • Мнения: 2 575
Всяка херния ли се калцира след време и правилните процедури или не е сигурно?  Sad

Asinka би ли споделила къде ходиш?

Не знам дали всяка се калцира - по-скоро не. Доколкото знам важно е да се хване навреме, докато не се е втвърдило самото разлято желе, защото тогава вече е късно за тези процедури.

А иначе - ходя във Възстановителен център "Феникс" на бул. Сливница.

  
   Asinka ,

По колко беше едната процедура и как да се свържа с тази лекарка ? Извинявам си , ако си писала ,но в момента минавам на бегом край компютъра  Hug


Цената е 25лв. на процедура. Отделно се заплащат иглите еднократно - за всеки човек са различен брой игли. Едната игла е 1лв. ( моите са 20)

Общи условия

Активация на акаунт