Слънце весело припича, МАРТенче след гълъбите тича!

  • 10 026
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 515
dakra , честит ти празник!!!!

Да ти е жив и здрав рожденика,да расте умен,силен и смел за радост на родата и за пример на Митко!

Hug  bouquet Hug Честит празник и от нас!Да ви е жив и здрав рожденника! Hug  bouquet Hug

# 46
  • Мнения: 1 467
poohcho, мерси!

# 47
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Честит ти рожденник Дакра! Да е послушен здрав и много весел!

# 48
  • Мнения: 1 986
Dakra, честит рожден ден на Петьо! Да ти е жив и здрав, умен и добър батко!
Мила_па, чакаме снимки от сватбата, и от кръщенето на Киара! Ига, и вашето кръщене ли е днес?

# 49
# 50
  • Мнения: 79
Благодаря ви за пожеланията, момичета Simple Smile
Петьо е много доволен от празника, а и е доста уморен.Цял ден сме на крак.Той си има вече колело/подарък от мама и тати/, макар че още не може да кара.Като малък имаше, но така и не прояви желание да се научи да го кара и то му умаля.Сега явно вече му е дошло времето.Почна да гледа другите деца и мечтаеше за негово.Дано бързо да се научи, че ще има да търчим с него.

# 51
  • Мнения: 1 986
Dakra, кажи какво е колелото, защото и на нас ни предстои такава покупка. И Владислава не може да кара на 2 гуми, но отдавна иска ново колело.
Амели, на пикник ли ни каниш?

# 52
  • Мнения: 79
Колелото го взехме от Метро.Българско е.Произведено е в Ловеч.Едно време там се правеха балканчетата ако ги помните.Няма помощни колелета.Бегач е.Води се юношеско.Колелетата имат едни размери -  16,20,24,26,28.Моят мъж каза,че това са размера на гумите и това определя и големината на колелото.До 24 се водят юношески,26 - дамски, а 28 - мъжки.Аз исках да му вземем 20, но Краси държеше на по-голямото защото малкото щяло да му умалее бързо.Аз лично имам опасения,че пак няма да се научи.В действителност  дете с неговата височина/130см/, което може да кара би се справило с това колело.
В Практикер и Кауфланд също имаше хубави моделчета, но бяха по-скъпи.Нашето е 138лв.
Само малко да пооправя къщата и като заспи Мити ще кача снимки, където го има и колелото.

# 53
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Момичета, нищо не разбрах от анализа на киселото мляко. Кое сега е хубаво и кое не? newsm78

# 54
  • Мнения: 386
Здравейте Hug
Честит рожден ден на патерици на Петьо на Dakra! Много весели игри му желая и безаварийно каране на новото колело Hug

За млякото-Цвети все още освен Йоги на Нестле и Данонино, друго не иска и да опита. Прясно-само на кремчета, иначе не иска да пие, нали си има собствен млечен извор, който ползва денонощно Mr. Green
 На гинеколог и аз все отлагам, да видим до кога. Бях ходила когато Цвети беше на 2.5мес. понеже имах проблем, тогава конците ми още не се бяха резорбирали напълно и отложих цитонамазката -май за далечно бъдеще Laughing След като родих Иван, така се каних 4години и накрая отидох като забременях. Дано този път се наканя по-рано Thinking
 

Последна редакция: пн, 16 юни 2008, 09:22 от ala-bala

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 551
Добро утро!
dakra, да ти е живо и здраво порасналото момче! /макар и на патерици/ Много късмет да има, да сбъдне мечтите си и да бъде себе си  Hug И да бъде пример за Мити  Wink
За киселото мляко - от доста време купувам само "Елси" на Бор чвор. Маслено е и е вкусно.
Прясно яде само с бисквити, или в кремчета и подобни. Чисто не иска да го пие.
За гинеколога - за последно съм ходила около 40 дена след раждането за да види лекаря как са зараснали шевове и т.н. После не съм, но тази или другата седмица отивам. Проблемът при мен беше и че доста време се чудих къде да отида, защото досегашния ми се махна от ДКЦ-то и мина само на частен прием. А не бях чак толкова впечатлена от него, за да го последвам и да почна да си плащам.

# 56
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Момичета, нищо не разбрах от анализа на киселото мляко. Кое сега е хубаво и кое не? newsm78

Което ти харесва на теб  Wink. Първо сравнителния анализ е от 2006-а. Второ за мен кисели млека от рода на "На баба", "Данон"... изобщо не са кисели млека, а повече се доближават до йогуртите. Така че го караме на вкус - съответно за пловдивски регион - Родопея, Фибела - това са млеката, които най се доближават до вкуса на домашно квасено мляко, според моя мъж, а и аз го подкрепям. Иначе и у нас все още работи Денонощния млечен бар, но пък обожава кисело мляко, ако не я спра може и цяла кофичка да омота. Така натурално от хладилника  Crazy

Гинеколог и аз посетих декември месец по принуда  Blush. Някакви гъби ли бях развъдила и то в косъмните фоликули или някъде там, обаче сърбежа беше ужасен. От де съм ги лепнала, май от едни безшевни бикини, а може и да не бяха гъбички, доктора не можа да определи с точност, че сефте виждаше такова чудо. Но с едно кремче, което ми предписа се оправих за броени дни.

# 57
  • Сливен
  • Мнения: 894
МАМА И ТАТИ НА СЛЪНЧИЦЕ СЕ ПРЕПИЧАТ,А МАРТЕНЧЕ ДО ТЯХ ТИЧА ЛИ ТИЧА Sunglasses
Ей сега ми хрумна,като идейка за заглавие за следващите месеци Simple Smile

# 58
  • Мнения: 250
Честит рожденник на Дакра със закъснение.Да е жив и здрав и бързо да се научи да си ползва новия подарък.

Кисело мляко аз харесвам Бор Чвор като вкус,но ако не намеря взимам и други.Тишо също го обожава натурално.Прясно не давам,освен в кремче или друг десерт,защото и той все още си пие от маминото. Grinning

На гинеколог ходих последно преди 3-4 месеца.Май аз съм най-сериозна по въпроса.Направиха ми цитонамазка-всичко е ок за сега.Оправих си и зъбките и съм готова за тръгване на работа физически,но не и психически.

# 59
  • Мнения: 1 986
Ива и Мони, не искам да се почувстваш разочарована като отидете на плаж и се окаже, че Мартенчето ще тича ли тича, но не до тях и мама и тати изобщо няма да могат да се препичат на слънчицето Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт